واکنش مدیر رسانه ای باشگاه استقلال درباره حق پخش تلویزیونی


به گزارش وانانیوز،

مدیر رسانه ای این تیم نیز مانند بازی قبلی استقلال در ورزشگاه آزادی پس از پیروزی مقابل مس کرمان در اتاق نشست خبری اعلام کرد در صورت حضور دوربین های تلویزیونی به دلیل مسائل حقوقی، نشست سرمربی استقلال برگزار نمی شود. اگر اتاق را ترک کنند، کنفرانس برگزار می شود.

وی همچنین افزود: مصطفی آجورلو و مدیران باشگاه تلاش زیادی برای درآمدزایی دارند اما مدلی که امروز بازی پخش شد و تبلیغات را سانسور کردند توهین به استقلالی هاست. آیا چنین مدلی در دنیا دیده شده است؟ هواداران بسیار نگران هستند. من هرگز این مدل برش تصویر را ندیده بودم. مدیرعامل باشگاه قبل از بازی با پولادگر، مجدی و دردوگر صحبت کرد. اگر از باشگاه حمایت نشود کی می خواهد پشت باشگاه بایستد؟

مدیر رسانه ای استقلال گفت: باشگاه استقلال به سختی اسپانسر پیدا می کند. اما تلویزیون آن را پخش نمی کند. امیدواریم این تعصب پایان یابد. از درآمدزایی که حق باشگاه است جلوگیری می شود باشگاه باید از توانایی های خود استفاده کند.

وی ادامه داد: ارقامی شنیده ایم که پرداخت شده است اما بحث حق پخش در حوزه معاونت حقوقی رئیس جمهور و آجرلو مدیرعامل باشگاه استقلال است. مبلغ پرداختی و پرداخت یا عدم پرداخت توسط باشگاه پیگیری می شود

مدیر رسانه ای استقلال در پاسخ به اظهارنظر یکی از خبرنگاران صداوسیما مبنی بر اینکه چرا این اتفاق فقط در بازی های این تیم می افتد، گفت: چون استقلال در به حق گرفتن پیشرو است. شرایط درآمدزایی سایر باشگاه ها نیز با استقلال متفاوت است و نمی توانم در مورد آنها صحبت کنم. یک باشگاه به بخش صنعتی و دیگری به مکان دیگری مرتبط است.

زرندی گفت: نمی توانم درباره باشگاه پرسپولیس صحبت کنم و فقط درباره باشگاه خودمان صحبت می کنم. اگر ندانم پول پرداخت شده است یا نه، نمی گویم پول پرداخت شده است.

وی در خصوص اظهارات اخیر صادق درودگر پاسخ داد: نمی توانم در مورد صحبت های ایشان صحبت کنم. تنها چیزی که می توانم بگویم تصمیمی است که در باشگاه گرفته شد تا زمانی که دوربین های تلویزیونی در نشست خبری حضور نداشته باشند، سرمربی محترم ما در کنفرانس حضور نخواهد داشت.

مدیر رسانه ای استقلال در پاسخ به اظهارنظر یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه ساپینتو باید در جلسه حضور پیدا کند تا در جمع مردم بیانیه بدهد، نه اینکه بگوییم دوربین اینجاست و به همین دلیل به کنفرانس نمی روم. جالب است و به همین دلیل نباید کورکورانه از عملکرد این باشگاه دفاع کرد.وی گفت: اصلا دفاع کور نیست. شما خودتان می گویید که عکس برای عموم است، آیا عکس باید طوری برای عموم ارسال شود که نیمی از عکس از بالا بریده شود؟ آیا این عکس برای مردم است؟

وی در خصوص اینکه پرسپولیس خواسته ای مانند استقلال دارد اما آنها با توجه به تعامل با صداوسیما مشکل خود را حل می کنند، گفت: در مورد هیچ باشگاه دیگری نمی توانم صحبت کنم و فقط می توانیم درباره تیم خودمان صحبت کنیم.

انتهای پیام/