گفتگو با سهیل صدیقی مدیر بازاریابی بیماه دات کام در حاشیه نمایشگاه صنعت مالی
(اخبار رسمی):
به گزارش خبر رسمی به نقل از تابناک، در حاشیه نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) که از ۲ تا ۵ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، گفت وگویی با سهیل صدیقی انجام شد. ، مدیر بازاریابی Bimah.com.گفتگو با سهیل صدیقی مدیر بازاریابی بیماه دات کام در حاشیه نمایشگاه صنعت مالیگفتگو با سهیل صدیقی مدیر بازاریابی بیماه دات کام در حاشیه نمایشگاه صنعت مالیگفتگو با سهیل صدیقی مدیر بازاریابی بیماه دات کام در حاشیه نمایشگاه صنعت مالیگفتگو با سهیل صدیقی مدیر بازاریابی بیماه دات کام در حاشیه نمایشگاه صنعت مالیسهیل صدیقی فارغ التحصیل لیسانس نرم افزار و فوق لیسانس MBA از دانشگاه شهید بهشتی است.

وی چندین کار مشاوره با موسسه ماهان انجام داده و سپس وارد عرصه قطعات خودرو و هلدینگ سبلان شده است. وی می گوید: پس از آن از اواخر سال ۱۳۹۶ به گروه بیمه دات کام پیوستم و با تلاش و پیگیری، کار ایجاد زیرساخت های بازاریابی را آغاز کردیم، به طوری که بیشتر تمرکزمان در حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو بود. که ما بتوانیم بهترین خدمات را در این زمینه ارائه دهیم به همه کسانی که علاقه مند به خرید آنلاین و عملی هستند بیمه ارائه می کنیم. Insurance.com قدم به قدم رشد کرد و به مرحله ای رسیدیم که تصمیم گرفتیم استراتژی تبلیغاتی گسترده تری در این زمینه انجام دهیم. وی هم‌اکنون مدیر بازاریابی Bimah.com است و در همین راستا گفت‌وگویی را با وی ترتیب دادیم که به شرح زیر است:

مهندس صدیقی درباره فعالیت مدیریتی در بیمه دات کام گفت: سال گذشته اتفاقات قابل توجه و مهمی در بیمه دات کام رخ داد تا بتوانیم تبلیغات تلویزیونی گسترده ای را آغاز کنیم. ضمن اینکه برای اولین بار به عنوان یک استارت آپ اسپانسر رسمی دو باشگاه بزرگ ایران یعنی استقلال و پرسپولیس شدیم و با قراردادی که با این دو باشگاه منعقد شد، عملا فعالیت ما در این حوزه گسترش یافت. همچنین تسهیلات زیادی برای هواداران در نظر گرفته شد تا بتوانند ضمن خرید بیمه مورد نیاز خود از بیمه دات کام، بخشی از درآمد حاصل از خرید را در اختیار باشگاه مورد علاقه خود قرار دهند و در واقع به درآمدزایی باشگاه کمک کنند که تا امروز بازخورد از آن خوب بوده است.

وی تصریح کرد: بیمه دات کام موتور جستجو و خرید آنلاین انواع بیمه است. اما فقط B2C یکی از خطوطی است که Insurance.com با آن کار می کند. یکی از خطوطی که به شدت روی آن کار می کنیم فروش B2B است که خدمات بیشتری را به بسیاری از اپلیکیشن های فعال در کشور ارائه می دهد تا جایی که خدمات بیمه ای و نرم افزارهای ارائه شده در اختیار شرکت ها قرار می گیرد و ما نیز به عنوان شریک تجاری با آنها همکاری می کنیم. . در حال حاضر بیمه دات کام با ۷۰ شرکت بزرگ تعامل و مشارکت تجاری دارد.

مدیر بازاریابی Bimah.com افزود: Bimah.com زیرمجموعه هلدینگ سپاس است. من علاوه بر مدیریت بازاریابی گروه Insurance.com، به عنوان مدیر تبلیغات و روابط عمومی در گروه هلدینگ سپاس نیز فعالیت می کنم. فعالیت ما در هلدینگ سپاس در سه حوزه اینسورتک (حوزه بیمه) است که برجسته ترین برند آن Insurance.com، Travel Tech (منطقه گردشگری) که تیم B2C برند Safar.com و در خط B2B است. زیرساخت پارس جی دی اس به عنوان هسته اصلی. پیوند توزیع و مدیریت محصولات گردشگری داخلی و خارجی یکی دیگر از محصولات حوزه گردشگری هلدینگ سپاس است. و در فین‌تک، خدمات و محصولات را با کمک پرداخت و کیف پول مشتریان ارائه می‌کنیم. بنابراین تمام تلاش ما بر این است که با آخرین تکنولوژی روز به مشتریان خدمات ارائه دهیم.

مدیر بازاریابی Bimah.com ادامه داد: از دیگر اتفاقات رخ داده در این بخش، حضور Bimah.com در چهاردهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) است که با حرکتی جدید و فارغ از روش های سنتی همراه بود. . جایی که شرکت ها همیشه با صرف هزینه های زیاد غرفه می ساختند که البته بازخورد نیز به همراه خواهد داشت. اما این اقدامی که Insurance.com انجام داد و حامی پنل های تخصصی با حضور افراد تاثیرگذار در بورس، بانک و صنعت بیمه شد، بسیار مورد توجه قرار گرفت و تا کنون افراد تاثیرگذار و صاحب نظر بسیاری در این پنل ها شرکت کرده اند. او آن را یک ویژگی جدید و بدیع نامید. منظور من از گفتن این مطلب این است که بیمه دات کام همیشه سعی کرده راه حل های نوآورانه ای ارائه دهد. ما یک شرکت فناوری اطلاعات هستیم و راه‌حل‌های فناوری اطلاعات که در زمینه‌های مختلف ارائه کرده‌ایم، به‌ویژه در بیمه، برجسته بوده است.

صدیقی در خصوص بحث دیجیتال مارکتینگ افزود: دیجیتال مارکتینگ با توجه به رشد شبکه های اجتماعی و گسترش اینترنت عملا باعث شده اکثر کسب و کارها به این سمت حرکت کنند و با استقبال از تحول دیجیتال، تمرکز بر روی آفلاین بیشتر شده است. چالش ها و مسائل. تمرکز بر بازاریابی دیجیتال در داخل کشور به دلیل عدم دسترسی به برخی ابزارهای مدرن محدودیت داریم یا مثلا بحث گوگل و امکاناتی که می تواند داشته باشد، همه اینها را با لایه های مختلف استفاده می کنیم. اما در این زمینه محدودیت هایی وجود دارد. در واقع، اینها ابزارهایی هستند تا بتوانید با استراتژی ها و ابزارهای مختلف به اهداف بازاریابی دیجیتال خود برسید. کانال های مختلف موجود در بازاریابی دیجیتال مانند SEO یا بحث های رسانه های اجتماعی یا بحث های تبلیغات کلیکی و غیره بستگی به نحوه استفاده شما از این کانال ها و با چه استراتژی دارد. خدا را شکر پلتفرم هایی در کشور ما وجود دارد و آنها به سمت به روز رسانی خود برای خدمت به مشتریان و توسعه بازاریابی دیجیتال به ویژه کسب و کارهای آنلاین مانند بیمه دات کام یا گردشگری و امور مالی حرکت می کنند. به روز بودن، هم برای دانش متخصصان و هم برای ابزارهایی که استفاده می کنند، می تواند در این زمینه مثمر ثمر باشد.

مدیر بازاریابی Bimah.com گفت: اهداف و برنامه هایی را برای آینده در نظر گرفته ایم تا بتوانیم با گسترش آنها به مشتریان جدید خدمات ارائه دهیم. مشکلی که در این بین وجود دارد این است که هم اکنون در بیمه دات کام چند سیستم جدید اضافه کرده ایم و می خواهیم آنها را توسعه دهیم که یکی از آنها سیستم بازاریابی آنلاین هوشمند است. در حال حاضر تعداد زیادی از افراد در این سامانه عضویت دارند و به راحتی می توانند بیمه نامه بفروشند و بدون داشتن مدرک تحصیلی خاص یا تجربه مرتبط به کسب درآمد بپردازند. در این شرایط اقتصادی، این یک راه حل بسیار مفید است. علاوه بر سامانه هوشمند بازاریابی آنلاین، سامانه ارزیابی ادعای آنلاین در صنایع پزشکی و خودروسازی را داریم که تقریباً مراحل پایانی خود را طی می کند و به زودی فعالیت خود را آغاز می کند. مهمتر از همه، با استفاده از سیستم هوشمند موجود در مجموعه و دانش و تخصص ارائه شده توسط جوانان شاغل در این مجموعه، سیستم های بازاریابی هوشمند و یادگیری ماشینی را راه اندازی کردیم که به طور کامل رفتار مشتری و سفر مشتری را دنبال می کند و سعی در بهبود آن دارد. ما اینجا هستیم تا بهترین خدمات را ارائه دهیم.

### پایان خبر رسمی