هدف دیگری جز صعود به لیگ دسته اول نداریم


هادی خرمیان امروز در وی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی فارس در همدان، با اشاره به آغاز حضور تیم پاس در لیگ دسته دوم فوتبال کشور، اظهار داشت: تیم پاس یکی از تیم های ریشه دار فوتبال کشور است که جایگاه فعلی آن نیست. اصلا شایسته نام بزرگش است .

وی ادامه داد: در این راستا پس از برگزاری جلسات مختلف در نهایت سرمربی بومی که سابقه درخشانی در فوتبال دارد را انتخاب کردیم و سعی کردیم تیمی یکپارچه و چالش برانگیز بسازیم.

مدیرعامل باشگاه پاس خاطرنشان کرد: خوشبختانه برای آمادگی این تیم اردوی بسیار خوبی در تهران برگزار شد و چند بازی دوستانه نیز برگزار شد و سبزپوشان همدانی کم کم آماده حضور در مسابقات لیگ می شوند.

وی با اشاره به اینکه ترکیب تیم در مرحله نهایی سازی و آماده سازی است، افزود: برای کادر فنی بازیکنان جذب کرده ایم و تیم تقریبا در شرایط عادی قرار دارد.

خرمیان با اشاره به اینکه هر آنچه از سوی کادر فنی پاس خواسته شده بود را عملی کرده ایم، تصریح کرد: امیدواریم امسال با همت و تلاش مربیان و بازیکنان و حمایت هواداران شاهد صعود باشیم. از پاس به لیگ ۱.

وی گفت: هدف باشگاه صعود به لیگ اول فوتبال کشور است و برای تحقق این خواسته که خواسته هواداران متعصب تیم است از هیچ تلاش و حمایتی دریغ نمی کنیم.

مدیرعامل باشگاه پاس با اشاره به اینکه هزینه های تیمداری سخت است و با این وجود حمایت کامل از تیم داریم، افزود: تمام تمهیدات لازم برای سفرهای تیم در این فصل اندیشیده شده و هیچ نگرانی برای حضور نداریم. مسابقات

وی یادآور شد: طبق اعلام کنفدراسیون، این تیم روز دوشنبه ۱۱ تایید شد. اکتبر فولاد هرمزگان امسال نیز در هفته دوم این مسابقات هجدهم میهمان است. اکتبر امسال باید به استقبال تیم سپیدرود رشت برویم.

خرمیان افزود: تیم پاس در گروه یک با تیم مهندسی مکانیک تبریز همگروه است. توربین ویستا تهران، فولادنوین اهواز، شهید اورک اسلامشهر، نود ارومیه، مس سونگون ورزقان، بیل الوند، سپیدرود، رشت، تهران. جذب کنند بجنورد، ایمان سبز شیراز، بعثه کرمانشاه، وحشت تلاش و فولاد هرمزگان به هم پیوستند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم امسال ارتباط برای ایجاد تفاوت در تیم و با همکاری و همدلی همه اعضای تیم به ویژه هیئت مدیره مدیریت موسسه شهدای الوند، مدیر تیم و کادر مدیریت و تدارکات، سرمربی و اعضای کادر فنی، بازیکنان، کانون هواداران، تیم رسانه ای در باشگاه و همچنین همکاری و همکاری با عوامل خارجی تیم به ویژه رسانه ها را ببینیم. صعود به لیگ دسته اول

پایان Message/89042/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید