هواداران با الهامی حرف های زیادی می خواهند/ من سر از پا افتاده ام و می خواهم حق با من باشد


به گزارش وانانیوز،

بابک مرادی در حاشیه تمرین امشب در جمع خبرنگاران گفت: تمرینات ما ۴ الی ۵ روز است که زیر نظر کادر فنی جدید آغاز شده است و با جدیت تمرین می کنیم و اگر خدا بخواهد برای یک سفر به ترکیه خواهیم رفت. اردوی تمرینی این آخر هفته.”

وی در خصوص تمدید قرارداد با هواداران گفت: نه مشکلی نبود، با مدیریت باشگاه و تیمداری هم رابطه خوبی داشتم و اولین بازیکنی بودم که مطلبی را گذاشتم که خداحافظی کرد. باشگاه. هواداران در پایان فصل وقتی از استقلال جدا شدم فکر می کردم هوادر می تواند کمک زیادی به من کند. من در حضور کادر فنی سابق خیلی چیزها یاد گرفتم اما شناختی ندیدم. من نیاز داشتم که این درس ها را در زندگی ام داشته باشم و اکنون بسیار خوشحالم که با هوادار تجدید کردم. .

هافبک تیم فوتبال هوادر در پاسخ به این سوال که آیا تیمش با بازیکنانی که در این فصل دارد می تواند شگفتی ساز شود؟ وی خاطرنشان کرد: سابقه همکاری با الهامی را دارم. در ماشین سازی با الهام و فصاحت شگفت زده شدیم. الهامی مربی بسیار جوان و فنی است و نیازی به تعریف من ندارد و یکی از دلایلی که تب را تمدید کردم این بود که می دانستم او می تواند مرا احیا کند و واقعا امیدوارم با بازیکنان خوبی که جذب کردیم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم. .

مرادی در پاسخ به اینکه در دعواها خیلی زود عصبانی می شود، گفت: نه، قبلا خیلی سرم شلوغ بود و الان آرام شدم. من در فوتبال ضربه های زیادی خوردم و آخرین ضربه ام پارسال بود که به جمع هواداران پیوستم، الان روی سرم و ازدواج می کنم و می خواهم درست باشم. با ساکت الهامی صحبت کردم، خیلی قبولم می کند، ممکن است جاهایی اشتباه کرده باشم اما انشالله امسال همه چیز درست می شود.

بالاخره گفت: بیشتر ضرباتی را که خوردم از خودم گرفتم، چون فکر می کردم همه مثل من هستند. گذشته ام به خصوص حضورم در استقلال را فراموش کردم و در مورد این تیم صحبت نمی کنم و فقط طرفدار این تیم هستم. تیم من هوادار است و تمام توانم را به این تیم می دهم و امیدوارم موفق شوم.

انتهای پیام/