پرده برداری از مسخره پشت سر کووید جابز


واکسن کووید-۱۹ در ماه‌های اخیر بحث‌های زیادی را برانگیخته است. جدیدترین مورد، کارن کینگستون، کارمند سابق فایزر است که بر روی مواد ثبت اختراع واکسن mRNA COVID که می تواند باعث افزایش موارد مرگبار سرطان شود.

این واکسن احتمالاً بیماران را در معرض خطر سقط جنین، حملات قلبی، میوکاردیت، ناتوانی دائمی، پایین بودن پلاکت، واکنش‌های آلرژیک شدید و غیره قرار می‌دهد. آنها را در معرض خطر قرار دهد. نتایج نگران کننده است و پایگاه داده از ایالات متحده تهدید کننده است.

چرا این اتفاق می افتد؟

فایزر گزارش داده است که از یک ترکیب دارویی با انواع نانوذرات لیپیدی با اندازه متوسط ​​ذرات ۸۰ تا ۱۶۰ نانومتر استفاده کرده است. همچنین گزارش شده که حاوی mRNA اصلاح شده است که یک پلی پپتید را کد می کند. نانوذرات لیپیدی شامل یک لیپید کاتیونی، یک لیپید خنثی، کلسترول و یک لیپید PEG است. تمام تحقیقات و یافته ها نشان می دهد که نانوذره به اندازه ای که در حال پردازش است سالم نیست.

مطالعه دیگری نشان می دهد که نانوذرات درمانی را می توان برای رهایش پایدار فرموله کرد. کارن کینگستون گفت: “همانطور که در اینجا استفاده می شود، “رهاسازی پایدار” به ترکیب یا ترکیب دارویی اشاره دارد که با سرعت انتشار در یک دوره زمانی مشخص مطابقت دارد. این ممکن است به ساعت ها، روزها، هفته ها، ماه ها و سال ها محدود نشود.” .

او گفت: “سیستم تحویل به شما تزریق می شود که محصولی را در یک دوره زمانی به شما تحویل می دهد.”

توصیف حاضر به بخشی از یک ترکیب نانوذرات زیست سازگار شامل تعداد زیادی نانوذرات غیرکلوئیدی با گردش طولانی است که هر کدام حاوی یک کوپلی‌اتر α-هیدروکسی پلی‌استر و یک عامل درمانی است که در آن چنین ترکیب‌هایی اثری برای حداقل ۱۲ دارند. ساعت ها.

بسیاری از پزشکان می‌گویند که دیسک‌های فلزی را در خون آنها پیدا کرده‌اند که ظاهراً از قرار گرفتن طولانی‌مدت در معرض نانوذرات بوده است. Docetaxel یک عنصر شیمیایی است. PLA-PEG و PLA Poly(lactide) از نفت مشتق می شوند. این بیشتر یک پلاستیک مصنوعی است که با نفت مشتق شده زیستی ترکیب شده است.

نانوتکنولوژی و نقش آن در واکسن

برای ایجاد این اجزا و شکستن آنها به نانوذرات از میکروسکوپ های الکترونی استفاده می شود.

این دیسک‌های فلزی درمان، ژن و ماده را برای مدت طولانی، گاهی اوقات تا یک سال، آزاد می‌کنند. این واکسن می تواند مواد خارجی مختلف را در بدن انسان کنترل و آزاد کند. این امر باعث می‌شود انسان‌ها زمینه‌های آزمایش بیشتری را برای بسیاری از فعالیت‌های مشکوک زیر پوشش واکسن انجام دهند.

در چنین مقدار کمی چقدر می توان وارد کرد؟

میلیون ها دیسک فلزی در یک ویال واکسن به افراد تزریق می شود. هر شات دارای سیستم تحویل متفاوتی است و ممکن است حاوی ترکیبی باشد که برای کاربردهای مختلف مانند دارورسانی، ژن درمانی، تشخیص پزشکی و درمان پزشکی سرطان، بیماری‌های مرتبط با هورمون، بیماری‌های منتقله از طریق پاتوژن، محصولات جانبی واکنش مرتبط با پیوند اعضا استفاده می‌شود. و سایر رشد غیر طبیعی یا رشد بافتی.

چرا اشتباه یا بد است؟

نانوذرات دایره‌ای شکل ممکن است نشانگرهای زیستی برای هدف قرار دادن یا حمله داشته باشند یا به اندام‌های خاصی مانند تخمدان‌ها، قلب و پروستات متصل شوند. این می تواند علت مرگ همراه با میو/پریکاردیت یا ایست قلبی باشد. این توضیح می دهد که چرا این حوادث در کودکان زیر ۱۸ سال یا قبل از نوجوانان رخ می دهد.

با عملکردی کردن سطوح نانوذرات با چنین نیمه‌ها/بیومارکرهای هدف‌گیری، نانوذرات فقط در مکان‌های هدف‌گذاری شده مؤثر هستند و بیشتر اثرات نامطلوب را به حداکثر می‌رسانند و کارایی را بهبود می‌بخشند. این امر همچنین امکان تجویز دوز کمتری از یک عامل درمانی را فراهم می‌کند که می‌تواند عوارض جانبی ناخواسته را که معمولاً با درمان سنتی بیماری مرتبط است کاهش دهد. به همین دلیل است که جوانان دچار بیماری قلبی می شوند.

علاوه بر این، نانوذرات موجود در واکسن حاوی سیم‌هایی برای آهنربا، آهنرباهای دائمی و ذرات حامل دارو هستند که می‌توانند باعث سرطان استخوان و مغز استخوان شوند. این می تواند داروهای مختلف را در طول زمان تحویل دهد. گفته می شود که این ترکیب مسئول کشتن سلول های سالم و تولید سلول های سرطانی سالم است.

این واکسن یک فرمول میکروسفر برای تحویل پایدار آپتامر به یک مکان از پیش انتخاب شده در یک پستاندار، مانند چشم، فراهم می کند. این روی رگ‌های خونی تأثیر می‌گذارد و نانوکره‌ها باعث یک بحران سلامتی یا عوارض جانبی خاصی از ترکیب ارائه‌شده توسط واکسن می‌شوند. این بیشتر شبیه یک فاکتور پاسخ سرم است. این یک لخته خون نیست، اما می تواند مانند افزایش طول عروق باشد، روشی که تومورها رشد می کنند. رشد حباب میکروسکوپی که پس از واکسن مشاهده می شود دوباره یک پرچم قرمز است.

چرا باید نگرانی ها را مطرح کنیم؟

واکسن داده ها و اطلاعات را بر اساس شناسه و تشخیص ارسال و دریافت می کند. به عنوان مثال، چگونه با افراد دیگر ارتباط برقرار می کنید، یک شناسه تولید می کنید، رفتار و وضعیت سلامتی و واکسیناسیون خود را بررسی و تجزیه و تحلیل می کنید؟ این سه الگو به وضوح در سایت واکسن حاوی محتوای mRNA نشان داده شده است. فناوری آینده با استفاده از واکسن کووید در حال آزمایش و معرفی است.

برنامه های معرفی شده توسط دولت ها در سراسر جهان از افراد واکسینه شده به عنوان وسیله ای برای پیگیری با استفاده از Waze و Google maps، post vaccine استفاده می کنند! این امر حریم خصوصی افراد را پس از همه گیری زیر سوال می برد.

فرضیه علمی پشت توسعه برنامه‌های واکسن کنترل و محدود کردن افراد، رفتار آنها و سایر جنبه‌ها است. آنها کنترل تحویل داروها را از طریق واکسن های حاوی داروها، اسیدهای نوکلئیک و بسیاری از مواد ناشناخته دیگر امکان پذیر می کنند. در کل، قصد خوبی به نظر نمی رسد!

به عنوان مثال، برنامه G2G در استرالیا افرادی را جریمه می کند، اگر به برنامه ای که حرکات و فعالیت های داخلی آنها را در طول همه گیری ردیابی می کند، مراجعه نکنند.

با واکسن، بدترین کابوس های مرتبط با واکسن به حقیقت می پیوندند. تحت عنوان قانون امنیت ملی، دولت ها به حق حریم خصوصی شهروندان یک کشور حمله می کنند. تزریق اجباری واکسن بر خلاف میل افراد، استفاده غیرقانونی از زور و خشونت است. مردم بر اساس وضعیت واکسیناسیون خود به جابجایی در سراسر کشور یا در معرض خطر اشتغال هستند که شکنجه روانی برای ساکنان است.

