کدام روش لاغری با دستگاه مناسب تر است؟


چرا روش لاغری با دستگاه؟

جدیدترین فناوری روز دنیا انواع مختلفی از راه حل ها را برای مشکلات و بیماری هایی که چاقی برای انسان ایجاد کرده است ارائه می دهد. امروزه می توان از روش های مختلف لاغری برای اهداف مختلف استفاده کرد. سیستم دستگاه لاغری طوری طراحی شده است که به افراد بین اندام تناسب اندام می دهد. به همین دلیل ، دستگاه های لاغری در کلینیک ها طرفداران زیادی پیدا کرده و همچنان تعداد بیماران را افزایش می دهند کلینیک رژیم گرفتن می افزاید.

خلاصه ای از بهترین روش کاهش وزن با دستگاه:

» کدام روش لاغری با دستگاه مناسب است؟

» چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

» بهترین دستگاه لاغری کنونی

» کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

» عوارض رژیم غذایی محلی

با دستگاه وزن کم کنید

کدام روش لاغری با دستگاه بهتر است؟

متخصصان با بررسی وضعیت جسمانی افراد ، میزان چربی موضعی و سلولیت ، دستگاه مناسب را برای درمان انتخاب می کنند. لاغری با دستگاه می تواند سلولیت را در عین ایجاد شکل دلخواه بهبود بخشد.

چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

سازوکار دستگاه های لاغری تا حدی توسعه یافته است که می تواند بافت چربی را با استفاده از روش های مختلف مانند گرما ، انجماد ، امواج مافوق صوت ، ارتعاشات و .. بافت چربی را از نظر ناحیه بدن به دو دسته برگشت پذیر و برگشت ناپذیر تقسیم کند.به

کار کنید با دستگاه وزن کم کنید به گونه ای که بافت چربی تا حد امکان برگشت ناپذیر می شود. به طوری که سلول های چربی وارد متابولیسم بدن شده و به انرژی تبدیل می شوند. در این صورت دیگر هیچ سلول چربی برای رشد مجدد وجود نخواهد داشت.

بهترین دستگاه لاغری کنونی

پزشک با توجه به بافت چربی و ناحیه مورد نظر بهترین دستگاه را برای شما انتخاب می کند. نکته ای که باید در نظر داشته باشید مراجعه به مراکز و کلینیک های معتبر است که کلیه واحدهای لازم را دارند.

کلینیک لاغری آترسیا با ارائه بهترین دستگاه های لاغری موجود مانند Shockwave ، RF ، Cavitation ، LPG ، Body Sculptor و Cryolipolysis کاملترین خدمات را ارائه می دهد. از این دستگاه های لاغری می توان برای چانه ، پشت ، پهلوها ، بازوها ، شکم ، ران ، باسن و رباط های صلیبی استفاده کرد.به

با دستگاه وزن کم کنید

کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

به خاطر داشته باشید که استفاده از دستگاه های لاغری باید در جلسات منظم انجام شود. معمولاً بین 8 تا 12 جلسه برای بهترین نتیجه توصیه می شود. مدت زمان هر جلسه بسته به واحد و ناحیه بدن متفاوت است و بین 15 تا 45 دقیقه طول می کشد. بیشتر افراد از جلسه چهارم به بعد ، اثرات کاهش وزن را با دستگاه تجربه می کنند.

عوارض رژیم غذایی محلی

همیشه با یک متخصص پزشکی مشورت کنید. استفاده نادرست از قرص های رژیمی می تواند عواملی مانند تورم ، درد ، کبودی ، سوختگی ، آسیب پوستی ، حساسیت ، آسیب به عروق و بافت ماهیچه ای را ایجاد کند.

قبل از شروع درمان پزشک خود را از وضعیت جسمانی و بیماری های زمینه ای خود مطلع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید