چین اجتناب کرده اند موقعیت عربستان سعودی در یمن توصیه کرد


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، «آن چیز جین پینگ» رئیس جمهور چین در لحظه (جمعه) همراه خود «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی تلفنی ذکر شد وگو کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ طرف با توجه به روابط دوجانبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحولات در سراسر جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان ای ذکر شد وگو کردند.

به گزارش العربیه، رئیس جمهور چین {در این} تصمیم تلفنی ذکر شد کدام ممکن است عربستان موقعیت محوری در جهان دارد. وی در شکسته نشده اجتناب کرده اند موقعیت عربستان سعودی در یمن توصیه کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدعی شد کدام ممکن است ریاض برای صلح در یمن امتحان شده می تنبل.

۲ طرف علاوه بر این رشد روابط دوجانبه به طور قابل توجهی در زمینه مالی در چارچوب کمیته مشترک چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان را مورد بحث را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل قرار دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر بدتر کردن امتحان شده ها {در این} راستا تاکید کردند. رئیس جمهور چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولیعهد سعودی روابط ۲ ملت را “استراتژیک” توضیح دادن کردند.

خبرگزاری شین هوا چین گزارش داد کدام ممکن است آن چیز جین پینگ {در این} تصمیم تلفنی تاکید کرد کدام ممکن است اجتناب کرده اند امتحان شده‌های ریاض برای حفاظت اجتناب کرده اند حاکمیت، ایمنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وفاداری این ملت حمایت می‌تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است چین کنار هم قرار دادن همکاری همراه خود عربستان سعودی برای بدست آوردن به وفاداری در جهان غرب آسیا است.

وی علاوه بر این ذکر شد کدام ممکن است چین به هم افزایی چالش “کمربند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بزرگراه” همراه خود توجه انداز ۲۰۳۰ عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل الگویی اجتناب کرده اند همکاری درجه بالا بین ۲ طرف در زمینه نشاط، اقتصاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرید و فروش را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این فناوری باکلاس شکسته نشده خواهد داد.

سپس آن چیز جین پینگ آمادگی پکن برای امضای توافقنامه جهان آزاد تجاری بین چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در بلند مدت نزدیک را تایید کرد.

روابط رو به انبساط بین پکن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریاض

طبق گزارش اقلیت زبان چینی در ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲، عربستان سعودی بهترین صادرکننده نفت به چین در سال ۲۰۲۱ {خواهد بود}، از ۱۷ سهم نفت چین را تامین می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پکن منطقی۱.۷۵ میلیون بشکه نفت خریداری می تنبل. {هر روز} اجتناب کرده اند سعودی ها. وال استریت ژورنال اخیراً به نقل اجتناب کرده اند دارایی ها آگاه گزارش داد کدام ممکن است عربستان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چین در بحبوحه فشار بین ریاض را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن، مذاکرات در بازار مقداری یوان نفت را تسریع کرده اند.

پس اجتناب کرده اند رشد روابط چین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عربستان، وال استریت ژورنال در ماه مارس سال قبلی به نقل اجتناب کرده اند منابعی گفتن کرد کدام ممکن است ریاض اجتناب کرده اند آن چیز جین پینگ، رئیس جمهور چین دعوت کرده {است تا} {برای تقویت} روابط در بحبوحه فشار های کنونی همراه خود واشنگتن به این ملت بازدید تنبل.

به نوشته این روزنامه آمریکایی، پیش سوراخ بینی تبدیل می شود کدام ممکن است بازدید رئیس جمهور چین به عربستان سعودی پس اجتناب کرده اند ماه رمضان انجام شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریاض قصد دارد مشابه آنچه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا حاضر کرده بود، اجتناب کرده اند رئیس جمهور چین پذیرایی تنبل.

جامعه سیانان آمریکا نیز در ژانویه سال قبلی گفتن کرد کدام ممکن است گزارش های اطلاعاتی آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکسها تلویزیون ماهواره ای برای کامپیوتر ای نماد می دهد کدام ممکن است عربستان سعودی در جاری مونتاژ موشک های بالستیک همراه خود کمک چین است. سیانان اعلام کردن کرد کدام ممکن است عکسها تلویزیون ماهواره ای برای کامپیوتر ای به کف دست آمده توسط این جامعه نماد می دهد کدام ممکن است سلطه (عربستان سعودی) در جاری حاضر حداقل در یک واحد وضعیت سلاح ساخت می تنبل.

در سال ۲۰۲۱، دارایی ها غربی گزارش دادند کدام ممکن است ریاض را انتخاب کنید و انتخاب کنید پکن در زمینه نشاط هسته ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل زیرساخت برای ساخت گاز هسته ای همراه خود یکدیگر همکاری می کنند. روزنامه وال استریت ژورنال به نقل اجتناب کرده اند متنوع اجتناب کرده اند افسران غربی گزارش داد کدام ممکن است عربستان سعودی همراه خود کمک چین تاسیساتی را برای ساخت کلوچه زرد اورانیوم تحمیل کرده است.

انتهای حرف / م
این را برای صفحه اول سریع دهید