چرا تانک روسی به ایران به اینجا رسید؟


به آگاه فانئوس،

المپیک توکیو یکی اجتناب کرده اند بهترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیار قدرتمند مسابقات والیبال در سال ۱۴۰۰ بود. دعواهایی کدام ممکن است والیبال کشورمان به مدیریت ولادیمیر الکینو یکی اجتناب کرده اند عظیم ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودآور ترین مربیان جهان والیبال به نتیجه نرسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویای حضور روی سکو به واقعیت اتصال. قطعا همراه خود این منطقه حداقل به همان اندازه المپیک بعدی ناکامی بزرگی {خواهد بود}، با این حال پرس و جو بی نظیر اینجا است کدام ممکن است چرا چنین بلایی بالا گروه سراسری می آید؟

در آذرماه ۱۳۹۹، پس از هفت ماه بلاتکلیفی، فدراسیون والیبال انتخاب گرفت هدایت گروه سراسری را به ولادیمیر آلکینوف اجتناب کرده اند روسیه واگذار تدریجی. در آن نقطه گروه سراسری همراه خود هدایت ایگور کولاکوویچ قهرمان المپیک توکیو شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیوع ویروس کرونا باعث اختلال در مسابقات ورزشی شد. به آگاه محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون، اواخر فروردین ماه، قرارداد ایگور کولاکوویچ پس از سه سال همکاری فسخ شد به همان اندازه فدراسیون انتخاب بهتری برای حضور گروه ایران روی سکوی المپیک بیابد.

تانک روسی به اینجا رسید

پس اجتناب کرده اند پایان دادن انواع سرمربی خارجی همراه خود تذکر کمیته فنی، ولادیمیر الکینو کدام ممکن است در آن نقطه هدایت گروه زنیت کازان روسیه را برعهده داشت، شناخته شده به عنوان انتخاب باقی مانده فدراسیون ایران انواع شد. تانک روسی برای حضور شخصی در ایران منصفانه شرط داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن حضور توماس توتولو، دستیار را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست عجیب و غریب او بود کدام ممکن است مورد تایید فدراسیون والیبال نیز قرار گرفت.

یکی اجتناب کرده اند پرافتخارترین مربیان والیبال جهان، آلکنو سابقه قهرمانی در المپیک لندن شناخته شده به عنوان سرمربی گروه سراسری روسیه را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید صدها همراه خود زنیت کازان قهرمان لیگ روسیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیگ قهرمانان اروپا شده است. انواع آلکنو موافقان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخالفان شخصی را داشت با این حال همراه خود ملاحظه به موضوع مهمی به تماس گرفتن المپیک برای پیشرفت والیبال ایران، حمایت اجتناب کرده اند این انتخابات به بالا شخصی رسید به همان اندازه همگان شاهد کار کردن a فوق العاده گروه سراسری باشند.

ولادیمیر الکینو در ۵۴ سالگی همراه خود کوله باری اجتناب کرده اند مدال ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشحال از تخصص منصفانه بار ورزشی های المپیک با بیرون روسیه وارد ایران شد. این شخص اخمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید منضبط کدام ممکن است برنز، طلای المپیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید چندین مدال در مسابقات قهرمانی روسیه، اروپا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان را در کارنامه تمرینی شخصی کسب کرده بود، همراه خود ایران {در این} موضع موافقت کرد کدام ممکن است با بیرون کرونا، المپیک به تعویق نمی افتاد. قرار بود والیبال ایران در المپیک زیر تذکر ایگور کولاکوی ورزشی شود.

