پلیس در جستجوی سه مظنون سرقت در آستین شمالی استاوستین (ککسان) – اداره پلیس آستین از اواخر سپتامبر در شناسایی افراد مظنون دست اندرکار سه سرقت در آستین شمالی به دنبال کمک است.

طبق گزارش APD ، مظنونین در هر مورد روایات مشابهی داشتند و انگیزه های هر سارق “به نظر می رسد ماهیت جنسی داشته و در حال تشدید است”. هر سه رویداد نزدیک به هم اتفاق افتاد.

اولین حادثه در 22 سپتامبر ، درست قبل از ساعت 8 صبح در بلوک 1600 در روتلند درایو رخ داد. پلیس می گوید مظنون در حالی که زنی از مدرسه فرزندش به خانه می رفت به طور نامناسبی به او دست زد. سپس بازوی مقتول را گرفت ، با چاقو تهدید کرد و خواستار اموال شد.

دومین حادثه در 11 اکتبر ، حدود ساعت 8:10 صبح در بلوک 1700 Colony Creek Drive رخ داد. پلیس گفت که یک مظنون با چاقو ادعای مالکیت خود را در حالی داشت که زنی در حال رفتن به مدرسه فرزندش بود. به گفته پلیس ، وی گفت که این کالا را در ازای رابطه جنسی به زن باز می گرداند.

سومین حادثه در 14 اکتبر حدود ساعت 11 صبح در اتاق خشکشویی مجتمع آپارتمانی 9300 بلوک در بلوار نورث گیت رخ داد. پلیس گفت زنی با بچه در اتاق لباسشویی بود که مظنون پس از برقراری رابطه جنسی وارد شد. . “او خواستار وسایل شخصی شد و تهدید کرد که زنان را مجروح می کند و بچه ها را می گیرد.

پلیس گفت توصیف مظنون در هر سه مورد مشابه است.

حادثه شماره 1 حادثه شماره 2 حادثه شماره 3
مرد اسپانیایی مرد اسپانیایی مرد اسپانیایی
حدود 20-25 سال حدود 25 ساله حدود 20 ساله
حدود 5’3 “ تقریباً 5’3 “تا 5’5” تقریباً 5’1 اینچ
لاغر ، ریش سبیل نازک ، ریش روشن ، موهای سیاه متوسط هیکل لاغر ، تراشیدن تمیز ، صورت مرتب
تیشرت مشکی ، شورت مشکی ، کلاه بیس بال مشکی هودی مشکی ، کلاه بیس بال مشکی ، شلوار مشکی پیراهن قرمز ، شورت مشکی ، کلاه بیس بال سیاه و سفید

هرکس اطلاعاتی دارد باید با خط اطلاعات قدرت APD با شماره (512) 974-5092 (512) تماس بگیرد. همچنین می توانید به صورت ناشناس با (512) 472-TIPS با Crime Stoppers تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید