پیش سوراخ بینی بازار سهام فردا شنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۱به مشاوره فانئوس،

شاخص کل بورس در هفته قبلی ۰.۶۶ سهم کاهش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کانال ۱.۴ میلیونی باقی ماند.

متخصصان معتقدند بورس همچنان ممکن است روندی متعادل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزشمند است داشته باشد.

سعید امیرشاه کرمی، کارشناس بازار سرمایه می گوید احتمال بی تجربه شدن بازار سهام در روز شنبه موجود است. علاوه بر این {در این} هفته در صورت اصلاح شاخص به محدوده ۱.۴ میلیون واحدی می رسد. در صورت انبساط، سقف ۱.۵ میلیون واحدی برای بورس دیده تبدیل می شود.

وی دلیل می دهد: شاخص کل در فینال روز کاری هفته قبلی (۲۴ فروردین) همراه خود انبساط ۸۰۰۰ واحدی توانست به حداقل یک میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۴۵۴ هزار واحد صعود تدریجی. قطعا ارزش آن را دارد پیشنهادات دانش دسترس در بازار سرمایه ۴۹۹۱ میلیارد تومان بود کدام ممکن است اجتناب کرده اند این میان سه گروه خودرو، اجزا یدکی، محصولات شیمیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانستند بالاترین قطعا ارزش آن را دارد معاملاتی را به کف دست آورند.

امیر شاه کرمی دلیل می دهد: هفته قبلی اخباری مبنی بر تاثیرات تدریجی بر صادرات کالا در نتیجه افت از حداکثر نشانه ها در روز سه شنبه شد. با این حال روز چهارشنبه همراه خود کمک گروه پالایشی اجتناب کرده اند فشار کالا بازار کاسته شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تحویل داد زمان کل بازار اجتناب کرده اند عوامل سازنده پالایشگاه ها حتی پیشنهادات گروه های صادراتی به طور قابل توجهی پالایشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فولادی بهره مند شد. یک بار دیگر در محدوده سازنده قرار گرفتند.

علت انبساط بورس چیست؟
وی همراه خود ردیابی به عناصر کارآمد بر پیشنهادات هفته بلند مدت ذکر شد: سه مسئله مهم در پیش سوراخ بینی بازار سهام در هفته بلند مدت موجود است. ابتدا اطلاعات درمورد به راجام برگرفته اجتناب کرده اند اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید شایعات است کدام ممکن است در هفته بلند مدت اتفاق خاصی {در این} زمینه نخواهد افتاد. دلار در محدوده ۲۷ به همان اندازه ۲۸ هزار تومان در نوسان {خواهد بود}.

وی یکپارچه می دهد: اطلاعات درمورد به مشکلات صادراتی مورد بعدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ظریف ترین مورد فعالان بازار است. بر مقدمه نامه نگاری رئیس گروه بورس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه فولادسازان ملت، اجرای این قوانین همچنان بلاتکلیف است. همانند زمستان سال قبلی نرخ خوراک صنایع صادراتی تعدیل شده است.

امیر شاهکرمی می گوید: مولفه سوم قیمت های در سراسر جهان است. بازار سرمایه ایران معمولاً بیش اجتناب کرده اند بازار جهانی به هزینه نفت ملاحظه دارد. هر بشکه نفت برنت ۱۱۰ دلار قیمت کاهش یافته شد. حرکت ارتش روسیه در اوکراین شناخته شده به عنوان عالی مسئله سازنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیوع کرونا در چین شناخته شده به عنوان عالی مسئله عقب کشیدن اجتناب کرده اند جمله عناصر کارآمد بر قیمت نفت است کدام ممکن است باعث متعادل شدن پیشنهادات نفتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف شدن اجتناب کرده اند نوسانات مضر شده است.

دلیل می دهد: به نظر می رسد مانند است بورس همراه خود کمک گروه های پالایشی، پتروشیمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خودرو شروعی بی تجربه در ابتدای هفته داشته باشد. با این حال خاص نیست کدام ممکن است خواه یا نه این توسعه به همان اندازه بالا پیشنهادات یکپارچه می تواند داشته باشد هر دو خیر. این بازار فردا است کدام ممکن است تصمیم گیری می تدریجی خواه یا نه پیشنهادات عقب کشیدن سه شنبه نوسان بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید جایگزین کسب برای صعود به بازار {بوده است} هر دو پیشنهادات سازنده چهارشنبه جایگزین کالا {بوده است}؟

شاهکرمی در نهایت می گوید: باید ذکر شد کدام ممکن است شاخص کل اجتناب کرده اند ابتدای سال جدید تاکنون توسعه صعودی را شاهد {بوده است}. با این حال به نظر می رسد مانند است به همان اندازه روزی کدام ممکن است تردیدها با توجه به عواقب تدریجی صادرات کالا برطرف نشود، نمی توان پیش بینی انبساط فوری بازار را داشت. اصلاح علاقه مند به پس اجتناب کرده اند انبساط فوری انصافاً خالص است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نفع بازار است. اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری قیمت های جهانی، نزدیک بودن به فصل پیشنهادات را انتخاب کنید و انتخاب کنید نرخ دلار اجتناب کرده اند جمله عواملی هستند کدام ممکن است مانع اجتناب کرده اند اصلاح قیمت های بازار می شوند.