کاهش شهرک نارنجی چهارمحال و بختیاری


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، علی احمدی امروز گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵ بیمار با علائم بالینی مشکوک به کرونا به مراکز درمانی و بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه کردند. که از این تعداد ۱۱ نفر با علائم مشکوک به این بیماری در بیمارستان بستری شده اند.

رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته نتیجه آزمایش ۳ نفر از مراجعه کنندگان به بخش سرپایی و ۴ نفر از بیماران مشکوک به کووید ۱۹ در مراکز بیمارستانی استان مثبت اعلام شد. .

احمدی تصریح کرد: در حال حاضر ۳۶ بیمار مثبت و مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۲۵ نفر مثبت و مابقی منتظر جواب آزمایش برای تایید یا رد بیماری خود هستند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از بیماری کووید ۱۹ در استان گزارش نشده است، افزود: ۶ بیمار با شرایط وخیم و وضعیت عمومی نسبتاً بد هم اکنون در بخش های ویژه این بیمارستان تحت مراقبت هستند. مراکز درمانی استان . درمان است.

رئیس مرکز بهداشت استان تصریح کرد: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا، شهرستان سامان در وضعیت قرمز، شهرستان‌های بن، فارسان، کوهرنگ و کیار در وضعیت نارنجی و اردل، بروجن، شهرکرد قرار دارند. شهرستان های لردگان و خانمیرزا در وضعیت زرد قرار دارند.

انتهای پیام/۶۸۰۳۸
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید