هدف دشمنان تجزیه ایران اسلامی است – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام سید علی رضوی نسب در خطبه های نماز جمعه این هفته که به همت آستان مقدس امامزاده سید ابوالقاسم (ع) شهرستان بسطام برگزار شد، ضمن تسلیت درگذشت باسعادت حضرت معصومه (س) روز ۱۳ آبان و روز دانش آموز را گرامی بدارید. وی به تبیین فضایل و مناقب حضرت معصومه(س) پرداخت و گفت: حضرت معصومه(س) الگوی همه دختران ایران اسلامی است.

وی با اشاره به یوم الله ۲۲ آبان گفت: در روز ۲۲ آبان حوادث بزرگی در این روز رخ داد که نشان می دهد قدرت های ظالم و ستمگر نابود شده اند و فرو خواهند ریخت، همچنان که بار دیگر مردم ایران. هژمونی آمریکا را در جریان تسخیر لانه جاسوسی از بین برد

داستان انقلاب دوم

امام جمعه بسطام با بیان اینکه امام خمینی (ره) از این تسخیر به عنوان انقلاب دوم یاد کردند، اظهار داشتند: پس از تسخیر سفارت و بررسی مدارکی که در آنجا بود، مشخص شد که در آنجا سفارتی وجود ندارد. بلکه لانه جاسوسی است که آمریکایی ها توطئه ها و نقشه های شومی را علیه ایران در نقشه های خود طراحی کرده بودند.

رضوی نسب در تحلیل وقایع چهل روز گذشته جمهوری اسلامی ایران ضمن گلایه از سکوت تعدادی از مراجع و علما گفت: امروز دشمن با تمام قوا به جنگ ملت ایران آمده است. و جنگ رسانه ای

وی با تشکر از حضور بی نظیر مردم انقلابی شهرستان شاهرود و بخشداری بسطام در راهپیمایی یوم الله ۲۲ آبان از همگان خواست تا به آرمان های نظام و انقلاب پایبند بوده و هرگز فریب دروغ و منافقین دشمنان را نخورند. که هدف دشمن تجزیه این کشور است، کشور متمدن و نجیب است.