پایان کار نفر سوم کادر فنی تیم ملی فوتسال


به گزارش وانانیوز،

مصطفی نظری درباره تصمیم وحید شمسایی مبنی بر استعفا از سرمربیگری تیم ملی فوتسال ایران به رهبری مهدی تاج در فدراسیون فوتبال گفت: پس از اتفاقاتی که در مجمع رخ داد، با شمسایی رو در رو صحبت کردم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم. تیم ملی. تیم ملی فوتسال در دوران بازیگری و مربیگری به من و امثال من افتخار داد و از این تیم تشکر می کنم.

وی با اشاره به اظهارات سرمربی بازنشسته تیم ملی درباره شرایط فوتسال تحت مدیریت تاج، تصریح کرد: این حرفی بود که همه ما فوتسالیست ها به آن اعتقاد داریم. ما که در این رشته استخوان شکسته ایم با اتفاقاتی شکسته ایم. در اتفاقاتی که در گذشته برای فوتسال افتاد، خیلی ها بودند که منتفع شدند و خسارات زیادی به این رشته وارد کردند. من با این شرایط نمی توانم کار کنم و بر موضع خود ایستاده ام.

مربی دروازه بان های تیم ملی فوتسال با بیان اینکه در ماه های اخیر تمام تلاش خود را برای تیمش انجام داد به تسنیم گفت: مسابقات لیگ برتر را از نزدیک دنبال کردیم و بازیکنان جوان را به تیم ملی دعوت کردیم. ما شهامت این را داشتیم که از این جوانان استفاده کنیم و تمام توان خود را برای اخلاص به کار بگیریم. خوشحالم که از تیم ملی بازنشسته شدم و امیدوارم کادر فنی بعدی تیم ملی موفق باشد.

وی با بیان اینکه تیم ملی فوتسال جام ملت های آسیا را پیش رو دارد و این تیم به دلیل اخراج کادر فنی در شرایط سختی قرار دارد، خاطرنشان کرد: با تلاش مربیان تیم ملی بهترین بازیکنان دعوت شده اند. به تیم ملی گاهی شرایط برای همکاری مساعد نیست و گروهی تمایلی به همکاری با گروه دیگر ندارد. کینه ای در کار نبود اما مطمئنم تیم ملی با حضور این بازیکنان در اردو موفق خواهد شد.

پیش از این شهاب الدین سفال منش دیگر مربی تیم ملی فوتسال اعلام کرده بود که در صورت رسمی شدن استعفای شمسایی، همراه با او از تیم ملی می رود.

انتهای پیام/