نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس: وکلای مردم باید در حوزه های مختلف به دولت فرصت بدهند


علی جدیدی نماینده مردم شیروان در شورای اسلامی گفتراه می رویم وی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: امروز کشور در شرایط اقتصادی خاصی قرار دارد و این موضوع در کنار مشکلات بعد از دولت قبل شرایط را سخت کرده است.

وی افزود: تنها راه برون رفت از این وضعیت هم افزایی قوای سه گانه استگنه و باید بدانیم که هرگونه اختلاف مجلس و دولت در شرایط کنونی سم مهلکی برای جامعه است.

نایب رئیس کمیسیون صنعت و معدن مجلس تصریح کرد: در بین وزارتخانه ها تعدادی وجود دارد وزارتعملکرد خوبی داشته اند و برخی هنوز نتوانسته اند به سطح مورد انتظار برسند، بنابراین دولت باید تعمیرات لازم را در تیم کاری خود انجام دهد.

جدیدی خاطرنشان کرد: استورتینگ باید در امور مختلف به دولت وقت بدهد و اگر نیاز به ترمیم کابینه است دولت زودتر این کار را انجام دهد تا نمایندگان از ابزار نظارتی استفاده نکنند.

وی افزود: نباید کل دولت را به خاطر عملکرد یک وزارتخانه زیر سوال ببریم. زیرا ما وزارتخانه های قوی و موفقی در دولت داریم و ممکن است برخی وزارتخانه ها به سطحی که ما از آنها انتظار داریم نرسیده باشند.

نایب رئیس کمیسیون صنعت و معدن مجلس گفت: نباید فراموش کرد که دولت فعلی مشکلات را از دولت قبل به ارث برده است و علاوه بر این، مردم از این دولت انتظار زیادی دارند.

پایان پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید