وبلاگ زنده: اعضای خانواده این زن و شوهر کایل برای قتل پسر خردسال خود متهم به “شیطان” شهادت می دهند.کایل ، تگزاس (KXAN)-شهادت در محاکمه ای که انتظار می رود روز پنجشنبه حدود دو هفته در شهرستان هایس طول بکشد تا مشخص شود آیا استیوی دواین ویلیامز پسر 2 ساله خود میسون را کشته است یا خیر. مادر پسر جوان ، دازرین روت چاگویا ویلیامز نیز متهم به قتل است.

صبح پنجشنبه ، هیئت منصفه استیوی شهادت خواهران ناتنی دازرین ، آماندا دلکوتو و لیندسی اورتیز را شنید.

بعد از اینکه در اوایل سال 2017 پس از کشف علائم آسیب جسمانی ، میسون از طرف والدینش توسط خدمات حفاظت از کودک بیرون رانده شد ، دلکو به طور موقت حضانت را بر عهده گرفت.

پس از پیگیری روند اتحاد مجدد CPS ، این زوج پس از گذشت حدود یک سال از آزادی از زندان ، میسون را به آنها بازگردانند ، یکی از مدیران سابق پرونده CPS شهادت داد. میسون در دسامبر 2017 به این زوج بازگردانده شد و تا مارس 2018 ، زمانی که میسون در جولای 2018 درگذشت ، تحت نظارت CPS بود.

در سخنرانی افتتاحیه چهارشنبه ، ایالت نقشه ای از آنچه هیئت منصفه در دو هفته آینده می بینند و می شنوند ، از جمله شهادت های پاسخ دهندگان اولیه ، خانواده ویلیامز و پزشکش ارائه کرد.

وکیل ویلیامز محاکمه را با این پیشنهاد آغاز کرد که همسر ویلیامز عامل مرگ پسر بود.

پس از اولین اظهار نظر ، هیئت منصفه برای اولین بار از فرستنده 911 که در 4 ژوئیه از دازرین تماس گرفت ، هنگامی که پسر مرده پیدا شد ، صحبت کرد. ضبط آن تماس در دادگاه پخش شد.

“پسرم ، پسرم از چرت خود بیدار نشد.” در آن ضبط می توانید صدای دازرین را بشنوید. “او ، ما ، نمی توانیم او را بلند کنیم.

هیئت منصفه همچنین روز چهارشنبه از چندین پاسخ دهنده اولیه مطلع شد و فیلم دوربین بدن را مشاهده کرد که نشان می داد افسران در محل حاضر شده و با این زوج در حال تعامل هستند.

استیوی و همسرش دازرین متهم به قتل پسرشان میسون هستند که در ژوئیه 2018 در کایل درگذشت.

پلیس کایل گفت که هنگامی که در 4 ژوئیه 2018 به خانه خانواده در بلوک 300 مارکیتوس درایو رسیدند ، یک نوزاد را در ایوان پیدا کردند. پلیس گفت: “کبودی در دنده های چپ و راست ، کبودی در پشت ، کبودی در پیشانی” مشاهده شد.

در آن زمان ، دازرین به افسران گفت که وقتی استیوی وارد اتاق بچه ها شد دیگر زنده نبود. در این شهادتنامه آمده است: “تنها توضیح او این بود که” چیزی (نه کسی) به او حمله کرد “. استیوی به پلیس گفت که “چیزی که دنیوی نیست” به کودک صدمه زده است و می تواند “شیطان ، شیطان” باشد.

گریس ریدر روزنامه نگار دیجیتال KXAN در حال پیگیری محاکمه و به روزرسانی توییت های زنده است. برخی از جزئیات می توانند گرافیکی و حواس پرت کننده باشند. در اینجا می توانید به روز رسانی را دنبال کنید.دیدگاهتان را بنویسید