نحوه به دست آوردن امواج ساحل: 3 راه برای دستیابی به سبک ساده


آیا تعجب می کنید که چگونه می توانید با حداقل تلاش امواج ساحل را دریافت کنید؟ آرایشگر مشهور سارا پوتمپا سه روش بهترین را برای این کار به اشتراک می گذارد.

اگر دوست دارید ظاهر خود را به روز کنید ، ممکن است بخشی از این معادله باشد تا روشهای جدیدی برای حالت دادن به موهای خود بیابید. در تابستان و فراتر از آن ، هیچ راهی شیک تر برای ایجاد حالت در نخ های خود به جز ایجاد موج ساحلی وجود ندارد.

اگر نزدیک ساحل نیستید ، ممکن است فکر کنید که این کار غیرممکن است. اما با کمک آرایشگر مشهور سارا پوتمپا ، این چیزی جز این نیست.

به خواندن ادامه دهید تا بهترین نکات و ترفندهای او را برای حالت دادن به امواج ساحلی کامل بیاموزید.

چگونه می توان امواج ساحل را دریافت کرد

دو راه اصلی برای جلب موج ساحل وجود دارد: می توانید یک شب اقامت کنید یا در روز ، می توانید زیبایی ساحلی فوری را انتخاب کنید.

بسته به ترجیحات خود ، می خواهید یکی از سه روش زیر را دنبال کنید.

زن با بافت با نگاه به بیرون از پنجره ماشین

1. بافته + صبر کنید

برای به دست آوردن امواج ساحلی ساده در طول شب ، Potempa می گوید یک روش دستی انجام دهید.

او می گوید: “می توانید با خوابیدن در بافتن و بیرون آوردن آنها هنگام بیدار شدن ، به امواج نرم و ساحلی دست پیدا کنید.”

اما فقط از روش تصادفی بافتن نخ های مرطوب در کنار هم استفاده نکنید. در عوض ، Potempa دستورالعمل های زیر را شرح می دهد:

  1. با استفاده از نرم کننده مرطوب کننده مو شروع کنید. محصول را روی موهای خشک یا مرطوب بکشید.
  2. موها را به دو تار تقسیم کنید.
  3. پس از بافتن موها تا انتها ، صبر کنید تا کاملاً خشک شود تا بافت ها را جدا کنید.

نکته: برای موج های کامل ساحل ، Potempa توصیه می کند که موهای خود را نزدیک به بالا ببندید و به سمت پایین شل تر کنید.

اگر موج فوری ساحل را ترجیح می دهید ، Potempa دو گزینه دیگر را برای انتخاب ارائه می دهد.

2. محصولات Texturizing + Scrunch را اعمال کنید

ابتدا ، Potempa می گوید که می توانید بافت طبیعی خود را با استفاده از موس به ریشه مو و اسپری کردن اسپری تقویت کننده موج در وسط و انتهای مو تقویت کنید.

او دستور می دهد: “سپس یک تی شرت یا حوله نرم بردارید و در آغوش بگیرید.”

نکته: برای تنظیم مدل از سشوار با دیفیوزر استفاده کنید.

زنی که از موهای حلقه زنی برای امواج کامل ساحل استفاده می کند

برای امواج ساده ساحل از ابزارهای گرم شده استفاده کنید

البته ، اگر می خواهید بدون هیچ زحمتی و با ثبات ترین امواج ساحلی را به دست آورید ، به همین دلیل ابزارهای یک ظاهر طراحی شده گرم وجود دارد.

Potempa ، یکی از طرفداران موج های ساحلی ساده ، Beachwaver Pro را ایجاد کرد تا به سایر دوستداران زیبایی یک رویکرد سریع و آسان برای سبکی ارائه دهد که دستیابی به آن گاهی دشوار است.

او توضیح می دهد: “Beachwaver با لمس یک دکمه امواج فوق العاده ای به شما می دهد.” “این یک درب خود چرخان است که با یک مفهوم حرفه ای و در عین حال ساده طراحی شده است: برای کاهش زمان طراحی شما.” این ابزار از دستگاه های فر کننده معمولی منحصر به فرد است زیرا به طور خودکار در هر دو جهت می چرخد ​​تا امواج ساحلی کامل را با حداقل تلاش ایجاد کند.

نکته: آیا آهن فر چربی دیگری دارید که دوستش دارید؟ به سادگی از آن استفاده کنید و نکات حالت دهنده بالا را دنبال کنید – یعنی موهای خود را در کدام جهت دور ظرف بپیچید – تا موج ساحل گیج شده در خانه به هم بریزد.

افکار نهایی

اکنون که می دانید چگونه از سه طریق موج ساحل را دریافت کنید ، تقریباً کارتان تمام شده است. اما ابتدا ، Potempa آخرین نکته را برای ما به ارمغان می آورد که می خواهید از آن استفاده کنید.

او می گوید رایج ترین اشتباه برای این مدل مو این است که به طور تصادفی یک بافت فوق العاده ترد ایجاد کنید. برای جلوگیری از این امر ، او می گوید از همه دوری کنید:

او هشدار می دهد: “این محصولات تمایل به وز شدن موها دارند.” “در عوض ، یک محصول انعطاف پذیر و انعطاف پذیر را امتحان کنید” تا مرد رویایی رویاهایتان را حفظ کرده و نگه دارید.دیدگاهتان را بنویسید