نیمه بازگشت زیبای چلسی در لیگ قهرمانان اروپا به نوک رسید / صعود روی حیله و تزویر رئال همراه خود براق شدن یک بار دیگر بنزما


به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب تفریحی بازگشت مرحله ۱ چهارم آخرین لیگ قهرمانان اروپا اجتناب کرده اند ساعت ۲۳:۳۰ رئال مادرید به مصاف چلسی سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد تفریحی a فوق العاده، سرگرمی انگیز را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرحادثه با این حال همراه خود نتیجه ۳ شکست خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد. -۱ پیروزی {در این} دیدار کدام ممکن است در مجموع همراه خود نتیجه ۵ بر ۴ سودآور شد مشاور انگلیس را شکست دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهی نیمه آخرین شود.

این دیدار همراه خود حاضر تعجب آور است گیمرها چلسی تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمان سابق اروپا سودآور شد حاضر a فوق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید چشمگیری را در سانتیاگو برنابئو به سند برساند.

چلسی در دقیقه ۱۵ همراه خود میسون مونت گل اول را به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس همراه خود ضربه بالا آنتونی رودیگر در دقیقه ۵۱ گل دوم را به ثمر رساند به همان اندازه نتیجه مساوی شود.

در دقیقه ۶۴ مارکوس آلونسو گل سوم چلسی را به ثمر رساند با این حال داور همراه خود کمک ویدئویی در صحنه ای جنجالی گل را مردود گفتن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطای شرکت کننده هندی چلسی را گرفت.

شاگردان آنچلوتی به شخصی آمدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان های زیادی خلق کردند با این حال چلسی در دقیقه ۷۵ همراه خود گل سوم تیمو ورنر توانست شگفتی بزرگی را رقم بزند.

پس اجتناب کرده اند گل سوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک به شکست، آنچلوتی ۲ تعویض انجام داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رودیگر وارد مسابقه شد به همان اندازه متفاوت طلایی کارلتو شود. این شرکت کننده ۲ دقیقه پس اجتناب کرده اند دسترسی تفریحی همراه خود خوب پاس برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهکار مودریچ دروازه را باز کرد به همان اندازه نتیجه کار ۳ بر خوب شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی به وقت های اضافه کشیده شود.

در وقت اضافه رئال مادرید کارکنان بهتری بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانست همراه خود براق شدن “کریم بنزما” همه چیز دوباره گلزنی تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل دوم را به ثمر برساند به همان اندازه به دست آورد این دیدار a فوق العاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراموش نشدنی باشد.

رئال مادرید همراه خود نتیجه ۵ بر ۴ قهرمان سابق اروپا را شکست داد، بنزما در ۲ تفریحی خانگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارج اجتناب کرده اند خانه به میدان سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهی نیمه آخرین شد.

رئال مادرید به دست آورد در در اطراف بعد باید به مصاف منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتلتیکو مادرید برود کدام ممکن است عصر در حال حاضر (چهارشنبه) برگزار تبدیل می شود.

دیدار منچسترسیتی – اتلتیکو مادرید همراه خود شیوع خوب بر صفر شاگردان گواردیولا در انگلیس به نوک رسید.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول هدایت دهید