پس از صحبت با آنچلوتی، تصمیم گرفتم به رئال مادرید بیایم


به گزارش وانانیوز،

آنتونیو رودیگر که امروز (دوشنبه) در مراسمی ویژه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو قراردادی چهار ساله با رئال مادرید امضا کرد و تا سال ۲۰۲۶ به کهکشانی ها متعهد شد، در اولین بیانیه خود گفت: خوشحالم که اینجا هستم. بازیکن رئال می خواهم از خانواده ام برای حضور در اینجا تشکر کنم. آنها همیشه از من حمایت کرده اند.

می خواهم از فلورنتینو پرز و باشگاه رئال مادرید تشکر کنم که به من فرصت بازی برای رئال مادرید را دادند. تمام تلاشم را می کنم تا جام های زیادی را با رئال مادرید کسب کنم. ویوا مادرید!

او ادامه داد: رئال مادرید ابتدا در ماه سپتامبر با سرمربی من تماس گرفت، اما من در آوریل با کارلو آنچلوتی صحبت کردم و آنجا بود که تصمیمم را گرفتم. اگر مجبور بودم الگویی برای دفاع داشته باشم، آن پهپاد بود. من پیراهن شماره ۲ را دوست دارم اما این شماره متعلق به کارواخال است اما زیاد به آن فکر نکردم و شماره ۲۲ را هم دوست دارم.

رودیگر ۲۹ ساله اظهار داشت: بارسلونا نیز علاقه مند به جذب من بود، اما من به برادرم (که با سرمربی خود مسئول مذاکره با رئال مادرید بود) گفتم یا رئال مادرید یا نه! ۱۴ عنوان قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان واقعاً چشمگیر است. این به شما می آموزد که یک باشگاه رئال مادرید چیست و همیشه به دنبال یک عنوان هستید.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید گفت: همه مادریدی ها به شما افتخار می کنند. آنتونیو رودیگر به خانه رئال مادرید خوش آمدید. شما بازیکن با تجربه ای هستید که در لیگ های بزرگ بازی می کنید. اکنون شما عضوی از بزرگترین باشگاه جهان هستید و می خواهید تاریخ سازی را شروع کنید.

انتهای پیام/