نفوذ مخالفان فلسطینی به ساختار نظامی و امنیتی تل آویو – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، رسانه های عبری زبان مدعی دستگیری یک نظامی ساکن این منطقه شدند.حورا“Kl در معرض خطر آنها متهم به ارائه اطلاعات و گزارش به فلسطینیان در نوار غزه بودند.

به گزارش سایت عبری والا، «شین بت» به عنوان سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی موفق به دستگیری یک سرباز جوان به نام «شهاده» شده است. ابوالقیان۲۵ ساله، ۳۰ مه ۲۰۲۲ در منطقه حورا بر در معرض خطر دستگیری

والا همچنین گفت: بررسی شین بت نشان داد ابوالقیان موسسات از جدید غزه به کار گرفته شد و کارهایی مانند جمع آوری اطلاعات، عکسبرداری از اماکن نظامی انجام شد همیشه آویو و مسئول سرقت تسلیحات برای انتقال آن به دیگر عناصر در نوار غزه بوده است.

بر اساس تحقیقات، اقدامات انگیزشی ابوالقیان برای تماس تعداد کمی آرزوی او با تشکیلات مقاومت در نوار غزه انتقام از اقدامات صهیونیست ها علیه خانواده و ساخت و سازهای غیرقانونی رژیم صهیونیستی در سرزمین های فلسطین است.

گروه‌های مقاومت فلسطین در سال‌های اخیر تحرکات و فعالیت‌های امنیتی خود را در مناطق حساس سرزمین‌های اشغالی تسریع کرده‌اند و سال گذشته که سازمان اطلاعات و امنیت داخلی رژیم صهیونیستی مشغول تغییر عقیده بود، اطلاعات «فلسطین اکنون» به پایگاه تبدیل شد. گزارش، دست اول در مورد هویت رئیس جدید سازمان جاسوسی شاباک اسرائیل آن را از منابعی در گروه‌های مقاومت فلسطین دریافت کرده است، و علی‌رغم همه پنهان‌کاری اسرائیل در مورد نامشخص نگه داشتن هویت رئیس‌جمهور جدید. شاباکگروه های مقاومت توانستند هویت این فرد را شناسایی و مشخص کنند.