یوونتوس خود را به خوبی تقویت کرده است، اما ما آماده دوئل با آنها هستیم


به گزارش وانانیوز،

جوزپه ماروتا، سرمربی اینتر در مصاحبه با DAZN در مورد رقبای قهرمانی در فصل جدید سری آ صحبت کرد و یوونتوس را به دلیل خریدهای تابستانی خود مدعی جدی برای اسکودتو دانست.

ماروتا تصریح کرد: خب، البته ما هم می خواهیم اسکودتو را ببریم و گاهی رویاها به حقیقت می پیوندند، اما باید شجاعت داشته باشیم و آن را محقق کنیم. در ورزش وقتی می خواهید برای خود هدفی تعیین کنید، بهتر است آن را بلندپروازانه جلوه دهید.

ماروتا که قبل از قبول سرمربیگری اینتر در یوونتوس همین سمت را داشت، درباره فعالیت های بانوی پیر در نقل و انتقالات تابستانی گفت: یوونتوس تیمی است که باید همیشه در بین مدعیان قهرمانی در تمامی رقابت ها به حساب بیاید. امسال هم تفاوتی ندارد و آنها دوباره مدعی خواهند بود. بنابراین باید سطح کیفی بازی خود را بالا ببریم تا بتوانیم آنها را به چالش بکشیم. یوونتوس بدون شک امسال مشغول نقل و انتقالات بوده است، اما ما همچنین مطمئن هستیم که تیم ما رقابتی است. ما آماده رقابت با یوونتوس هستیم اما نباید از میلان، رم و ناپولی غافل شد.

یکی از مهم ترین اقدامات اینتر در نقل و انتقالات تابستانی بازگشت روملو لوکاکو به صورت قرضی از چلسی بود که همین یک سال پیش با ۱۱۳ میلیون یورو از همان اینتر راهی چلسی شده بود.

ماروتا همچنین گفت: لوکاکو تغییر کرده است. او اکنون مهارت های رهبری تیمی بیشتری نسبت به قبل دارد و انگیزه بیشتری دارد. خوشحالم که لوکاکو می تواند بخشی از این تیم باشد. هنریک مخیتاریان در طول دوران بازی خود افتخارات زیادی کسب کرده است. امسال فرصتی داشتیم که او را برگردانیم و از آن استفاده کردیم.

انتهای پیام/