کمبود راننده کامیون تگزاس ‘هیچ کس درخواست نمی کند’ تایید می کنداوستین (KXAN) – برای جروم وودز ، هر جاده ای به زندگی منتهی می شود. در نام جاده

او به KXAN گفت: “از وقتی کوچک بودم ، همیشه می خواستم راننده کامیون شوم.”

وودز پنجشنبه با گواهینامه رانندگی تجاری از مدرسه رانندگی کامیون محلی در منطقه فارغ التحصیل شد. او همچنین از کمبود زنجیره تأمین سراسری فارغ التحصیل شد ، در حالی که قفسه های فروشگاه خالی و اقلام منوی رستوران در دسترس نیست. این باعث شد وودز به یک کالای داغ تبدیل شود.

او گفت: “این زمان مناسب برای من است.” این بدان معناست که من قطعاً جایی برای حضور دارم.

شش ماه پس از آخرین بازدید KXAN ، مدرسه گفت کلاسهای 20 نفره آن سریعتر از همیشه پر می شود. مدیر عملیات الدون فیترستون گفت که به دلیل مشکلات زنجیره تامین ، شرکت هایی که زمانی رانندگان کامیون باتجربه را استخدام می کردند ، اکنون دانش آموزان خود را مستقیماً از مدرسه می برند.

Featherston گفت: “هیچ کس برای این شغل درخواست نمی کند و[شرکت]دلیل آن را نمی فهمد.” “پول باید در خارج ساخته شود.”

بر اساس آمار اداره کار ایالات متحده ، تا ماه ژوئیه ، تقریباً 33000 شغل صنعت حمل و نقل در سطوح قبل از همه گیری هنوز کامل نشده است. قبل از COVID-19 ، در حال حاضر کمبود وجود داشت.

رئیس انجمن کامیون داران تگزاس گفت که ایالت ستاره تنها به دلیل اندازه بسیار زیاد و تجارت بین المللی با مکزیک با چالش های منحصر به فردی روبرو است.

جان اسپارزا ، رئیس و مدیر عامل شرکت ، گفت: “ما از نظر جغرافیایی طوری تنظیم شده ایم که حجم زیادی از محموله ها را برای عرضه به آمریکای شمالی و سایر نقاط جهان جابجا کنیم.”

گرفتن CDL در تگزاس به زودی دشوارتر خواهد شد. در حال حاضر ، رانندگان احتمالی فقط باید آزمون های لازم را برای اخذ مجوز بگذرانند. تغییر فدرال قانون فدرال در فوریه سال آینده آغاز می شود و نیاز به آموزش در کلاس درس و تمرینات عملی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید