وزیر نیرو: جهاد آبرسانی با هدف تامین آب شرب پایدار ۱۰ هزار روستای کشور اجرا می شود.


به گزارش خبرگزاری پدر از اصفهان، علی اکبر محرابیان وزیر نیرو امشب در جلسه شورای شهر چادگان با اشاره به سفرهای استانی رئیس جمهور اظهار داشت: دیدار با مردم و بررسی مشکلات مردم و مسئولان از اهداف این سفرها است. سفر وزرا و مسئولان به شهرهای مختلف برای بررسی مسائل و اتمام پروژه های نیمه تمام.

وی با بیان اینکه حجم پروژه های نیمه تمام در کشور زیاد است، افزود: یکی از مشکلات اساسی شهرستان چادگان، تکمیل مسیر دو بانده اصفهان به چادگان است که میزان تردد مردم و مسافران به این منطقه است. بسیار بالا

محرابیان گفت: تکمیل زیرساخت ها و جاده چادگان به اصفهان باعث حضور بهتر مسافران به ویژه مردم چادگان می شود و ایمنی آنها در تردد حفظ می شود. مطمئن شوید و به زودی شاهد تکمیل این مسیر مهم باشید.

وزیر نیرو با بیان اینکه بیمارستان شهرستان چادگان مورد تقاضای همه مردم است و اعتباری برای آن در نظر گرفته می شود تا شاهد تجهیز و تکمیل آن باشیم. زیرساخت های بهداشتی ممکن است در شهرستان باشد و در آینده نزدیک با تکمیل این بیمارستان تکمیل شود.

وی با اشاره به آبرسانی به شهر چادگان و روستاهای آن گفت: در کشور طرحی به نام جهاد آبرسانی با هدف تامین آب آشامیدنی پایدار ۱۰ هزار روستا در حال اجراست و برای اصفهان نیز سهمی ارزیابی شده است. در حالی که ۲۲ روستای شهرستان چادگان جزء طرح جهاد آبرسانی است و اعتبار لازم را برای آن به طور کامل خواهیم داد و امیدواریم در آینده شاهد روستایی فاقد آب پایدار در شهرستان چادگان نباشیم.

محرابیان ادامه داد: در برنامه سفر شهر چادگان ۲۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل فاضلاب پیش بینی شده است تا فاضلاب چادگان در اسرع وقت تکمیل شود. و عملیات فاضلاب در این شهر آغاز شود.

وزیر نیرو با بیان اینکه سهم استان اصفهان از پنل های خورشیدی برای توزیع در مناطق عشایری را دو برابر خواهیم کرد، خاطرنشان کرد: برخی مشکلات در حوزه کاری من نیست و پیگیری می کنم و به سایر وزارتخانه های ذیربط نامه می نویسم تا شاهد باشیم. رشد و پیشرفت.» این شهر باش

انتهای پیام/ ۶۳۱۰۱ / الف /
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید