11 حقایق تغذیه ای فوق العاده و مزایای سلامتی


خریداری کردن

هادوک در تمام طول سال در دسترس است ، اما از دسامبر تا فوریه زمانی که پس از تخم ریزی به طور کامل بهبود می یابند ، بهترین حالت خود را دارد و این زمانی است که سیر و سفت می شوند.

هادوک به طور کلی ، با سر و پاکسازی یا فیله شده در بازارهای ایالات متحده موجود است. دودی (زغال سنگ بیابید)، نمک درمانی نیز در فروشگاه های تخصصی به عنوان محصولات با ارزش افزوده موجود است.

بدنبال ماهی های سبک و سفت با پوست نقره ای رنگ ، آبشش های صورتی و چشمانی شفاف باشید. فیله ها را می توان با پوست یا بدون پوست به بازار عرضه کرد ، اما پوست با “انگشت شست” متمایز آن اغلب روی فیله باقی می ماند تا خریدار بتواند گاو نر را از گونه های کم ارزش تشخیص دهد.

هادوک زود خراب می کند. تا حدود 5 روز روی یخ در وضعیت خوبی باقی می ماند. توصیه می شود که کل ماهی تمیز شده نباید بیش از 2 روز در یخ نگهداری شود ، به ویژه اگر قرار است محصول ذوب شده دود شود. در خانه ، ماهی و فیله ها را به مدت 1-2 روز در یخچال نگهداری کنید. برای استفاده طولانی مدت ، قبل از نگهداری ماهی در فریزر زیر -30 درجه سانتی گراد ، کل آن را پوست بگیرید و روده کنید.

آماده سازی

خارپشت تازه یک غذای همه کاره است که می توان آن را مانند ماهی کاد پخت. اگر در حال پختن کل مرزه هستید ، بگذارید پوست گوشت را کنار هم نگه دارد.

هادوک ماهی است با طعم ملایم که طعم های اطراف را در یک ظرف جذب می کند. گوشت سفت و سفید آن شبیه ماهی کاد است و دارای بافت کمتر پوسته پوسته و طعم ظریف است.

گوشت موجود در مرغ سفت است ، طعم کمی شیرین دارد و به اندازه ماهی کاد پوسته پوسته نمی شود ، که آن را به بهترین ماهی سفید برای سیگار کشیدن تبدیل می کند.

برای فروش تازه یا یخ زده ، یا برای تهیه خرد کردن طلایی ، بازاریابان فیله های تک رنگ را انتخاب می کنند. رنگهای کوچک معمولاً فیله بلوک می شوند.

در اینجا برخی از ایده های خدمت رسانی وجود دارد:

خارپشت کبابی با سبزیجات تازه و گوجه گیلاسی
خارپشت کبابی با سبزیجات و سبزیجات تازه. اعتبار عکس: nhoglund
  • مانند دیگر ماهی های سفید ، خارپشت را به صورت کبابی ، پخته یا پخته شده با طعم قوی مانند کاری یا سس گوجه فرنگی سرو کنید. بسته به اندازه سرو ؛ ماهی های کوچکتر سر تمیز شده و می توانند در پر کردن استفاده شوند. ماهی های بزرگ به صورت استیک یا فیله خرد می شوند. طرف اصلی حاوی گوشت خوشمزه تر است.

  • در اسکاتلند ، مرغ ماهی ترجیح داده می شود “ماهی و سیب زمینی سرخ کرده”به

  • همچنین لازانیا و پای عالی تهیه می کند ، به ویژه هنگامی که ماهی تازه با همان مقدار جوانه دودی مخلوط می شود.

  • خارپشت دودی مخصوصاً وقتی در شیر پخته می شود خوشمزه است.

  • هادوک می تواند جایگزین بسیاری از غذاهایی شود که به هک ، پولیک یا کاد نیاز دارند.

مشخصات امنیتی

میانگین غلظت جیوه در خارپشت 055/0 ppm است. در نتیجه ، دستورالعمل های نهایی FDA ایالات متحده در مورد میزان انتظار از ماهی و مادران شیرده ، همراه با لیست گزینه های خاص که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، هک را در دسته “بهترین انتخاب” قرار می دهد.

با این معیار ، آنها می توانند 2-3 وعده (8-12 اونس) ماهی خارپشت در هفته مصرف کنند. (سلب مسئولیت پزشکی).

همچنین بخوانید ≻≻-

ماهی سالمون حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

هیک حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

ماهی قزل آلا حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

با آفتاب حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

≻≻- بازگشت به غذای دریایی از جانب حقایق تغذیه عسل و مزایای سلامتیبه

خواندن بیشتر (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

  1. برگه اطلاعات NOAA Fish -Species -Mellanogrammus aeglefinus.

  2. میزان جیوه در غذاهای دریایی تجاری

  3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: سهم مهمیدیدگاهتان را بنویسید