گزارش ورزش پرسپولیس


به مشاوره فانئوس،

پرسپولیسی ها کدام ممکن است صبح در لحظه تمرینات در عمق ای را پایین بالا گذاشتند، بعد اجتناب کرده اند ظهر نیز تمرینات نسبتا فشرده ای را پایین بالا گذاشتند.

* گیمرها در ابتدای ورزش ابتدا راندو را در سه ست ورزش کردند. توپ در نیمه کوچکی اجتناب کرده اند پایین نگهداری شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل ماموریت های تاکتیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوتبال متمرکز زیر تذکر یحیی گل محمدی سرپرست فنی سرخپوشان به پایان رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرانجام فوتبال داخل تیمی برای ۲۰ مورد در اصل کار قرار گرفت. دقایق.

* بعدازظهر نیز نسبتا با کیفیت حرفه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۰ دقیقه به اندازه انجامید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دروازه بانانی کدام ممکن است در ابتدای ورزش این سیستم های بی نظیر شخصی را زیر تذکر داود فنایی اجرا کردند، در نیمه های بعدی تمرینات در اختیار کادرفنی قرار گرفتند. .

* ورزش عصر در هوای خنک در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این سراسری پوشان سایر گیمرها انصافاً در اختیار کادر فنی بودند. سیامک نعمتی نیز به صورت شخصی کار می کرد به همان اندازه در فوری ترین زمان قابل انجام در تمرینات گروهی حاضر شود.

* کریم باقری نیز همراه خود وجود درمانی اجتناب کرده اند بیماری عروق کرونر را انتخاب کنید و انتخاب کنید در شرایطی کدام ممکن است اخیراً به دبی بازدید کرده بود، بازی را اجتناب کرده اند انگشت داد.

* {در این} ورزش گیمرها روحیه فوق العاده خوبی داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فضای تهاجمی همراه خود شوخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگرم کننده در بخشهای مختلف حضور داشتند. کارکنان فنی نیز هدف اصلی زیادی روی انجام دقیق تمرینات داشت.

* همراه خود ملاحظه به غیبت سراسری پوشان، کادر فنی پرسپولیس در لحظه ۵ شرکت کننده اجتناب کرده اند کارکنان امید را به ترکیبی بزرگسالان اضافه کرد به همان اندازه این سیستم های تاکتیکی این کارکنان را اجرایی کنند.

* پرسپولیس فردا صبح (شنبه) در ۲ نوبت صبح را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعدازظهر ورزش خواهد کرد.

انتهای پیام/