پیشنهاد یک جنگ بودجه بر “تجزیه و تحلیل توپ” KXAN City Hall تسلط داردآستین (KXAN)-به مدت یک ساعت در روز چهارشنبه ، KXAN در مورد هشت اصلاحیه قانون اساسی ایالتی و دو پیشنهاد آستین در یک تالار ویژه مجازی شهر به طور عمیق صحبت کرد. همانطور که انتظار می رفت ، پیشنهاد A بر گفتگو مسلط شد.

در صورت رأی دهندگان ، پیشنهاد A صدها مأمور پلیس را به APD اضافه می کند ، اما مخالفان نگران هستند که برچسب قیمت بالقوه (تا 598.9 میلیون دلار در پنج سال) می تواند به معنای کاهش خدمات مهم دیگر ، از جمله آتش نشانی باشد.

در ساختمان شهرداری ، مکنزی کلی ، عضو شورای شهر آستین ، طرفدار پیشنهاد A ، گفت که این ایده که شورای شهر بودجه ایمنی عمومی را کاهش می دهد “پوچ” است.

کلی گفت: “ما می بینیم که میلیون ها دلار برای افراد بی سرپناه در جوامع خود هزینه می شود.” “ما آن را برای خدمات اجتماعی و مواردی که به بودجه دولت محلی نیاز ندارند استفاده می کنیم.” ما می توانیم برای تأمین بودجه این اقلام به شرکای دولتی تکیه کنیم. “

اما شهردار استیو آدلر گفت که امنیت عمومی در حال حاضر 70 درصد از بودجه شهر است. آدلر گفت که هزینه پیشنهاد A باید حداقل تا حدی از مخزن ایمنی عمومی تامین شود.

همانطور که آدلر گفت: “اما از آنجا که پلیس نمی تواند شما را مسدود کند ، اگر پیشنهاد A تصویب شود ، به این معنی است که شما باید از EMS یا آتش سوزی جلوگیری کنید.”

دیدگاهتان را بنویسید