مثال دیگر، AG Merrick Garland، دادستان کل واشنگتن است که یادداشتی را به FBI برای تحقیق (ترس دادن) والدینی که در مورد غیرقانونی بودن دستورات ماسک و واکسن تحت پوشش “محافظت از آمریکایی ها در برابر تهدیدات بر اساس قانون اساسی” ابراز نگرانی می کنند، صادر کرد. سازمان‌های دولتی از قدرت خود برای قلدری مردم استفاده می‌کنند و با چنین اقداماتی خود را به عنوان تروریست‌های داخلی در سراسر همه‌گیری نشان می‌دهند.

همه این نیروهای مشروع، دموکراسی را نابود می‌کنند و در عین حال با دشمنان ملت‌ها اتحاد برقرار می‌کنند و شهروندان را مقصر واقعی عدم انکار و فرار از قوانین و مقررات معرفی می‌کنند. اهداف سیاسی و اجتماعی این نهادها تهدیدی برای زندگی انسان ها و نقض حقوق بشر است.

واکسن‌ها تنها زمانی باید توسط FDA تأیید می‌شد که از سطوح بسیار بالایی از اطمینان برخوردار بودند که اثربخشی و فواید آن بیشتر از خطرات شناخته شده یا بالقوه است. یک مشکل مهم در درمان های مبتنی بر پروتئین ایمنی زایی آنها است، یعنی تمایل آنها به تحریک یک پاسخ ایمنی ناخواسته علیه خودشان. چنین آنتی بادی هایی می توانند عوارضی ایجاد کنند که از نظر سلامتی، پول و زندگی به همه ما بدهکار هستند!

چه باید کرد؟

نیاز دائمی به اعلام قدرت این گونه واکسن‌ها بر اساس رفتار سوپراسپرادر وجود دارد. مراقبت های بهداشتی محدود کننده ای که توسط دولت اجباری شده است به قدری خصوصی است که حق شما را برای اطلاع از خطرات سلامتی خود مانند سرطان، اختلالات ایمنی مزمن و مرگ سلب می کند.

چنین برنامه‌های واکسیناسیونی شهروندان را برای آزمایش و کشف امکانات اتوماسیون و هوش مصنوعی در ایالات متحده و در سراسر جهان آماده می‌کند. برچسب زدن به افراد بر اساس رفتار و سلامت آنها، بشریت را در معرض خطر پاکسازی بر اساس نظارت قرار می دهد. هیچ کس، مطلقاً هیچ کس، حق ندارد فردی را در سیاره ما تحت مضحک توسعه هدف قرار دهد. بیایید با هم به دنبال درمانی برای مادر زمین باشیم که ما را به دردسر می‌اندازد، کلید دردسر را هم دارد!

ما تحقیقی را که شما تصمیم می گیرید انجام می دهیم،
عشق و نور
تیم اوراکل شفا

به تعداد فزاینده ما بپیوندید MeWe: اوراکل شفابخش
به ما هم بپیوندید توییتر | یوتیوب

دادخواست جهانی

لطفا طومار جهانی ما را علیه واکسیناسیون اجباری امضا کنید. هدف از این طومار ارائه ۵ میلیون امضا به هر رئیس جمهور، نخست وزیر، وزیر بهداشت و رئیس دولت در سراسر جهان است.
واکسن ها یک مشکل جهانی هستند و باید در سطح جهانی با آن برخورد کرد.
اگر به عنوان یکی بایستیم، شانس نجات فرزندان آینده را داریم.

ما را بدون آگهی نگه دارید

Healing Oracle با حمایت خوانندگان امکان پذیر شده است. اگر پست‌ها و منابع را مفید می‌دانید، لطفاً برای حمایت از ما (به هر میزان) کمک کنید تا بتوانیم به اطلاع رسانی و کمک به مردم در سراسر جهان ادامه دهیم. ما احساس می کنیم که این یک ماموریت مهم است که با درمان جایگزین به کسانی که سلامت خود را تغییر داده اند یا به یکی از عزیزانشان صدایی بدهیم. از شما برای قدردانی از کار ما و کمک به ادامه آن سپاسگزاریم.

اهدا کنید. اگر می‌خواهید به زمان و تلاش ما کمک مالی کنید، لطفاً از کادر “کمک مالی” در بالا سمت راست استفاده کنید (بر روی دسکتاپ)یا جعبه اهدای زیر (در موبایل)