چگونه می توان یک اتصال دهنده نسخه ای تهیه کرد که استفاده از آن لذت بخش است


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را مرتب کنید! چگونه می توان یک بسته بندی نسخه ای مرتب ، منظم و آسان برای استفاده تهیه کردبه

برخی از افراد در آشپزخانه فنی هستند ، از برنامه ها برای مدیریت دستور العمل های خود استفاده می کنند و دوست دارند مستقیماً از طریق تلفن یا رایانه لوحی خود آشپزی کنند.

سپس افرادی مانند من وجود دارند که بدون قطره سس سویا در صفحه کلید قابل حمل یا کشیدن گوشی با انگشتان خود در نان کاری نمی توانند کاری انجام دهند.

من از استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پز خسته شده بودم. اما کتاب دستور العمل مدرسه قدیمی من آشفته بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من بهتر کار کند.

دو پوشه ساده همه چیز را تغییر داد

سازماندهی دستور العمل های من در پوشه های شیک و آسان برای استفاده ، در بازی آشپزخانه یک تغییر مطلق بوده است.

محبوب ترین دستور العمل های ما در دسترس است. یک تحول سریع ، و من به راحتی می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و دیگر خبری از سس سویا در صفحه کلید من نیست. آیا شما هم شبیه سیستم خود هستید؟ نحوه استفاده.

پاداش: برای شام های یک هفته + لیست خرید خود فوراً برنامه ریزی کنید: برنامه غذایی رایگان من را برای برنامه ریزی وعده غذایی در نظر بگیرید

چگونه می توان یک اتصال دهنده نسخه ای تهیه کرد

  • دستورهای چاپی موجود خود را مرور کنیدبه بی رحم باشید – و با خودتان صادق باشید. آیا در دل خود می دانید که هرگز دستور نارگیل چهار سطحی را که از مجله پاره کرده اید ، درست نمی کنید؟ از عمه خود برای ترک دستور تهیه سالاد ماکارونی قدردانی کنید اما آن را دوست ندارید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستورهای دست نویس احساسی را در جاهای دیگر کنار بگذارید).
  • دستور العمل های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین چاپ کنید. آیا قصد دارید بارها و بارها برای تهیه دستور غذا به همان سایت بروید؟ آن را چاپ کنید. (من حتی چاپ می کنم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ من!)
  • موارد دلخواه کتاب آشپزی را کپی کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب آشپزی خود را مقایسه کنید؟ موارد دلخواه خود را کپی کرده و کتاب را به شخص دیگری منتقل کنید.
  • دستور العمل ها را در آستین های محافظتی که به راحتی خشک می شوند قرار دهید. آستین های پلاستیکی از پاره شدن و رنگ آمیزی دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید آستین هایی با اندازه کامل مانند اینها برای دستور العمل های چاپ شده ، و چنین تقسیم شده است برای کارتهای نسخه
  • دسته بندی هایی را ارائه دهید که برای خانواده شما منطقی باشد. این می تواند به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می تواند “پیش غذا” ، “سوپ” و “غذاهای اصلی” باشد. برای افرادی که می خواهید آنها را تهیه کنید ، یک دسته “دستور العمل را امتحان کنید” قرار دهید. برای پخت ، برگه های من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی ها” بود.
  • چسب ها را بگیرید. من یک طرز تهیه 2 اینچ برای پخت و دیگری برای پخت دارم (من از این اتصال دهنده ها استفاده می کنم)به ممکن است شما به بزرگتر نیاز داشته باشید. یک گزینه دیگر: چندین پوشه کوچکتر را افزایش دهید و دسته های خود را بیشتر محدود کنید ، مانند پوشه های جداگانه برای “دستور العمل های گوشت گاو” و “دستور پاستا”.
  • از تقسیم کننده هایی با برگه استفاده کنیدبه تقسیم کننده های اندازه استاندارد بسیار باریک بودند و من نمی توانستم برگه ها را به راحتی ببینم. بالاخره پیدا کردم این تقسیم کننده های گسترده تر، و آنها بسیار بهتر کار می کنند.

چگونه می توان صحافی نسخه خود را منظم نگه داشت

مرتب ویرایش کنید. هر چند وقت یکبار ، دستور العمل خود را بررسی کرده و دستورهایی را تهیه کنید که دیگر از آنها استفاده نمی کنید تا مرتب و منظم بماند. یاد آوردن: فقط دستورالعمل هایی را که واقعاً درست می کنید و دوست دارید ، شامل کنید.

دستور العمل های جدید اضافه کنیدبه وقتی موارد دلخواه جدید را پیدا کردید ، آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون کلی من: اگر من حداقل دو بار دستور تهیه کرده ام و تصمیم گرفته ام که یک ظرف است ، یک محل (مطلوب!) در چسب را به دست می آورد.

اتصال دهنده نسخهدیدگاهتان را بنویسید