نحوه گرم شدن قبل از بدنسازی || قبل از تمرین گرم شوید ||


نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی / گرم کردن قبل از تمرین

با این برنامه های گرم کردن سریع و همه کاره ، برنامه بدنسازی خود را به حداکثر برسانید! تنها در 15 دقیقه ، شما برای همه برنامه های ورزشی که انجام می دهید ، آمادگی بهتری خواهید داشت. همه کسانی که درگیر تناسب اندام هستند و قوی هستند می خواهند تمام تلاش خود را در طول تمرین انجام دهند. هیچ کس در 100 درصد مواقع ورزش خوبی انجام نمی دهد ، اما هیچ احساسی بهتر از خروج از سالن بدنسازی یا اتاق وزنه با دانستن اینکه ورزش خوبی را تجربه کرده اید وجود ندارد.

خلاصه نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی

 • هدف اصلی: وضعیت عمومی
 • نوع تمرین: جداگانه {جدا شده}
 • سطح آموزش: مبتدی
 • مدت زمان برنامه: 8 هفته
 • مدت زمان هر تمرین: 15 دقیقه
 • تجهیزات مورد نیاز: هالتر ، کمربند ، وزن بدن ، فوم غلطک ، کتری

ما باید در مورد آن صحبت کنیم نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی بیایید صحبت کنیم. چقدر زمان خود را برای گرم کردن و آماده شدن برای تمرینات آینده صرف می کنید؟ برای بیشتر افراد ، این گرم کردن شامل حرکات دست و برخی حرکات کششی سبک است ، و سپس آنها بلافاصله مستقیماً به سمت وزنه ها می روند! کنار گذاشتن زمان کوتاه برای آمادگی برای هر تمرین می تواند بر آینده هر مجموعه و حداکثر اثربخشی آن تأثیر بسزایی بگذارد. علاوه بر آرامش ماهیچه ها ، سیستم قلبی عروقی ، تنفسی ، عصبی و حتی اسکلتی شما نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی 15 دقیقه وقت بگذارید تا ذهن خود را آماده کنید. همچنین می تواند خطر آسیب جدی را به حداقل برساند ، زیرا بدن شما قبلاً به انجام فعالیتهایی با شروع جدی عادت کرده است.

قبل از شروع ورزش بدن خود را گرم کنید
قبل از شروع ورزش بدن خود را گرم کنید

نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی

باید بدانید که کشش عضلات سرد هرگز ایده خوبی نیست. این یک راه آسان برای آسیب رساندن به خود قبل از شروع ورزش است. همیشه باید حرکات را قبل از کشش انجام داد. حتی یک کار ساده مانند پیاده روی سه دقیقه ای می تواند به شما در شروع گرم کردن کمک کند. پس از حرکت بدن ، کشش می تواند مفید باشد. راه دیگر برای گرم کردن م isثر تمرکز بر تثبیت است. موقعیت هایی مانند پلانک و چمباتمه زدن می تواند در بیدار شدن رشته های ماهیچه ای بسیار مثر باشد. آنها همچنین می توانند به بهبود دامنه حرکتی و توانایی انقباض کمک کنند.

سه روش معمول برای گرم کردن بدن

شما هر بار که قسمت خاصی از بدن را تمرین می دهید از سه یا چهار تمرین یکسان استفاده نمی کنید ، زیرا بدن می تواند خود را با این حرکات وفق دهد. به همین دلیل استفاده از تمرینات گرم کردن ایده خوبی نیست. تنوع می تواند چاشنی زندگی و تناسب اندام باشد. به همین دلیل سه روال 15 دقیقه ای در اینجا گنجانده شده است تا بتوانید از زمان آماده سازی خود حداکثر استفاده را ببرید. خارج از پیاده روی در ابتدای هر تمرین ، تعداد زیادی تمرین و فرصت مختلف برای کار وجود دارد. آنها نه تنها به شما در آماده شدن برای تمرین بعدی کمک می کنند ، بلکه می توانند به شما کمک کنند تا ورزشکار بهتری شوید. چند نکته قابل توجه در این زمینه نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی :

 • مطمئن شوید که این برنامه گرم کردن را به صلاحدید خود در برنامه ورزشی خود اجرا کنید. آموزش عایق فعلی شما در نهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرمایش استفاده می کنید.
 • مطمئن شوید که این برنامه گرم کردن را به صلاحدید خود در برنامه ورزشی خود اجرا کنید. تمرین عایق فعلی شما درنهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرمایش استفاده می کنید.
 • مطمئن شوید که این برنامه گرم کردن را به صلاحدید خود در برنامه ورزشی خود پیاده کنید. آموزش عایق فعلی شما در نهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرمایش استفاده می کنید.
 • اگر نمی توانید با این تمرینات تکرارها یا زمانهای توصیه شده را انجام دهید ، بهترین کار را انجام دهید و بهبود را دنبال کنید.
 • خوب است از گزینه های دیگری که به آنها دسترسی دارید استفاده کنید ، مانند دستگاه هوازی به جای پیاده روی. این تمرینات طوری طراحی شده اند که افراد بتوانند آنها را انجام دهند. اگر فکر می کنید این کمک می کند ، می توانید به گزینه ها یا جایگزین های چالش برانگیزتر بروید.

نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی برای عضلات پایین بدن

این یک برنامه است که می تواند برای برخی از لیفتراک های متوسط ​​و پیشرفته که می خواهند روی قسمت های خاصی از بدن تمرکز کنند استفاده شود. این برنامه را با تمام برنامه های روزانه پا ترکیب کنید تا به نتایج دلخواه برسید. این امر به ویژه در مورد ماهیچه های پایین تنه صادق است. به عنوان مثال ، تمرین چرخاندن فوم غلطک در کنار بدن است. اگر فوم غلطک ندارید ، از چیزی مانند توپ تنیس یا توپ طبی برای ساخت غلتک استفاده کنید. همچنین شامل حرکات با یک پا و وضعیت است. تمرکز کنید تا بتوانید کشش و انقباض ناحیه مورد نظر را احساس کنید. در نهایت ، حرکاتی برای وسط {شکم} و شانه ها وجود دارد. این به این دلیل است که آنها می توانند نقش ثانویه ایفا کنند. به اسکات فکر کنید. ماهیچه های اصلی شما باید بتوانند در حالت اسکوات بمانند و بدن شما را تثبیت کنند. شانه ها همان چیزی هستند که هالتر روی آن قرار دارد ، بنابراین باید آماده شوند.

تمرین هفت تکرار / زمان بقیه
پیاده روی سریع 1 30 دقیقه 30-45 ثانیه
وزن پا ایستاده 1 15 30-45 ثانیه
رول فوم را به طرف بدن بچرخانید 1 30 ثانیه ، هر طرف 30-45 ثانیه
ددلیفت وزن بدن تنها 1 15 ، هر طرف 30-45 ثانیه
اسکات بدون وزنه 1 15 30-45 ثانیه
اسکات بی وزن (نگه دارید) 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
سوپرمن 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
پلانک 1 30 ثانیه 30-45 ثانیه
طناب کش 1 15 30-45 ثانیه

حتما بخوانید: کاهش سریع وزن با 4 روش در روز

نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی برای عضلات بالای بدن

این تمرین گرم کردن می تواند توسط افرادی که فراتر از مرحله مبتدی هستند استفاده شود. این که آیا شما یک برنامه ورزشی جداگانه را دنبال می کنید یا کل بدن خود را در طول تمرین تمرین می کنید ، مانند این نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی قابل استفاده برای همه برنامه های آموزشی بدنسازی. هیچ پشتیبانی ساکن وجود ندارد ، اما این کشش های غیرطبیعی برای هدایت ماهیچه های پشت ، بالای پشت و حتی دوسر مفید خواهد بود. نشستن و دراز کشیدن عضلات شکم را به چالش می کشد و اسکوات به افزایش دمای بدن و آماده سازی پاها برای ایجاد ثبات در بدن در حین تمرینات بالاتنه کمک می کند.

حتما بخوانید: تمرینات تقویت عضلات بالای بدن

گرم کردن برای تمرین به اندازه ثبت یک رکورد شخصی جدید یا انجام پمپاژ عضلانی هیجان انگیز نیست ، اما وقت گذاشتن برای آماده شدن برای این 15 دقیقه می تواند تجربه را حتی بهتر کند. این تمرینات همچنین نیازی به ذخیره برای ورزشگاه ندارند. صبح ها یا زمانی که احساس می کنید نیاز به انجام برخی فعالیت ها دارید از آنها استفاده کنید. اگر به مدت طولانی بنشینید ، گرم کردن کل بدن می تواند بسیار مفید باشد. این برنامه ها را اجرا کنید و آنها را به برنامه خود تبدیل کنید و مزایای آن را احساس کنید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله ، به صفحه آن بروید ورزش و تغذیه و برای مشاهده مقالات دیگر در صفحه وبلاگ کیمیاگری به نظر می رسد.

دیدگاهتان را بنویسید