پیچ و تاب ویرانگر کانزاس را درنوردید+فیلم


به گزارش سرویس بین‌الملل خبرگزاری فارس، گردبادی قادر مطلق ایالت کانزاس آمریکا را درنوردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۱۰۰۰ ساختمان ویران شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع زخمی برجای گذاشت. در پی این پیچ و تاب علاوه بر این بیش اجتناب کرده اند ۱۵ هزار نفر با بیرون انرژی الکتریکی ماندند. 

ویدئویی اجتناب کرده اند این پیچ و تاب مخرب در جاری رفتن اجتناب کرده اند بخش‌هایی اجتناب کرده اند کانزاس کدام ممکن است توسط پهپاد فیلمبرداری شده، در دنیای آنلاین ما پربازدید شده است. 

به گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، «رید تیمر» کارشناس هواشناسی اجتناب کرده اند این پیچ و تاب کدام ممکن است در «آندوور» شهری همراه خود باند حدود ۱۵۰۰۰ نفر در جاری جولان بود، فیلم گرفت. به آگاه وی، پیچ و تاب فوق العاده فوری توانایی گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرعت آن در عرض تعدادی از ثانیه اجتناب کرده اند ۱۰ به ۳۰۰ غیر مستقیم در ساعت (حدود ۴۸۳ کیلومتر بر ساعت) رسید.

طبق این گزارش، اگرچه خسارات ناشی اجتناب کرده اند پیچ و تاب فوق العاده بیش از حد بود، با این حال افسران بومی روز شنبه گزارش دادند کدام ممکن است تنها انواع انگشت‌شماری اجتناب کرده اند سکنه مجروح شده‌اند. پیش بینی می‌رود سامانه توفان اکنون {به سمت} شیکاگو حرکت تدریجی کدام ممکن است آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای از حداکثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمال شیوع پیچ و تاب پیش‌سوراخ بینی شده است. 

 

 

انتهای پیام/م
این مطلب را برای صفحه اول توصیه شده کنید