پلیس آستین دستور بازنویسی سیاست برای کاهش استفاده از نیروی پلیس را صادر کرداوستین (KXAN) – تغییر در سیاست پلیس آستین در مورد نحوه استفاده افسران از زور.

دفتر نظارت پلیس آستین روز چهارشنبه گزارش جدیدی را منتشر کرد که از اداره پلیس آستین خواسته است تا سیاست های جاری را تعدیل کند ، زبان را در مورد خروج تدریجی تقویت کند و برخی از انواع نیروهای پلیس را ممنوع کند.

توصیه های بیان شده این است که افسران APD تنش را از بین ببرند ، قبل از استفاده از زور تمام گزینه های دیگر را به کار اندازند ، قبل از شلیک اسلحه هشدار بیشتری بدهند و در صورت مشاهده بیش از حد افسر خود در استفاده از زور مداخله کنند. من به شما پیشنهاد می کنم. محدود کردن تیراندازی در وسایل نقلیه در حال حرکت یکی دیگر از توصیه های موجود در لیست است.

در همین حال ، برخی از تغییرات توصیه شده در سیاست ، مانند ممنوعیت نگهداری چوک ها ، در سال گذشته توسط شورای شهر انجام شده بود. بازنویسی دفترچه راهنمای سیاست افسر می تواند این امر را واضح تر کند.

بابی تیلور ، وکیل حقوق مدنی آستین می گوید: “من فکر می کنم اینها اساسی هستند.” “آنها اساسی هستند. ابتدا باید به آنها فکر کرد. شکی نیست که اینها باید اجرا شوند ، باید سالها پیش اجرا می شدند ، و باید هم اجرا می شدند.”

تیلور و وکیل جف ادواردز هر دو نماینده کسانی هستند که در جریان اعتراضات مه 2020 توسط پلیس آستین مجروح شده اند.

ادواردز در مورد اعتراضات گفت: “پلیس جمعیت را در همه جا تظاهر کرد ، مردم را به غرفه ها هل داد و سلاح شلیک کرد.” “اینطور نیست که اداره نظارت پلیس می گوید شما نباید اسلحه را به سمت جمعیت شلیک کنید و به کسی که هیچ اشتباهی نکرده است ضربه بزنید.”

هر دو وکیل بر نیاز به پاسخگویی واقعی تأکید می کنند ، نه فقط یک سیاست بازنویسی.

همانطور که تیلور در مورد استفاده پلیس از نیروی کشنده می گوید: “هنگامی که شما این سلاح را شلیک می کنید و از نیروی کشنده استفاده می کنید ، دیگر فرصتی وجود ندارد. این تمام است ، آنها مرده اند.”

ادواردز گفت که او می خواهد APD در صورت زیر پا گذاشتن قوانین افسران را بهتر تنبیه کند.

ادواردز افزود: “کاری که شما باید به عنوان یک فرمانده پلیس انجام دهید این است که مردم را در واقع پاسخگو بدانید تا دیگر افسران کارهای مشابه انجام ندهند.”

او گفت: “افسران پلیس در حالت آماده باش درست مثل بقیه اشتباه می کنند. اما مشکل واقعی ما این است که افسران وقتی کاری را انجام می دهند که ناقض سیاست های APD باشد ، مسئولیتی ندارند. ادواردز به مقامات بازگردانده می شود اما به جرم محکوم می شود.” در حالی که مسئولیت ها بیش از یک سال به تأخیر افتاده است ، این افسران باید همچنان پلیس باشند.

در حال حاضر وظیفه رهبری APD است که به توصیه دفتر نظارت پلیس ، سیاست های این بخش را تغییر دهد. سیاست بازنویسی شده باید قبل از نهایی شدن توسط شورای شهر آستین تأیید شود.

دیدگاهتان را بنویسید