۱۱ هزار نفر از گلستانی ها در سفر رئیس جمهور خواستار دریافت تسهیلات شدند – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، هانی محمدی شامگاه دوشنبه در مرکز خبری شهید همدانی اظهار داشت: از تمامی مدیران کل خواسته شد تا برنامه عملیاتی داشته باشند که طبق دستور استاندار ظرف دو بازه زمانی ۶ ماهه در طول دوره مورد ارزیابی قرار می گیرد. سال

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان افزود: این ارزیابی بر اساس همان برنامه عملیاتی و دستورالعمل ابلاغی استاندار انجام می شود.

وی بیان کرد: ارزیابی ۶ ماهه امسال توسط مدیران روز در قالب ۱۰ شاخص تعیین شده از نیمه اول شهریور ماه آغاز می شود.

محمدی ادامه داد: برای استانداران و روسای قوا نیز همین وظایف پیش بینی شده و شاخص های مورد نظر به تمامی استانداران ابلاغ شده و ارزیابی ۶ ماهه اول از نیمه شهریور ماه آغاز می شود.

مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان گفت: این دفتر مرجع حل اختلاف بین دستگاه های اجرایی است. همچنین در امور حقوقی پاسخگویی به نظام حقوقی در صورت شکایت از استاندار بر عهده وی خواهد بود.

وی افزود: در حوزه پیشگیری از فساد از جمله در حوزه آرد و نان، بازرسی استانداری با موضوع بستن راه ها و محورها و سدها برای ورود غیرمجاز برخورد جدی کرده است.

محمدی افزود: در ۶ ماهه نخست استانداری ۳۸ کارگروه تشکیل و مصوبات این کارگروه ها مقرر شد در سایت استانداری بارگذاری شود.

مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان ادامه داد: در سفر رئیس جمهور به استان ۴۵ هزار نامه در قالب میز خدمت و صمد شخصی با موضوعات کمک مالی، درخواست وام، اعتماد به نفس دریافت شد. . – وام های اشتغال، و درخواست های استخدام.

وی بیان کرد: پنج هزار نفر شرایط لازم برای دریافت کمک مالی را داشتند که در مرحله اول پنج میلیارد تومان به حساب آنها واریز شد.

محمدی ادامه داد: ۱۱ هزار نفر برای دریافت وام قرض الحسنه مراجعه کردند و ۷۵ میلیارد تومان به ۴ هزار متقاضی پرداخت شد.

مدیر کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان بیان کرد: ۳ هزار و ۵۹۵ نفر برای دریافت وام خوداشتغالی به صندوق کارآفرینی معرفی شده اند که تاکنون ۹ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی گفت: از آذرماه سال گذشته تاکنون ۷۹ مدیر کل شرکت و ۵۰ هزار و ۳۹۳ نفر تماس گرفته اند که از این تعداد ۸۱۹ نفر مشغول به کار شده اند.