ناکامی اجتناب کرده اند لیگ ملت ها به همان اندازه المپیک

اولین قدمی کدام ممکن است آلکنو باید برمی داشت ورزشی در لیگ ملت ها بود. سرمربی روس لیگ ملت ها را بومی برای تعیین مقدار گروه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها برای حضور قادر مطلق در المپیک عنوان کرد. گروه سراسری را سعید معارف، محمد طاهر وادی، جواد کریمی (افزودن در میانه مسابقات)، امیر غفور، صابر کاظمی، بردیا سعادت، میلاد آبادی پور، بوریا فیضی، میثم صالحی، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی نمایند. سید محمد موسوی، مسعود غلامی، علی الشفیعی، علی اصغر مجرد، رضا عابدینی، محمدرضا حضرت پور را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرمان صالحی به لیگ ملت ها راه یافتند. آلکینو (سرمربی)، توماس توتولو (دستیار اول)، محمدرضا تندروان (دستیار دوم)، سیامک افروزی (دکتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید درمانگر)، نوید مشجری (تحلیلگر)، امیر خوشبر (سوپروایزر)، مهدی خباز (بدنساز) را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانلی کسری مترجم) آنها نیز شناخته شده به عنوان اعضای کادر فنی {در این} ورزشی ها حضور داشتند.

نتایج گروه سراسری در لیگ ملت ها به میزبانی ریمینی ایتالیا نوسانات زیادی را تخصص کرد. همراه خود ۲ شکست مقابل ژاپن را انتخاب کنید و انتخاب کنید روسیه تحریک کردن شد. سپس موتور سیکلت داده ها آموزی آلکنو روشن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سراسری پوشان توانستند اجتناب کرده اند سد گروه های هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا بگذرند. یکپارچه رقبا‌ها برای ایران اصلا خوشایند پیش نمی‌سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکست مقابل گروه‌های صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل، اسلوونی، فرانسه، لهستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرژانتین کار را برای شاگردان آلکنو دردسرساز کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه سراسری در آستانه پایانی زیر فشار قرار گرفت. ورزشی های المپیک. گروه سراسری همراه خود کمتر اجتناب کرده اند ژاپن در کلاس دوازدهم مسابقات قرار گرفت. در مسابقاتی کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند گروه ها همراه خود گیمرها کلیدی شخصی در آن حضور نداشتند، برخی تولید دیگری تنها به تدارک این مسابقات در نظر گرفته شده می کردند.

شیاد همراه خود اخلاق غیرمعمول!

تانک روسی آنقدر تخصص داشت کدام ممکن است شناخته شده به عنوان منصفانه “فریبکار” خطا گرفته نشود. ولادیمیر در یک واحد کنوانسیون مطبوعاتی ذکر شد کدام ممکن است ساده به “شارلاتان ها” وعده مدال داده شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید او نمی شود منصفانه شارلاتان باشد. خودت را پیدا کن پس اجتناب کرده اند جنجال های فراوان به بهانه اینکه لیگ ملت ها بومی برای کنار هم قرار دادن سازی گروه است، بار تولید دیگری اجتناب کرده اند فشارها کاسته شد به همان اندازه گروه سراسری برای حضوری برتر در میدان بزرگی به تماس گرفتن المپیک کنار هم قرار دادن شود. در لیگ ملت ها، آلکنو اجتناب کرده اند بازیکنانی استفاده کرد کدام ممکن است بعدها در دوران جوانی اجتناب کرده اند آنها صحبت کرد. اقدامی کدام ممکن است در آستانه المپیک چندان معنا ندارد. با این حال کینو انتخاب شخصی را گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود همراهی سعید معروف، جواد کریمی، سید محمد موسوی، مسعود غلام، علی اصغر مجرد، امیر غفور، صابر کاظمی، میلاد آبادی پور، میثم صالحی، مرتضی شریفی، مهدی مرندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرمان صالحی گروه را به توکیو فرستاد. . ..

تمام خانوار والیبال در آن نقطه به انواع سرمربی گروه سراسری احترام گذاشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند گروه سراسری حمایت کردند به همان اندازه این بار والیبال کشورمان سودآور تر اجتناب کرده اند المپیک زودتر به تذکر برسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی سکو برود. گلی کدام ممکن است در اطراف اجتناب کرده اند دسترس نبود، چرا کدام ممکن است کرونا کار را {برای بسیاری} اجتناب کرده اند گروه ها دردسرساز کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از جایگزین برای گروه ایران برای مثال شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسب مدال گرانبهای المپیک بود. شاگردان آلکنو خیلی خوشایند آغاز کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اولین قدم اجتناب کرده اند سد قهرمان جهان لهستان گذشتند. دربی جهانی والیبال ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید لهستان همراه خود نتیجه ۳ بر ۲ به درآمد ایران به نوک رسید به همان اندازه همگان به موفقیت روسای جمهور کشورمان بیش اجتناب کرده اند پیش امیدوار باشند.

سراشیبی در توکیو

ونزوئلا دومین مبتلا گروه ایران بود. شاگردان آلکنو در دیدار دوم توانستند همراه خود نتیجه ۳ بر صفر حریف شخصی را شکست دهند به همان اندازه در بهتر از شرایط برای دیدار سوم کنار هم قرار دادن شوند. سومین حریف ایران گروه سراسری کانادا بود. پیش اجتناب کرده اند آغاز مسابقات، پیش بینی می سر خورد ایران به سادگی اجتناب کرده اند سد ونزوئلا، کانادا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاپن بگذرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ ورزشی برتر مقابل لهستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایتالیا برگزار تدریجی، با این حال همه وقت آنطور کدام ممکن است ما تصور می کنیم این اتفاق نمی افتد. در زمانی کدام ممکن است گروه سراسری ایران ردی اجتناب کرده اند شرکت کننده نداشت، کانادا در کمال ناباوری سودآور شد ۳ بر صفر ایران را شکست دهد.

باخت به کانادا گروه سراسری را شوکه کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید منقل زیر خاکستر شعله ور شد. توسعه نزولی والیبال ایران اجتناب کرده اند همین جا آغاز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند ۲ شکست مقابل ایتالیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ژاپن، پرونده شاگردان آلکنو در المپیاد بسته شد به همان اندازه بهترین ناکامی والیبال ایران در سال ۱۴۰۰ سند شود. حالا ۹ تنها رویای منبر ناپدید شد، با این حال حتی منصفانه عبارت با اشاره به صعود به مرحله دوم وجود نداشت. در همین جا تانک روسی لمس کردن به اینجا رسید، چمدان های او را بست را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی پایان به وطن شخصی بازگشت. اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری دوران ستارگان سرشناسی چون سعید معروف، محمد موسوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاید امیر غفور به نوک رسیده است. آلکنو به دلیل گیری همراه خود ایران آنقدر خوشایند نبود کدام ممکن است در انجام کارهای مشترک خوشایند بود. به آگاه برخی مشاوران، رکورد این «تانک روسی» پس اجتناب کرده اند ۲۰ مسابقه برای ایران تنها همراه خود ۱۳ شکست و هفت پیروزی، «ترقه» بیش نبود!

تصمیم: دنیا باقی مانده است تمام نشده است

المپیک توکیو وداع تلخی همراه خود فناوری طلایی والیبال ایران بود. نسلی کدام ممکن است والیبال ایران را به جهانیان راه اندازی شد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امید زیادی برای کسب مدال این فناوری در المپیک توکیو وجود داشت با این حال اجزا انگشت به انگشت هم دادند به همان اندازه این اتفاق نیفتد. به نظر می رسد مانند است گذشته تاریخی در جاری تکرار است. این داور مشابه با فصل قبلی پس اجتناب کرده اند ناکامی در لیگ ملت های والیبال ذکر شد: بابت نتیجه عذرخواهی می کنم. افراد صبور باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه سراسری دقیق را در المپیک ببینند. هدف قهرمانی در سکوی المپیک است را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیگ ملت های والیبال را فدای المپیک توکیو کردیم.

گروه سراسری در المپیک حتی نتوانست اجتناب کرده اند گروه شخصی خارج شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید حداقل نتیجه ریو را تکرار تدریجی به همان اندازه اینکه داور پس اجتناب کرده اند بردن گروه سراسری اجتناب کرده اند مرحله گروهی المپیک توکیو ذکر شد: «بعد از همه… دنیا تمام نشده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسکن یکپارچه دارد ما باید به این سیستم ریزی برای لایه برداری یکپارچه دهیم باید بتوانیم به وفاداری بهتری برسیم. به هدایت وزارتخانه معاون وزیر شد، رئیس فدراسیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های بلندمدت منصوب شد.فدراسیون والیبال اجتناب کرده اند کار افتاد وفاداری اجرایی، بازگشت داوران به والیبال تبعات زیادی داشت.در پایان داور همچنان اصرار می کرد. روی اندیشه آل شخصی در شرایطی کدام ممکن است زمان زیادی اجتناب کرده اند انگشت سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان گروه سراسری حتی نتوانست اجتناب کرده اند گروه شخصی خارج شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تعدادی از سال قبلی پس اجتناب کرده اند دیدار همراه خود رقیب عجیب و غریب آسیایی شخصی، به همان اندازه درست در این لحظه چندین بار شکست خورده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در آسیا هم موقعیت یابی والیبال ایران تکان خواهد خورد.

اتاق ذهنی کدام ممکن است بهترین خطا را مرتکب شد

داور برای جبران اشتباهش را انتخاب کنید و انتخاب کنید جبران اشتباهش اجتناب کرده اند کمیته فنی مراجعه به کرد. اجتناب کرده اند معلم استفاده کردند کدام ممکن است کارش همراه خود سیستم والیبال ایران فرق داشت. آلکنو، معلم والیبال معروف دنیا، اگر زمان زیادی می داشت، می تواند نتیجه خوبی بگیرد، با این حال زمان کافی برای اجرای اندیشه هایش نداشت. با بیرون شک ۴ ماه زمان مناسبی {برای تغییر} رژیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور در بهترین میدان ورزشی دنیا نبود با این حال داور را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتاق فکرش بهترین خطا شخصی را مرتکب شدند.

توضیحات زیادی برای ناکامی گروه سراسری در المپیک توکیو وجود داشت، برخی اجتناب کرده اند گیمرها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مربیان این ناکامی را بی ارزش دانستند، با این حال این علت بی نظیر نیست، با این حال پاکسازی صورت موضوع ممکن است بی نظیر ترین موضوع باشد. اگر قرار باشد ۴ ماه تولید دیگری این گروه همراه خود انواع بهتر از معلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها روی صحنه المپیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان بایستد، تولید دیگری گروه های مطرح تولید دیگری متحمل قیمت های بیش از حد این سیستم های بلندمدت نمی شوند. خولیو ولاسکو کدام ممکن است خاطرات خوبی در افکار ایرانیان به جا گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان برترین معلم گذشته تاریخی والیبال ایران لقب گرفت، همراه خود دریافت پذیرش در ملت منصفانه این سیستم آینده ۶ ساله طراحی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آغاز به توسل به گیمرها جوان، آموزش اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدید کرد. دستیاران

حسینی: فاجعه ای نبود

امیر حسینی یکی اجتناب کرده اند ماهر ترین والیبالیست های ایران در مصاحبه ای پس اجتناب کرده اند المپیک ذکر شد: نتیجه غیرقابل قبول است. داور می خواست به ترکیبی ۴ گروه برتر برود کدام ممکن است متاسفانه این اتفاق نیفتاد. بافت ممکن است اینجا است کدام ممکن است همه کارها توسط فدراسیون {انجام شده} را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادر فنی برتر انواع شده است، از منصفانه کارگروه اجتناب کرده اند بین انتخاب های مختلف سرمربی گروه سراسری را انواع کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه عامل خوشایند {بوده است}.

پاس والیبال ایران ذکر شد: ما ساده منصفانه خطا مقابل گروه کانادا مرتکب شدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج سایر گروه ها به همان اندازه جایی پیش سر خورد کدام ممکن است ایران را اجتناب کرده اند مرحله گروهی بردن کردیم. اگر شرایط روال بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانادا را شکست می دادیم الان وضعیت ایران خیلی فرق می کرد. نمی توان ذکر شد کدام ممکن است فاجعه ای رخ داده است. با این حال در ورزشی های المپیک این در حال وقوع است. گروه لهستان کدام ممکن است در جستجوی قهرمانی بود، جواز حضور در نیمه باقی مانده را کسب نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو گروه آمریکا در ترکیبی ۸ گروه قرار نگرفت.

امیر حسینی افزود: روز اول کدام ممکن است لهستان را شکست دادیم همه رئوس مطالب کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باخت به کانادا همه عامل را نابود کرد. بعد اجتناب کرده اند این شکست گیمرها، معلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتحادیه خطرناک شدند. اگر کاملاً برعکس این اتفاق می افتاد، یک بار دیگر منتقدان این اظهارات را مطرح می کردند؟ اساس یابی اساسی باید انجام شود.

افچاردوست: اصرار داشتم معلم ایرانی بگیرم

محمود افشاردوست، پیشکسوت والیبال در ذکر شد وگویی ذکر شد: روزی کدام ممکن است ولاسکو به ایران به اینجا رسید شرایط برای گروه سراسری فوق العاده خوشایند شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید او همراه خود داده ها شخصی توانست گروه سراسری را بهبود دهد. در ۲۰ سال قبلی احتمالاً یکی اجتناب کرده اند افرادی بودم کدام ممکن است اصرار به استفاده اجتناب کرده اند معلم ایرانی داشتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دوره ها هیئت مدیره هم این موضوع را مطرح کردم، دلیلش هم این بود کدام ممکن است در مدت کوتاهی کدام ممکن است به همان اندازه المپیک باقی مانده بود، نمی توانستیم داشته باشیم. منصفانه معلم خارجی کاملاً کمی چون باید تمدید شده می شد.

در واقعً در روزی کدام ممکن است قرار بود معلم ما شود، کینو تنها معیار برای او بود. تکل منصفانه انتخاب تمدید شده مدت دردسرساز بود. این دلیل است در نظر گرفته شده می کنم الاتحاد در تذکر داشت کدام ممکن است اگر آلکنو نمی خواست هر دو نمی توانست به نتیجه جذاب برسد، اجتناب کرده اند معلم ایرانی استفاده می کرد.

عطایی: آقای کینو! چرا هدایت گروه سراسری را پذیرفتی؟

بهروز عطایی پس اجتناب کرده اند جدایی اجتناب کرده اند منطقه سبک برای والیبال ایران، هدایت گروه سراسری را برعهده گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانست همراه خود ایران مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا را اجتناب کرده اند آن شخصی تدریجی. آتای دانستن درباره کار کردن آلکینو در گروه سراسری ایران نیز ذکر شد: در وسط ولاسکو همراه خود هیچ منصفانه اجتناب کرده اند گیمرها شخصی در خارج اجتناب کرده اند ملت ورزشی نکردیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از کار کردن جهان را داشتیم. ممکن است گروهی اجتناب کرده اند مصاحبه‌کنندگان را دیده‌ام کدام ممکن است می‌گویند ما ساده برای قهرمانی می‌جنگیم. نمیدونم کامپایلر واقعا خطرناک تفسیر کرده هر دو الکنو اینطوری صحبت میکنه. دجال یعنی چه!؟ به شرکت کننده هر دو سرپرست تجهیزات گلف چه بگویم؟ وقتی سرپرست تجهیزات گلف بیشترین بودجه را برای گروه ممکن است تصمیم گیری می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمانی تمایل دارد چه بگویم؟ ممکن است در واقعً می گویم کدام ممکن است تمام تلاشم را انجام می دهم. خواه یا نه این به معنای شیاد بودن است؟

سرمربی گروه سراسری همراه خود ردیابی به ادبیات آلکنو در یکپارچه انتقادات شخصی اجتناب کرده اند این معلم خاطرنشان کرد: آلکنو اجتناب کرده اند ادبیات خوبی استفاده نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند المپیک از نزدیک به گیمرها ما توهین کرد. گفتن کنید کدام ممکن است گوجه فرنگی آبلیمو ساخت نمی شود هر دو گوجه فرنگی آب گوجه نمی دهد! تکنیک جمله اینجا است کدام ممکن است گیمرها را قبول نکرد. چرا هدایت گروه را پذیرفتید؟ لیگ ما لیگ قابل قبولی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظرم اجتناب کرده اند تذکر کیفی ممکن است جزو ۱۰ گروه برتر دنیا باشد. والیبال ما جزو ۱۰ ملت برتر دنیاست.

انتهای پیام/