واکنش وزیر ورزش به اغتشاشات اخیر


به گزارش وانانیوز،

دوخت حمید سجادی وی در حاشیه برگزاری فینال لیگ تنیس در مجموعه باشگاه انقلاب درباره آخرین اغتشاشات و حضور ورزشکاران گفت: ورزشکاران هدف اصلی سبد هستند و مقام معظم رهبری نیز امروز فرمودند که فصل سخنرانی بود. و به ترتیب شغل ما قرارداد. چند شب پیش از دستور رئیس جمهور استفاده کردیم و جایگاه ها و نقش ها را توضیح دادند.

وی ادامه داد: معدود اتفاقاتی که در جامعه ورزش و هنر افتاده قطعا به جایگاه هنر و ورزش لطمه ای وارد نمی کند و ورزشکاران در بطن نظام جای دارند و مورد علاقه نظام بوده و هستند و در کنار آن ایستاده اند. . آرمان ها ما کشورمان را دوست داریم و جامعه ورزش اجازه نمی دهد افرادی که خدای ناکرده سعی در تجزیه کشور دارند و یک سری اهداف و اهداف دارند به اهداف خود برسند.

وزیر ورزش و حیوانات تصریح کرد: همه ما شاهد اتفاقاتی بودیم که خوشایند نبود و هیچکس دوست ندارد این اتفاقات را ببیند. خسارات، آتش سوزی ها و مزاحمت هایی که به مردم و کسب و کار آنها وارد می شود، مورد پسند هیچکس نیست، نه جامعه ورزش و نه جامعه هنری. ما به هیچ وجه از چنین اتفاقاتی استقبال نمی کنیم و مشخص نیست چه کسانی تحت نظارت آنها هستند و سرمایه گذاری چگونه برنامه ریزی و مدیریت می شود.

سجادی گفت: این افراد مانند بزرگان، مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و سایر بزرگان نشان دهنده موفقیت کشور نبودند. الحمدلله بحث اشتغال به پایان رسید و قطعا در آینده به پایان می رسد. یکسری اتفاقات خوب در کشور شروع شده اما به چشم نیامد.

وی ادامه داد: انشاالله با پشتوانه و درایت خودمان و با حضور صحنه ای و سخت کوشی همانطور که از مدت ها قبل به ما یاد دادند، دوباره اشتباه می کنیم. وزیر وزیر انجام دادن

وزیر ورزش و جوانان در خصوص اینکه تنیس زمین ندارد، گفت: انجمن و شرکت توسعه به تفاهم رسیدند و مجموعه ای وجود دارد که به محض عقد قرارداد با انجمن در اختیار انجمن قرار می گیرد. بخش خصوصی به پایان می رسد.