واکنش باشگاه فولاد به حضور نکونام در تیم ملی


به گزارش وانانیوز،

ظهر امروز جمعه، نقل قولی منتسب به احسان عسلی، سخنگوی فدراسیون فوتبال، مبنی بر پایان حضور جواد نکونام در کادر فنی تیم ملی ایران و حضور وی در باشگاه فولاد خوزستان و کارلوس کی روش منتشر شد. کادر فنی همزمان

همانطور که انتظار می رفت این موضوع واکنش باشگاه فولاد خوزستان را در پی داشت. برای پیگیری این موضوع با حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد تماس گرفتیم که وی این ادعا را تکذیب کرد.

گرشاسبی در این خصوص گفت: متأسفانه درباره باشگاه فولاد و سرمربی آن هم شایعه سازی می کنند. گفته می شود نکونام با ابقای سرمربی در فولاد سرمربی تیم ملی می شود. این یک دروغ محض است. چنین چیزی وجود ندارد و تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده است.

وی در توضیح بیشتر این اتفاق افزود: قبلا به دنبال حضور نکونام در تیم ملی بودند اما ما گفتیم مخالف هستیم. خود فولاد باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. ما خیلی هزینه کرده ایم و برنامه ریزی کرده ایم. الان هم تحت هیچ شرایطی قبول نمی کنیم سرمربی خود را از دست بدهیم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تاکید کرد: از سوی دیگر خبر جدیدی است که نکونام با حفظ سمت خود در فولاد به تیم ملی خواهد پیوست. روح ما هم نمی داند.

آیا ممکن است سران فدراسیون فوتبال با روسای بالادستی و فولاد برای جذب نکونام رایزنی کرده باشند؟» گرشاسبی در پاسخ به این سوال گفت: نمی دانم، قبلا با ما صحبت کردند و گفتند کی روش می خواهد. نکونام ما هم پاسخ دادیم که به نکونام نیاز داریم و برای باشگاه برنامه ریزی شده است این بحث در اینجا مسکوت ماند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ادامه داد: بحث ها از زبان افراد مختلف خارج می شود و شایعه است. به عنوان باشگاه فولاد خوزستان با جدایی نکونام موافقت نکرده ایم.

گرشاسبی درباره اینکه آخرین تماس انجمن با او برای نکونام چه زمانی بوده است؟ وی تصریح کرد: هفته گذشته صحبت کردیم و اختلاف نظر داشتیم. نکونام در آخرین صحبتی که با هم داشتیم اعلام کرد که در تیم ملی حضور نخواهد داشت.

آیا ممکن است فدراسیون فوتبال با نکونام به توافق رسیده باشد و به شما اطلاعی داده نشده باشد؟ مدیرعامل باشگاه فولاد در پاسخ به این سوال گفت: نمی دانم. من شک دارم. نکونام گفت نمی خوام برم. گفت برنامه هایم را در فولاد ادامه می دهم. اینکه می نویسند حضور نکونام در تیم ملی قطعی شده صحت ندارد.

گرشاسبی در پاسخ به این خبر که این خبر ادعای احسان اصولی، سخنگوی فدراسیون فوتبال است، خاطرنشان کرد: تا این لحظه خبر را تکذیب می کنم مگر اینکه نکونام خودش حرفی بزند تا ببینیم چه کرده است وگرنه آخرش. بحث با من این بود که به تیم ملی نروم.

در نهایت مدیرعامل باشگاه فولاد با توجه به اینکه اگر توافق فدراسیون فوتبال با نکونام حضور همزمان او در تیم ملی و فولاد باشد آیا باشگاه با آن موافقت می کند؟ وی تصریح کرد: ما تحت هیچ شرایطی قبول نمی کنیم. آیا فولاد ضد زنگ سرگرم کننده است؟ نمی تواند خود نکونام این را قبول نداشته باشد. یک سرمربی کمتر از ۲۴ ساعت در روز کار می کند. آنها ۵۰-۶۰ روز به مسابقات خواهند رفت. تحت هیچ شرایطی منطقی نیست