نیمکت نشین لژیونر ایرانی مقابل شاگردان مورینیو


به گزارش وانانیوز،

پیام فراسیم سال گذشته که از سپاهان به پورتیموننسه پرتغال رفت، فصل گذشته شرایط ایده آلی در این باشگاه نداشت و تنها در دو بازی لیگ برتر و سه بازی در جام حذفی به میدان رفت و در هفته های دیگر نیز در این تیم حضور داشت. نیمکت نشین یا خارج از لیست، اما با او امیدوار بود که وضعیتش در سال جدید بهتر شود.

این دروازه بان که به دلیل خارج از رقابت در لیگ برتر پرتغال از لیست اصلی تیم ملی دور بود و در لیست ذخیره قرار داشت، امسال تصمیم گرفت به ایران برنگردد و علیرغم شایعه حضورش در تیم های فولاد، او در پورتیموننسه ماند تا منتظر فرصت بازی باشد

او امیدوار بود که در فصل ۲۰۲۲-۲۳ با جدایی دروازه بان اول فصل گذشته تیمش شانس حضور در این تیم و شماره یک پورتیموننسه را داشته باشد اما ظاهرا امسال مطابق میل او پیش نمی رود و این دروازه بان ایرانی احتمالا برای یک دروازه بان ژاپنی روی نیمکت خواهد نشست. .

دروازه بان ایرانی پورتیموننسه در دو دیدار از چهار دیدار تدارکاتی تیمش مقابل تیم های موناکو، فرانسه و پورتو استراحت کرد.

تیم فوتبال پورتیموننسه شب گذشته در چهارمین دیدار تدارکاتی تدارکاتی به مصاف رم ایتالیا و شاگردان ژوزه مورینیو رفت که در هر دو دور بر خلاف دو دروازه بان دیگر تیمش، پیام فرصت بازی پیدا نکرد و به میدان رفت. نیمکت برای پایان

از سوی دیگر منابع خبری منتسب به پورتیموننسه نیز در روزهای اخیر اعلام کرده اند که عملکرد کوسوکه ناکامورا، دروازه بان ژاپنی در دیدارهای تدارکاتی قابل قبول بوده و او می تواند منبع قابل اعتمادی برای سرمربی این تیم در فصل جدید باشد. .