گروگان گیر مسلح در مشهد دستگیر شد


فرمانده انتظامی مشهد گفت: فرد مسلحی که اعضای یک خانواده و یک دختر جوان را در شهر مشهد در عسگریه گروگان گرفته بود با سرعت عمل پلیس دستگیر شد.

به گزارش فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، سرهنگ احمد گردن افزود: عصر روز گذشته گروگانگیری سرنشینان یک دستگاه خودرو جیلی توسط یک فرد مسلح به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله تیم ویژه ای از ماموران کلانتری تارگ وارد عمل شدند. .

وی ادامه داد: خودروی حامل گروگان ها به سرعت شناسایی و توسط نیروهای پلیس محاصره شد، گروگان گیر مسلح در حین فرار دستگیر شد.

فرمانده انتظامی مشهد تصریح کرد: متهم ۴۲ ساله تحت بازجویی قرار گرفته و انگیزه خود از این آدم ربایی را خروج از کشور عنوان کرده است.

سرهنگ محیط بان افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد متهم ابتدا در خیابان فدائیان یک دستگاه خودرو «تارا» را سرقت کرده و با تهدید اسلحه کلت، دختر ۱۹ ساله ای را در یکی از خیابان های مجاور گروگان گرفته است.

وی گفت: در ادامه این ماجرا پس از طی مسافتی خودروی مذکور به دلیل نامعلومی خاموش شد و با توجه به فریادهای دختر جوان، متهم وی را وادار به رانندگی با یک خودروی جیلی با اسلحه کرد که اعضای آن در آن ساکن بودند. از یک خانواده سرعت عمل پلیس دستگیر شد.

ناظر افزود: از متهم یک قبضه کلت کشف و متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.