کارهایی که باید در سالگرد خود انجام دهید


چهارمین سالگرد ازدواج ماست! در اینجا لیستی از کارهایی است که باید در سالگرد خود انجام دهید تا برخی از ایده های عاشقانه را برانگیزد.

این چهارمین سالگرد ازدواج ماست!

ظاهرا هدیه 4 سالگی میوه و گل است.

این به همان اندازه هیجان انگیز است که کسی می گوید “ما برای دسر سالاد میوه می خوریم!” یک تکه بزرگ کیک عروسی با تمام باترکریم به من بدهید ، ممنون.

هدایا در واقع زبان عشق من نیست ، بنابراین ما قصد نداریم هیچ کدام را مبادله کنیم. در عوض ، ما دوست داریم با تجربیات جشن بگیریم! اگر خوش شانس باشیم ، یک شام ویژه ، شاید یک سفر شبانه.

من دوست دارم به کليفتون برگردم و شام خوبي در تراس محل استقبالمان داشته باشم و درباره خاطرات آن روز صحبت کنم.

میز عروسی کلیفتون با گونی و فانوس

کارهایی که باید در سالگرد خود انجام دهید

در حالی که یک شام بیرون بسیار عالی است ، اجازه ندهید این شام مانند بقیه باشد. با یک قدم با برخی فعالیتهای خلاقانه ، کل روز را عاشقانه تر کنید!

مجموعه ای از شروع کنندگان مکالمه را باز کنید

این کارت ها مکان خوبی برای شروع هستند. یا از روش بودجه استفاده کنید و 5 ایده را روی کارتهای فهرست بنویسید و آنها را از یک گلدان بیرون بیاورید.

با هم درخت بکارید

درخت توس برای ما انتخاب خوبی خواهد بود! سپس می توانید رشد درخت را ببینید (امیدوارم) در طول سالهایی که ازدواج شما انجام می دهد. تا می توانید تمام جوک های “ریشه کن کنید” را در لیست پخش عروسی خود قرار دهید!

وعده هایی بنویسید و آنها را در شام به یکدیگر بگویید

با خواندن وعده های اصلی خود شروع کنید و سپس قول های جدیدی بدهید که نشان دهنده زمان گذشته ، خاطرات ساخته شده و حال (خانه جدید ، حیوانات خانگی ، کودکان!) باشد. آنها را به طور چشمگیری برای یکدیگر بخوانید (حتی اگر یکی از شما چشم های خود را بچرخاند !!).

نذر عروسی کات و توماس

درس رقص بگیرید

اگر این کار را قبل از عروسی خود انجام داده اید ، آن را با همان آهنگ ، رقص جدید ، دوباره بسازید! یا یک سبک رقص جدید را با هم یاد بگیرید. سالسا؟ تانگو؟ هنگام تماشای فیلم عروسی خود ، با یک درس رسمی کاملاً سرگرم شوید یا فقط از اولین رقص خود در اتاق نشیمن خود لذت ببرید.

برای یکدیگر شکارهای نظافتچی برنامه ریزی کنید

فرزندان خود را درگیر کنید و جزئیات روز خود را به خاطر بسپارید. می توانید یادگاری های روز عروسی (دعوت نامه ، حجاب و …) را در خانه خود پنهان کنید تا مانند یک گنج یابی شود. اگر فرزندی در این نزدیکی وجود ندارد ، شکارچیان را با درجه R شکار کنید

لیستی از موارد مورد علاقه خود در مورد یکدیگر تهیه کنید

فهرست خود را هنگام شام بخوانید و از شریک خود برای هر یک تشکر کنید. من شروع میکنم…. “وقتی تماس می گیرم دوست دارم ببینم آیا می توانید از مغازه خواربار فروشی عبور کنید و قبلاً آن را تهیه کرده اید!”

منوی عروسی خود را آماده کنید (یا کیک خود را بپزید!)

از برنامه های تأیید شده تا غذای اصلی گرفته تا کیک ، یک غذای (یا چند!) برای بازآفرینی شب انتخاب کنید. ما یک میوه پرشور و تمشک داشتیم که هنوز مدتها بعد از اینکه کیک منجمد سالگردمان رفته بود ، رویای آن را داشتم. مینی کیک خرچنگ ، ​​کسی!؟

پیک نیک رفتن

اگر زمان شام دشوار است (شاید بچه ها یا برنامه کاری همه چیز را پیچیده کند) ، ناهار پیک نیک تهیه کنید و چمن را بگیرید. زندگی در نزدیکی یک تاکستان آن را به مکانی بسیار عاشقانه تبدیل می کند. بسته بندی و به اشتراک گذاری این صفحه چک پیک نیک آسان است.

در تختخواب و صبحانه در منطقه خود بمانید

اگر پولی برای یک سفر خوب ندارید یا شاید بچه های کوچکی در خانه دارید ، راهی برای فرار به مدت 24 ساعت پیدا کنید و در جایی بمانید که همیشه می خواهید در منطقه خود امتحان کنید. یک شب دور ، ازدواج را مانند دیگر تجدید می کند!

4 سال مبارک توماس …

ممنون که این سالها را بسیار عالی کردید. از اینکه همیشه یک قدم جلوتر از من تا قلب “فروتن و مهربان” شما هستم ، از هر کاری که انجام می دهید و همه ما هستیم قدردانی می کنم!

کات و توماس از مراسم عروسی خارج می شوند

همه پست های عروسی

آیا می خواهید همه پست های عروسی را ببینید؟ اینجا کلیک کنید!گالری نامه عروسیدیدگاهتان را بنویسید