چین به آمریکا، بریتانیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا دانستن درباره مونتاژ موشک های مافوق صوت هشدار داد


به گزارش خبرگزاری فارس، نماینده چین در گروه ملل متحد به آمریکا، استرالیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگلیس نسبت به همکاری برای مونتاژ موشک مافوق صوت هشدار داد.

به مشاوره دارایی ها خبری، مشاور چین در گروه ملل هشدار داد در صورت اجرای قالب همکاری، قابل دستیابی است سایر عوامل جهان وارد مبارزه عکس مشابه با اوکراین شوند.

رویترز شامگاه سه شنبه به وقت تهران گزارش داد کدام ممکن است محل کار بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا گفتن کرد کدام ممکن است بریتانیا، آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا برای همکاری در زمینه تسلیحات مافوق صوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت های مبارزه الکترونیک به هماهنگی رسیده اند.

ائتلاف دفاعی جدید کدام ممکن است در سپتامبر سال قبلی تحریک کردن شد، استرالیا را مجبور کرد به همان اندازه خوب قرارداد متعارف زیردریایی فرانسوی را به نفع این سیستم زیردریایی هسته ای همراه خود حمایت آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بریتانیا لغو تنبل.

جانسون، جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسکات موریسون، نخست‌وزیر استرالیا در ادعا‌ای مشترک گفتند کدام ممکن است اجتناب کرده اند پیشرفت‌های حاصل شده در این سیستم زیردریایی‌های متعارف استرالیا شاد هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سایر زمینه‌ها همراه خود یکدیگر همکاری خواهند کرد.

{در این} ادعا آمده است: «ما علاوه بر این همانطور که صحبت می کنیم اختصاص داده شده شدیم کدام ممکن است همکاری سه جانبه جدیدی را در زمینه موشک‌های مافوق صوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت‌های مبارزه الکترونیک تحریک کردن کنیم».

این تأمین به این نتیجه رسید کدام ممکن است آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید استرالیا در جاری حاضر این سیستم تسلیحات مافوق صوت دارند.

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه اخیراً موشک مافوق صوت زیرکان را بخشی اجتناب کرده اند فناوری جدیدی اجتناب کرده اند سیستم های تسلیحاتی غیرمسلح در نظامی روسیه توضیح دادن کرده است. این موشک اکنون در نیروی دریایی روسیه مستقر شده است.

این موشک مافوق صوت تعدادی از منظوره برای حمله به نیازها دریایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمینی طراحی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است اهدافی را در فضا بیش اجتناب کرده اند ۶۲۵ مایلی هدف قرار دهد.

یک مدت کوتاه پیش اجتناب کرده اند سازماندهی مجدد سرمایه گذاری موشکی مافوق صوت نیروی اثیری آمریکا، دارایی ها خبری اجتناب کرده اند شکست موشک مافوق صوت AGM-183 خبر دادند. نیروی اثیری آمریکا این موشک را اجتناب کرده اند خوب بمب افکن استراتژیک B-52 در جهان آزمایش موشکی Point Mojo در نزدیکی کالیفرنیا آزمایش کرد.

نیروی اثیری آمریکا در ادعا ای گفتن کرد کدام ممکن است این ماموریت به تمام نیازها شخصی انگشت نیافته است. این نیازها برای ادغام کردن پرتاب ایمن موشک اجتناب کرده اند هواپیما را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعیین مقدار سرعت موشک بود. (عمیق اصولاً)

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول هدایت دهید