هدف هُل دادن سرمربی کارکنانِ قهرمان توسط سراسری‌پوش بسکتبال چه بود؟


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار چهارم سری فینال لیگ برتر بسکتبال ساعت شب قبلی برگزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرداری گرگان همراه خود پیروزی مقابل ذوب آهن اصفهان به مقام قهرمانی بازو کشف شد.

در نهایت مسابقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنگامی کدام ممکن است مهران حاتمی، سرمربی شهرداری گرگان برای ادعا کردن تخلیه نباشید سمت ذوب آهنی‌ها سر خورد همراه خود پاسخ پرخاشگرانه آرمان زنگنه، سراسری پوش این کارکنان گذراندن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این شرکت کننده سرمربی حریف را به عقب هُل داد.

ظاهرا زنگنه اجتناب کرده اند فحاشی دنبال کنندگان گرگانی در دنیای آنلاین ما علیه خودش ناراحت بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی داشت، جلوی این اتفاق اجتناب کرده اند سوی مسؤولان گرگانی گرفته شود کدام ممکن است این اتفاق نیفتاده است.

او در صحبت هایی گفتن کرد طی تعدادی از روز قبل از این طیف گسترده ای از را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقسام فحش‌ها در دنیای آنلاین ما به صورت مدیریت شده اجتناب کرده اند سوی گرگانی‌ها علیه اش صورت گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید این موضوع باعث عصبانیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناراحتی او شده است.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول اصرار کنید