کشف ۱۶ هزار لیتر روغن نباتی در سیریک


به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، در روزهای اخیر کمبود روغن در سطح فروشگاه‌ها و مراکز عرضه مستقیم کالای هرمزگان  مشاهده شد که مسئولان استانی برای رفع این معضل با اقداماتی توانستند کمبود موجود در بازار را جبران و مشکل حل شود.

آن‌طور که شواهد نشان می‌دهد کاهش روغن در بازاز ناشی از قاچاق این محصول است در همین زمینه نیز پلیس اعلام کرد یک محموله قاچاق روغن در سیریک استان هرمزگان کشف کرده است.

سرهنگ فرهاد چراغی ظهر امروز در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران ایست و بازرسی بونجی حین کنترل خودروهای عبوری در محور «جاسک – میناب» به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی قضایی این کامیون را متوقف کرده و در بازرسی از آن، مقدار ۱۶ هزار و ۵۰۰ لیتر روغن نباتی قاچاق  کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیریک ارزش محموله کشف شده را برابر نظر کارشناسان ۷۳۰ میلیون تومان عنوان و تصریح کرد: در این زمینه یک دستگاه کامیون توقیف و یک متهم دستگیر که به همراه پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

چراغی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان و ظرفیت خود در اجرای فرامین مقام معظم رهبری برای مبارزه با قاچاق و برخورد قاطع و قانونی با اخلالگران نظام اقتصادی کشور تلاش خواهد کرد.

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۵
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید