چرا پزشک شما نباید خودآزمایی پستان را توصیه کند؟


سازمان های مختلف مراقبت های بهداشتی با انواع توصیه های ماموگرافی از ماموگرافی سالانه از 40 سالگی تا حذف کامل ماموگرافی معمولی در تعارض هستند. به چه کسی می توان اعتماد کرد؟

در اینجا برخی از توصیه های متناقض ماموگرافی ، از ماموگرافی سالانه که از 40 سالگی شروع می شود تا از بین بردن کامل اشعه ایکس معمول ، ارائه شده است. پیشنهاد با توجه به تناقضات متنوع منافع در سازمان های مختلف بهداشت و درمان ، نمی توان به چه کسی اعتماد کرد. مکان خوبی برای انجام شروع کردن گروه ویژه خدمات پیشگیرانه ایالات متحده (USPSTF). توصیه های آن در سال 2009 “طوفان” جنجال را برانگیخته است. پیشنهاد به تعویق انداختن شروع ماموگرافی های معمول بین سنین 40 تا 50 سالگی و انجام آن به جای سالیانه یکسال در میان. این علت “محکومیت سریع و قاطع عموم ، رسانه ها و حامیان سرسخت غربالگری خود برادری پزشکی”.

همانطور که در ویدیوی من توضیح داده شد فلاش بک جمعه: آیا زنان باید در سن 40 سالگی شروع به انجام ماموگرافی کنند؟، اگرچه اکثر مردم شنیده USPSTF “احترام یک هیئت مستقل پیشرو در بخش خصوصی [nongovernmental] متخصصان پیشگیری از سرطان پستان و مراقبت های اولیه “و” توصیه های مبتنی بر شواهد “” استاندارد طلایی در مراقبت های پیشگیرانه “محسوب می شوند. این شهر به دلیل وسواس بیشتر در علم مشهور است. به عنوان مثال USPSTF پیشنهاد در برابر به زنان آموزش دهید تا خودآزمایی سینه را انجام دهند. چرا؟ چون به نظر نمی رسد کار کند. صدها هزار زن هنگام آزمایش اینکه آیا خودآزمایی می کنند یا نه به طور تصادفی مورد آزمایش قرار گرفتند. محققان هیچ مزایایی از انجام آنها پیدا نکردند ، بلکه مضرات آن را شامل دو برابر تعداد زنانی که مجبور به انجام بیوپسی شدند ، پیدا کردند. نشان داده نشده است که خودآزمایی خطر ابتلا یا مرگ ناشی از سرطان سینه یا ایجاد تومور در سنین پایین را کاهش می دهد.

واضح است که USPSTF مخالف خودآزمایی سینه نبود. درس دادن زن برای انجام زیرا به نظر می رسید که یادآوری خودآزمایی زنان بی فایده باشد. در صورت مشاهده هرگونه ناهنجاری حتماً به پزشک خود اطلاع دهید. اما به نظر می رسد گفتن زنان به عادت مراقبت از خود بیشتر از فایده آن ضرر دارد. با این حال ، اکثر پزشکان ادامه هید به زنان آموزش دهید تا خودآزمایی را انجام دهند.

خودآزمایی نشان داده نشده است که کمک کند ، و صدمه، چرا پزشکان مدام با آنها تماس می گیرند؟ زیرا این چیزی است که ما برای همیشه برای زنان می گفتیم. اینرسی پزشکی می تواند از سلامت زنان پیشی بگیرد. حتي اگر صنعت چند ميليارد دلاري اين شيوه ها را براي ادامه فشار نياورد و حتي شركت هاي بزرگ هم وارد عمل نشوند.

بزار همین الان انجامش بدیم در نظر گرفتن ماموگرافی ما سالانه میلیاردها دلار درآمد از طریق وضع موجود خرج می کنیم. حتی اگر “هزینه های یک شخص درآمد شخص دیگری باشد” ، “8 میلیارد دلار که سالانه برای ماموگرافی هزینه می شود بهتر است در جاهای دیگر هزینه شود.” این میلیاردها دلار در وضعیت موجود “ممکن است مقاومت سازمانی را در برابر اجرای توصیه های منطقی USPSTF توضیح دهد.” به عنوان مثال ، رادیولوژیست پستان اتهام در حالی که گروه تخصصی “نشان می دهد که اعضای هیئت بی توجهی جدی به زندگی و رفاه زنان انجام داده اند” ، انجمن رادیولوژی آمریکا پذیرایی میلیون ها دلار کمک مالی از طرف تولیدکنندگان دستگاه های ماموگرافی.

در مورد خودآزمایی ، مورد آزمایش قرار گرفت و علم روشن بود. طبیعی است که آسیب برسانیم. شارژ مزایای روشن بودن است فایده ای ندارد. یکسان به نظر می رسد همین امر در مورد شروع ماموگرافی در 40 سالگی صادق است. به طور خاص برای بررسی “تأثیر گسترده غربالگری ماموگرافی از 40 سالگی” مورد آزمایش قرار گرفته است. فکر می کردم معاینه از 40 سالگی مفید خواهد بود ، اما در نهایت ناموفق این مزایای کاهش خطر مرگ ناشی از سرطان سینه را نشان می دهد. در عوض ، محققان تشخیص بیش از حد و آسیب ، از جمله تمام شیمی درمانی ، اشعه و جراحی را پیدا کردند. اره این شبیه سرطان است ، اما اگر تشخیص داده نمی شد مشکلی ایجاد نمی کرد. اما هنگامی که USPSTF سعی کرد این موضوع را بار دیگر در توصیه های طوفان های شعله ای خود در سال 2016 توضیح دهد دوباره سوخت تبلیغات بینابینی در روزنامه های مهم قرار گرفت. من ساعت 4:08 فیلم های، نشان دادن یکی از تبلیغات ، “آیا خوب است که مادرم ، همسرم ، دخترم یا خواهرم را از دست بدهم؟” جملاتی مانند “نادرست نشان دادن علم و “نادیده گرفتن مادران ، زنان ، دختران و خواهران” به جای نجات جان آنها. وقت آن است که “چراغ ها را خاموش کنید و دود را حذف کنید” تا بتوانید آنچه را که شواهد نشان می دهد به وضوح ببینید.

اثبات schmevidence! این واکنش مجلس بود. سپس آنها قانون مراقبت مقرون به صرفه را نوشتند ” تفسیر ارجاع به توصیه های غربالگری سرطان پستان “فعلی” USPSTF به “قبل از 2009” اشاره دارد ، یعنی توصیه های 2002 که ماموگرافی سالانه را از 40 سالگی توصیه می کند. “در اصل ، کنگره مطالبه گر شرکت های بیمه درمانی از ارزیابی های علمی مدرن چشم پوشی می کنند و به جای آن از دستورالعمل های 14 ساله استفاده می کنند. ” مجله انجمن پزشکی آمریکا. “در حالی که بسیاری از حامیان سلامت زنان از دستور کنگره استقبال کرده اند ، در واقع حق زنان برای تصمیم گیری آگاهانه بر اساس بهترین شواهد علمی را نقض می کند.”

این 20 سال پیش بود که هیئت اجماع موسسه ملی سرطان به نتیجه مشابهی رسید و سنا نیز به آن رسید رای به اتفاق آرا “نادیده گرفتن”. علت شماره یک مرگ و میر زنان بیماری های قلبی است. چرا که نه تمرکز بر روی آیا می خواهید میلیاردها دلار برای مداخلات موثرتر سرمایه گذاری کنید؟ با هزینه های محدود پزشکی ، می توان کارهای بیشتری برای سلامت زنان انجام داد.

هرچند می تواند بدتر باشد. قانون اولیه “تأمین هزینه توصیه های ماموگرافی USPSTF در آینده است.” مدت، اصطلاح. “برخی از قانونگذاران فراتر رفته و تغییر ترکیب گروه کاری را برای شامل” ذینفعان در جامعه تولید محصولات پزشکی “پیشنهاد کرده اند تا بتوانند نقش مستقیم تری در تأثیرگذاری بر سیاست ها ایفا کنند.”

آیا خود معاینه شهوانی نیست؟ چنین نتیجه ای غیر قابل درک مانند این می تواند هشدار خوبی باشد که چرا باید همه چیز را آزمایش کنید.

این یکی از دلایلی است که تصمیم گرفتم این موضوع را پوشش دهم. هرج و مرج بیش از حد با منافع تجاری فاسد صنعت چند میلیارد دلاری ترکیب شده است. مانند همه تصمیمات مهم بهداشتی ، همه باید از خطرات و مزایای آن آگاهی کامل داشته باشند و تصمیمات خود را در مورد بدن خود بگیرند. این سومین نسخه از سری 14 قسمتی است. اگر دو مورد اول را از دست داده اید ، ببینید: از هر 10 زن 9 نفر در مورد ماموگرافی اشتباه می کنند. و توصیه های ماموگرافی: چرا دستورالعمل ها متناقض هستند؟به

برای بقیه سریالها به ادامه مطلب مراجعه کنید:

غذاهای آماده کلیدی

  • توصیه هایی برای ماموگرافی از معاینه سالانه در سن 40 سالگی تا اجتناب کامل از آن و تضاد منافع آبها را شامل می شود.
  • کارگروه خدمات پیشگیرانه ایالات متحده (USPSTF) ، که به عنوان هیئت مستقل پیشرو در پیشگیری از سرطان پستان و متخصصان مراقبت های اولیه در نظر گرفته می شود ، ماموگرافی منظم را از 50 سالگی ، نه 40 سالگی و فقط دوسالانه ، نه سالانه توصیه می کند.
  • USPSTF توصیه نمی کند که زنان به انجام خودآزمایی سینه بپردازند ، در حالی که محققان دریافتند انجام خودآزمایی ها خطر ابتلا به سرطان سینه ، مرگ ناشی از سرطان سینه یا ابتلا به تومور را در مراحل اولیه کاهش نمی دهد ، اما بیشتر پزشک هنوز به دلیل اینرسی پزشکی است.
  • اگرچه “توصیه های مبتنی بر شواهد” USPSTF “استاندارد طلایی مراقبت های پیشگیرانه” تلقی می شود ، اما دستورالعمل های آن توسط وضعیت پزشکی فعلی مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است. در واقع ، واکنش شدید علیه USPSTF گسترده و کشنده بود ، از جمله برخی از اعضای کنگره.
  • سالانه میلیاردها دلار برای بررسی ماموگرافی هزینه می شود و کالج رادیولوژی آمریکا میلیون ها دلار از تولید کنندگان دستگاه های ماموگرافی اهدا می کند ، بنابراین تعجب آور نیست که به عنوان مثال رادیولوژیست های پستان از هیئت متخصصان انتقاد کرده باشند.
  • هنگام آزمایش ماموگرافی یک فرد 40 ساله ، محققان هیچ فایده ای در کاهش خطر مرگ ناشی از سرطان سینه نشان ندادند ، اما تشخیص بیش از حد و شیمی درمانی ، پرتودرمانی و هر چیز دیگری که بتواند جراحی را تشخیص دهد. اره این شبیه سرطان است ، اما اگر تشخیص داده نمی شد مشکلی ایجاد نمی کرد.

برای آشنایی بیشتر با سرطان سینه ، فیلم من را ببینید. کلسترول اکسید شده 27HC ممکن است سه راز سرطان سینه را توضیح دهد، تخم مرغ و سرطان سینه و فلاش بک جمعه: آیا بذر کتان می تواند از پیشگیری جلوگیری کند؟ سینه سرطان؟

من توانستم غربالگری سرطان روده بزرگ را در یک فیلم ضبط کنم. ببینید اگر از دست رفته است آیا همه ما باید تا سن 50 سالگی کولونوسکوپی انجام دهیم؟

همچنین موضوع بررسی سلامت را بررسی کنید. فلش بک جمعه: آیا ارزش معاینه سالیانه سلامت و جسمانی را دارد؟، آیا ارزش معاینه سالانه سلامت را دارد؟ و آیا ارزش معاینه فیزیکی سالانه را دارد؟به

برای سلامت،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز مشترک نشده اید ، می توانید از ویدیوهای رایگان من مشترک شوید. اینجا ارائه زنده من را تماشا کنید.دیدگاهتان را بنویسید