کاش ساپینتو زودتر متوجه این موضوع شده بود/ یک بازیکن استقلالی در تیم ملی کافی است


به گزارش وانانیوز،

اکبر کارگرجم بازیکن قدیمی تیم استقلال در خصوص آخرین وضعیت این تیم و شرایط ملی پوشان برای آماده شدن برای جام جهانی اظهار نظر کرد.

این فوتبالیست قدیمی درباره آخرین وضعیت استقلال در ۶ بازی ابتدایی لیگ برتر گفت: همانطور که انتظار می رفت کادر فنی اروپایی تیم استقلال با تعهد بالا کار خود را در این تیم انجام می دهند. شاید روزهای اول به نظر می رسید که از عهده کار برنمی آیند اما هفته به هفته که بازی های استقلال را تماشا می کردیم مشخص شد سرمربی این تیم به همراه سایر اعضای کادر فنی با تمام وجود تلاش می کنند. دلشان به این است که استقلال بهترین نتایج را خواهد گرفت. این مهم ترین اتفاق هواداران و پیشکسوتان استقلال است که روز به روز شاهد صعود تیم محبوبشان و بهبود شرایط باشند.

وی درباره اینکه چرا استقلال در بالای جدول قرار ندارد، توضیح داد: طبیعی بود که استقلال شروع قدرتمندی در فصل نداشته باشد. زیرا او دیر مربی استخدام کرد و فصل بدنسازی خود را فشرده تر از دیگران کرد. اما در آخرین بازی مقابل نساجی مشخص شد که استقلال تا چه اندازه بهبود یافته و فوتبالی را به نمایش می گذارد که مردم دوست دارند. فقط کاش سرمربی استقلال کمی زودتر متوجه این موضوع شده بود. اگرچه او مقصر نیست زیرا او خیلی دیر انتخاب شد و تیم را تحویل گرفت.

پیشکسوت استقلالی خاطرنشان کرد: سه بازیکن استقلال کنار گذاشته شدند و جو قرمز و آبی در تیم ملی ایجاد شد. این مشکلات نباید باعث شود فراموش کنیم که تیم ملی ایران ساخته همه مردم کشورمان است. در حال حاضر تیم ملی بیش از هر چیز دیگری نیاز دارد تا بتواند در آرامش و تمرکز بالا برای جام جهانی آماده شود. با رنگ آمیزی تیم ملی و نسبت دادن مشکلات این چنینی به کادر فنی، فقط انرژی آنها را تلف می کنیم تا ثابت کنیم این مشکلات وجود ندارد.

کارگر جم افزود: اگر حتی یک بازیکن از استقلال یا پرسپولیس در اردوی تیم ملی باشد، تنها نکته مهم این است که همان فرد به عنوان نماینده این دو باشگاه در تیم ملی با جان و دل خدمت کند. مهمترین چیز همانطور که گفتم این است که تیم ملی در جام جهانی نتیجه خوبی بگیرد. امیدوارم این اتفاق برای فوتبال کشورمان بیفتد.

وی درباره بازی دوستانه ایران مقابل اروگوئه و سنگال نیز گفت: هر دو تیم قلدر و فیزیکی هستند و بازی با این تیم ها از نظر مصدومیت خطرناک است. فقط امیدوارم بازیکنان تیم ملی در این دو بازی مصدوم نشوند. در غیر این صورت، هر دو بازی از نظر دیدار با یکدیگر و دیدار با دو تیم سرسخت خوب هستند. با این حال تیم های رقیب ایران در گروه ما آرام ننشسته اند و مشغول آماده سازی هستند.

پیشکسوت استقلال در پایان درباره شرایط بازگشت به لیگ برتر گفت: ما هر چه می گوییم باز هم کادرفنی استقلال بیشتر از ما به فکر استقلال هستند. چون نتایج این تیم به نام آنها نوشته شده است. بنابراین بهتر است از استقلال حمایت کنیم و امیدوار باشیم در بازی بعدی مقابل گل گهر در بهترین شرایط بازی کند. فقط می توانم بگویم آخرین جدال استقلال مقابل نساجی همه ما را امیدوار کرد.