گروه های زیست محیطی می خواهند پارک زیلکر را در حداقل 75 هکتار “بازپس بگیرند”.اوستین (KXAN) – یک گروه محیط زیستی شهر آستین را به “بازسازی” پارک زیلکر سوق می دهد.

اتحادیه Save Our Springs ، برنامه چشم انداز “Rewilding Zilker Park” را اعلام کرد که هدف آن ایجاد سایه بیشتر و حفاظت از آب و آوردن حیات وحش بیشتر به پارک های شهر است.

به گفته اتحاد ، هدف از پرورش حیات وحش بازسازی جنگل ها ، تالاب ها و دشت ها است. آنها همچنین می خواهند ارتباط بین طبیعت و مردم را بهبود بخشند و سلامت روحی و جسمی اکوسیستم ها را ارتقا دهند.

ابتکار SOS Alliance توسط الیزابت مک گریوی ، بوم شناس و برنامه ریز پارک نوشته شده است. وی توصیه می کند حداقل 75 هکتار از پارک “در حالت طبیعی خود” بازگردانده شود. این شامل افزایش تنوع زیستی ، کاهش فرسایش و کاهش جزایر گرمایی شهری است.

این گروه می خواهد ایده های خود را با درخواست بازخورد از رهبران آستین در مورد برنامه چشم انداز Zilker Park خود شهر ارائه دهد. اجتماع مجازی بعدی شهر در 19 اکتبر ساعت 18 تنظیم شده است. برای شرکت در زوم آنلاین می توانید اینجا ثبت نام کنید.

اتحادیه SOS در این گزارش با سه سازمان منطقه ای همکاری کرد: Zilker ، Barton Hills و Bouldin Creek. گزارش کامل را به صورت آنلاین در اینجا بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید