چه جدید در KERF سرزمین است


در اینجا خلاصه ای از موارد جدید در KERF Land است!

چه جدید در KERF سرزمین است

بچه ها حالتون چطوره؟ ما به تازگی روزهای مرطوب متوالی را به پایان رسانده ایم و بی صبرانه منتظر آفتاب پاییزی هستیم! درخت بزرگ حیاط خلوت ما نیز شروع به زرد شدن می کند. (من به معنای واقعی کلمه می خواهم “من سپتامبر را دوست دارم!” تایپ کنم ، اما متوجه شدم که سپتامبر تقریباً به پایان رسیده است! ها!)

در اینجا چند خبر از دنیای ما آمده است.

چه جدید در عاشقانه است

به مناسبت سالگرد ازدواج ما ، توماس و من تصمیم گرفتیم با هم قرار ملاقات بگذاریم. معلمان TGF! ما از انعطاف پذیری برای صرف یک ناهار طولانی قدردانی می کنیم. ای کاش بچه ها وقتی در مدرسه بودند کارهای بیشتری انجام می دادند.

مقصد ما شرابخانه های شراب کوهی و آبجوسازی جدید در کروزت بود. منظره از بالای کوه خیره کننده بود.

ویرجینیا زیبا!

تاکستان و آبجوسازی کوهستانی مه آلود در Crozet |  چه جدید در KERF سرزمین است آبجو + پرواز شراب در کوه |  چه جدید در KERF سرزمین است

آبجو + پرواز شراب

ما هر 4 آبجو را برای نمونه گیری امتحان کردیم. من به طرز شگفت انگیزی از قهوه ای قهوه ای خوشم آمد. من در طول این سالها IPA هایم تمام شده است و فراموش کرده ام که در پاییز چقدر یک عنبر خوب یا قهوه ای دوست دارم. شراب هم خیلی خوب بود فرانک کابین مورد علاقه من از 4 موردی بود که به اشتراک گذاشتیم.

آبجو + شراب پرواز ویرجینیا |  چه جدید در KERF سرزمین است

تخته پنیر

برای ناهار یک تخته پنیر و پیتزا به اشتراک گذاشتیم. هر دو خوب بودند …

تخته پنیر

و صادقانه بگویم ، من طرفدار پیتزا کراست نبودم. من همچنین طرفدار کارکنان بدون نقاب نیستم که از در مقابل ما استقبال کردند و غذا سرو کردند. با حرکت دلتا ، ما احساس کردیم که همه کارگران خدمات غذا باید از ماسک استفاده کنند ، که ما را بسیار ناراحت کرد. بنابراین منظره خوب بود و من دوست نداشتن به طور انتقادی ، می توانم بگویم که از نظر خدمات امکان پیشرفت وجود دارد.

پیتزای کامل

شام زیر نور شمع

وقتی برای شام به خانه برگشتیم ، منتظر ماندیم تا توس به خواب رود و با هم یک شام پیش بند آبی آماده کردیم! کلم پیچ سرخ شده ، سیب زمینی بو داده و مرغ تفت داده ترد. (مازن در حال تماشای یک فیلم خارجی در مجاورت بود. در زیر Kid Land را ببینید!)

شام زیر نور شمع |  چه جدید در KERF سرزمین است

چه جدید در غذا است

Blue Apron اخیراً Hit and Eat Meals را راه اندازی کرد. وعده های غذایی در هر وعده ، در یخچال سرو می شود و در کمتر از 5 دقیقه در مایکروویو آماده می شود.

آبی پیش بند آبی گرم و بخور |  چه جدید در KERF سرزمین است

من آن را به گرم کردن باقی مانده ها تشبیه کردم و فکر کردم به همان اندازه خوشمزه است که از ابتدا پخته شده است! می توانید آن را به برنامه غذایی خود اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر یک شب ورزشی در خانه دارید ، معمولاً برای شام فست فود یا غلات دارید. همه Deets را در اینجا بررسی کنید.

گرم کردن و خوردن |  چه جدید در KERF سرزمین است

همچنین در دسته Heat & Eat جدید Daily Harvest Harvest Bowls قرار دارد. برخلاف غذاهای Blue Apron ، که باید در یخچال نگهداری شوند و ظرف پنج روز یا بیشتر خورده شوند ، این کاسه ها به صورت منجمد سرو می شوند ، بنابراین می توان آنها را برای شبهای ورزشی غیر منتظره یا زمانی که چیزی که شما قصد پختن آن را ندارید ، بیشتر نگهداری کرد. یا مانند من ، با یخچال کاملاً خالی ، معمولاً وقتی از تعطیلات به خانه برمی گردم ، غذای آماده صرف غذا می کنم. وعده های غذایی را از اسموتی گرفته تا نان تخت گرفته تا بستنی در اینجا مخلوط کرده و مطابقت دهید و تا 40 دلار در Daily Harvest صرفه جویی کنید.

کاسه های سیب زمینی شیرین و برنج وحشی عالی بودند. گرم و پر کنید.

توپ سیب زمینی شیرین و برنج وحشی

بازگشت Tempe’s

من همیشه تمپه داشتم و به دلایلی مدتهاست به آن فکر نکرده ام. من همیشه یک روز برای ناهار یک قابلمه بر می دارم و آن را با سس سویا مزه دار می کنم. سالاد خیلی خوبه !! بافتش رو دوست دارم

تمپه |  چه جدید در KERF سرزمین است

آشپز کوچک

من فلفل تند را با یک چاقوی بسیار تیز برش دادم و در حالی که او موزها را با یک پخش کننده برش داد.

موز را با دستگاه پخش کننده خرد کنید

برخی از وعده های غذایی خوشمزه ما پیش بند آبی:

کاسه گوشت گاو ، برنج و کدو تنبل –

کاسه گوشت گاو ، برنج و کدو تنبل |  چه جدید در KERF سرزمین است

استیک کره Miso با سبزیجات سبز و برنج هویج –

استیک کره خمیر سویا با بوک چوی و برنج هویج |  چه جدید در KERF سرزمین است

3 راه برای صرف شام پیتا

این شام باید به سبک ژیروسکوپ سرو می شد. اینم پیتایی که توماس از وسط تا کرد و مثل تاکو خورد!

3 شام پیتا

من ترجیح می دهم در صورت امکان با چنگال غذا بخورم ، بنابراین من یک توپ ژیروسکوپ درست کردم و از پیتای کنار آن لذت بردم. (اون سس!)

3 شام پیتا

و سالاد شماره 2 برای شام روز بعد !!

سالاد و شام پیتا

اسموتی سبز خانواده

برای نیم روز از هفته ، ما اسموتی های سبز بزرگ را برای کل خانواده درست می کنیم. مواد لازم معمولاً مقدار زیادی موز ، شیر ، پروتئین وانیل ، اسفناج و گاهی کره بادام زمینی است. وقتی بچه ها آن را دوست داشته باشند و همه ما غذای یکسانی بخوریم ، یک صبحانه کارآمد خواهد بود!

اسموتی سبز خانواده

اسموتی سبز خانواده در شیشه ماسون

وافل در آخر هفته

توماس وافل های معروف پدرش را از ابتدا درست کرد. ماست با کدو تنبل نوسا پر شده است!

وافل در آخر هفته

چه جدید در Kid Land است

صبحهای سرد ، بعدازظهرهای گرم! این روزها نمی دانم چه بپوشم.

توس ایستاده

بیرون رفتن از خانواده

و در آن روز همه ما بارانی هایمان را بسته بودیم ، اما بدون قطره از چنگال عبور کردیم!

بیرون رفتن از خانواده

شام خانوادگی در برازوس

بهترین تاکو! و چیپس. و پرسش!

شام خانوادگی در برازوس

شب فیلم محله

همسایه ما صفحه و پروژکتور نصب کرد و همه بچه ها را به تماشای فیلم در حیاط دعوت کرد. چه فعالیت همه گیر بزرگی!

شب فیلم محله

تصویر را جابجا کنید

B عاشق پازل است و در مدرسه آهنگ می خواند و همه این کارها را به تنهایی انجام می دهد. او بسیار دلپذیر و باهوش است !! (به قطعاتی که سگها آنها را می جویدند یا خیلی دوست داشتند توجه کنید …)

درخت توس با معماها

بیس بال پم

ما هر شنبه کاملاً یک خانواده بیس بال هستیم. بازی معمولاً حدود 11 است ، بنابراین شما باید با یکی از دو ماشین در نیمه راه شروع کنید تا یک پیک نیک برای B آماده کنید و برای چرت زدن به خانه بروید. من نمی دانم یک خانواده 3 ، 4 یا 5 نفره چگونه این کار را می کند !؟

خانواده بیس بال

B بیسبال را خیلی دوست ندارد. او ترجیح می دهد کامیون ها را در خاک کوبیده ، خودروهای مراقبت از چمن را بررسی کند یا در زمین های بازی مجاور بازی کند. بنابراین من و تی باید با یک صندلی که می تواند بازی Mazen را تماشا کند ، معامله کنیم. ! تیم او هر هفته کمی بهتر می شود.

بازی کامیون در خاک

بهش میگن ماشین مراقبت از چمن 🙂

وسیله مراقبت از چمن

کیسه خواب جدید

توس ، عاشق کیسه خواب است و ما Kyte Baby را دوست داریم! من دو تا دیگر در بوتیک سبز لوبیا سبز در شهر گرفتم ، زیرا تعداد کمی از آنها داریم. مسئله شما باید صبح ها بیشتر با پوشک بدبو بشویید. اندازه اینها 18-36 ماه و 1.0 درجه است. خیلی نرم!

کیسه خواب Kyte Baby

چه خبر؟

ساخت یک سالن بدنسازی زیرزمینی بهترین تصمیم بود. من شما را بسیار دوست دارم و منتظر یک فضای روشن و روشن هستم. همچنین: Peloton همچنین یک سرمایه گذاری برتر بود. ما 10 برابر ارزش پولمان را گرفتیم. این روزها 99 درصد وقتم را صرف شرکت در کمپ های دوچرخه سواری می کنم تا قدرت و دوچرخه سواری را با هم ترکیب کنم. و من تنوع دوچرخه-قدرت-دوچرخه-قدرت را دوست دارم. وقتی مشغول کار هستم 30 دقیقه و در روزهای بازتر 45 دقیقه وقت می گذارم. واقعیت جالب: من هنوز کلاس 60 دقیقه ای Peloton نگرفته ام! من نمی دانم که چگونه همیشه کلاسهای گروهی گروهی را انجام می دادم. 45 بهترین است.

اتاق تناسب اندام زیرزمین

نامادری در ایوان !! مامان زرد در لیست خرید من نیست زیرا من رنگ زرد را دوست ندارم! بنفش + نارنجی به هر حال بهترین ترکیب هالووین است. بعدی: کدو تنبل!

چه جدید در KERF Land |  نامادری در ایواندیدگاهتان را بنویسید