کوبیدن اسطوره قرمزها با نامزدش


به گزارش وانانیوز،

رایان گیگز، اسطوره ۴۸ ساله منچستریونایتد و سرمربی سابق ولز، متهم به تعرض به نامزد سابق خود، کیت گرویل، ۳۸ ساله است و در حال محاکمه است، اگرچه او همه اتهامات را رد کرده است.

دادگاه شنید که گیگز زمانی که دختر می خواست از رابطه سمی خارج شود، او را زده است. اسطوره منچستریونایتد متهم به ضربه سر به صورت کیت و ارسال پیامک های تهدیدآمیز مانند: “خیلی عصبانی هستم… از خودم می ترسم، هر کاری می توانم انجام دهم.” برای او بوده است. گفته می شود که گیگز در حالی که کیت در حال بستن چمدانش بود به دلیل “خیانت مجدد” به او حمله کرد. او همچنین متهم است که دختر را از سوئیت هتل بیرون کرده است. او همچنین با تهدید به ارسال عکس های خصوصی او برای دوستان و همکارانش اقدام به باج گیری کرد.

دادگاه شنیده بود که او حتی با خواهر کیت، اِما، درگیر شد، زمانی که او سعی کرد مانع از زدن گیگز به کیت شود و او را هم بزند.

به هیئت منصفه گفته شد که چگونه گیگز که به خاطر مهارت هایش در زمین به یک اسطوره تبدیل شد، در پشت صحنه یک شخصیت زشت و شوم بود.

پیتر رایت KKK، که تحت تعقیب قرار می‌گیرد، به هیئت منصفه دادگاه تاج منچستر گفت: «شاید می‌دانید که او یک فوتبالیست حرفه‌ای سابق با شهرت قابل توجهی است. در دوران اوج خود برای منچستریونایتد و در سطح بین المللی برای ولز بازی کرد. شگفت انگیز بود و طرفداران هنوز هم آن را ستایش می کنند. در زمین، مهارت های او فراوان و زیبا بود. در خارج از زمین، در خلوت زندگی شخصی خود، او جنبه زشت و شومی داشت که اکنون برای همه آشکار است. زندگی خصوصی او پر از آزار جسمی و روحی زنی بود که ادعا می کرد دوستش دارد. زنی که با او رابطه داشته و چنین رفتاری را نمی توان از چشم قانون نادیده گرفت. این داستان کنترل و اجبار زنی است که فکر می کرد گیگز او را دوست دارد و به او احترام می گذارد، اما متاسفانه واقعیت بسیار متفاوت بود.

کیت در نهایت در ۱ نوامبر ۲۰۲۰ سعی کرد به این رابطه سمی پایان دهد. دادستان ادامه داد: “سرانجام پس از سال ها آشفتگی، او متوجه شد که باید از او فاصله بگیرد. او می دانست که متهم دوباره به او خیانت کرده است. اما او از آزار جسمی و روحی متهم دور نماند و هنگام خروج از خانه مورد ضرب و شتم قرار گرفت و گیگز بارها با تهدید او را آزار داد.”