هفته بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم لیگ خوب ملوان – استقلال خوزستان; به یاد روزهای قدیم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ۷ دیدار اجتناب کرده اند هفته بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم لیگ دسته اول فوتبال فردا (سه شنبه) برگزار تبدیل می شود. ملوان بندرانزلی در مهمترین دیدار هدایت استقلال خوزستان را برعهده خواهد گرفت. ملوان {برای حفظ} صدرنشینی باید آبی های اهوازی استقلال خوزستان را شکست دهد که همراه خود ۲ برد متوالی در کلاس ششم جدول لیگ قرار دارند. بعد از همه پیروزی آنها در هفته قبلی {به دلیل} ضعیف تجهیزات ساختمانی بود. هر ۲ گروه سابقه حضور در لیگ برتر را نیز دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این تقابل ما را به یاد روزهای قبلی ۲ گروه می اندازد.

میس کرمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیبر گروه های دوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوم جدول لیگ {به دلیل} حضور در جام حذفی روز پنجشنبه به مصاف رقبای شخصی می الگو با این حال میس کرمان همراه خود ضرب و شتم خیبر به نیمه بسته شدن جام حذفی راه کشف شد. جنوب فارس پنجمی لیگ در ۵ هفته قبلی تنها خوب برد کسب کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این هفته به مصاف شهرداری دهم همدان {می رود}. سایپا میزبان شهرداری آستارا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید آستارا اجتناب کرده اند تذکر چشم اندازها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط پولی همراه خود گروه سایپا قابل ارزیابی نیستند با این حال اجتناب کرده اند تذکر نتیجه بیشتر اجتناب کرده اند این تجهیزات گلف بودند. سایپا در ۵ هفته قبلی تنها خوب برد داشته {است تا} آخر مدیران تجهیزات گلف می توانند کاپیتان را عوض کنند! باید دید این اصلاح چه تاثیری بر الگو فینال گروه سایپا ممکن است داشته باشد. سایپا در صورت پیروزی خانگی {در این} دیدار ممکن است به کلاس هشتم جدول صعود تنبل.

شهربک کوپر باید به مصاف سازنده رباتیک تبریزی برود که هفته قبلی در میدان حاضر نشد. مورد نیاز به اشاره کردن است که گروه تبریزی {در این} هفته به میدان {می رود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید پسندیده است اجتناب کرده اند جدول لیگ خارج شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر همراه خود ۱۷ گروه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناتمام مسابقات را دنبال تنبل. در تعدادی از فصل قبلی چنین بلایی بالا لیگ برتر آمده است.

رایکا قشقایی در انتهای جدول این هفته به مصاف شیراز {می رود}. Raikai جستجو در خطرناک اجتناب کرده اند سقوط را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان خطر است. رایکا اجتناب کرده اند هفته یازدهم تولید دیگری رنگ پیروزی را در لیگ ندیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر همین الگو را شکسته نشده دهد وضعیتش جدی تر تبدیل می شود. شاهین شهرداری بوشهر نیز به مصاف ژنراتور ویستا {می رود}. شاهین نیز کار فوق العاده دشواری {برای زنده ماندن} دارد.

این سیستم مسابقات هفته بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم

سه شنبه ۲۳ فروردین

رایکا بابل – قشقایی شیراز; شهدای سیمرغ کایاکلا مازندران

شمس آذر کاسپین – گروه مرزه طلایی; سردار آزادگان قزوین قزوین

سایپا تهران – شهرداری آستارا; گردنه قوامین تهران تهران

شهرداری همدان – پارس جنوبی جم بوشیر; حاجی بابایی همدان همدان

ملوان بندرانزلی – استقلال خوزستان; خواهرم انزلی گیلان

شاهین شاهداری بوشهر – ژنراتور ویستا تهران; شهید مهدوی بوشهر بوشهر

ماشین سازی در تبریز – مس شهربابک; بقعه امام تبریز، آذربایجان شرقی

۵ شنبه بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجم وروردن

آرمان گوهر سیرجان – خانم کرمان; امام علی سیرجان کرمان

استقلال ملاثانی – خیبر خرم آباد; تاج را انتخاب کنید و انتخاب کنید تشک اهواز خوزستان

** جدول لیگ اول:

۱- ملوان ۵۳ امتیاز

۲- کارمان کوپر ۵۰ امتیاز

۳- خیبر خرم آباد ۴۲ امتیاز

…………….

۱۶- ریکا بابل ۲۱ امتیاز

۱۷- شاهین شاهدی بوشهر ۱۱ امتیاز

۱۸- مونتاژ ماشین تبریز ۱۰ سطح

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول توصیه دهید