13 حقایق تاثیرگذار در مورد ماهی کاد آتلانتیک و مزایای آن برای سلامتی


خریداری کردن

ماهی کاد آتلانتیک حفظ شده ، در هوا خشک شده است (ماهی دریایی) یا نمک سخت شده (کیپر) کروم ماهی کدو تازه ، دودی یا نمک خورده می شود. زبان ، گونه و کبد آن نیز خوراکی است.

محصولات ماهی کاد آتلانتیک در تمام طول سال در دسترس است. با این حال ، ماهی کاد تازه از ژوئن تا اکتبر هنگامی که پس از تخم ریزی به طور کامل بهبود یافت ، در بهترین حالت خود قرار دارد. این زمانی است که ماهی پر است و گوشت شیرین و سفت است.

اگر بدنبال ماهی کاد تازه هستید ، بدنبال ماهی سبک و سفت با پوست تمیز ، آبشش صورتی و چشمانی شفاف باشید. فیله ها را می توان با پوست یا بدون پوست به بازار عرضه کرد. از فیله های نرم که در حین پخت خرد می شوند خودداری کنید.

در خانه ، ماهی و فیله را به مدت 2-3 روز در یخچال نگهداری کنید. برای استفاده طولانی مدت ، قبل از نگهداری در فریزر زیر -30 درجه سانتیگراد ، مقیاس و روده را کامل کنید.

اگر بدنبال ماهی کاد تازه هستید ، بدنبال ماهی سبک و سفت با پوست تمیز ، آبشش صورتی و چشمانی شفاف باشید. فیله ها را می توان با پوست یا بدون پوست به بازار عرضه کرد. از فیله های نرم که در حین پخت خرد می شوند خودداری کنید.

آماده سازی

برای تهیه ، قبل از پخت ، ماهی کاد خشک و نمک زده را در آب سرد خیس کنید. برای نمک زدایی ، آن را در صافی با پوست بالا (اگر پوست دارد) قرار دهید تا نمک بین گوشت و پوست جمع نشود. صافی را در یک ظرف بزرگ پر از آب قرار دهید تا نمک در انتهای آن جمع شود.

ماهی کاد آتلانتیک ماهی با طعم شیرین است که طعم های اطراف آن را در یک ظرف جذب می کند. گوشت روغنی ، لکه دار و سفید آن شبیه سایر اعضای ماهی کاد مانند هک ، حدیو و آلوسکا است و بنابراین در بسیاری از غذاهایی که نیاز به ماهی سفید دارند استفاده می شود.

ماهی آتلانتیک ماهی بسیار متنوعی برای تهیه است. کباب کردن ، پخت ، بخارپز ، ماهی تابه ، کباب کردن ، ماهیگیری یا سرخ کردن از جمله روشهای پخت کامل برای لذت بردن از آن است.

در اینجا برخی از ایده های خدمت رسانی وجود دارد:

  • آن را برای یک دستور خوب “Fish n Chips” در یک خمیر سبک سرخ کنید.

  • ماهی کاد دودی آتلانتیک همچنین لازانیا و پای عالی تهیه می کند ، مخصوصاً وقتی با ماهی سفید تازه به اندازه هک مخلوط شود.

  • ماهی کاد این کلمه پرتغالی به معنی کاد خشک و شور است. کد به Gomes de Sá خورشتی است که از ماهی کاد نمک خشک ، سیب زمینی ، تخم مرغ ، زیتون و پیاز از غذای مخصوص شمال پرتغال تهیه می شود.

مشخصات امنیتی

متوسط ​​محتوای جیوه در ماهی کاد آتلانتیک 0.111 ppm است. در نتیجه ، دستورالعمل های قطعی FDA ایالات متحده در مورد میزان ماهی مورد انتظار و مادران شیرده ، همراه با لیست گزینه های خاص که ایمن هستند یا باید از آنها اجتناب شود ، آن را در دسته “بهترین انتخاب” قرار می دهد. با این معیار ، آنها می توانند 2-3 وعده (8-12 اونس) از آن را در هفته مصرف کنند. (سلب مسئولیت پزشکی).

همچنین بخوانید ≺≺-

ماهی سالمون حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

ماهی قزل آلا حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

با آفتاب حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی

≻≻- بازگشت به غذای دریایی از جانب حقایقی در مورد ماهی کاد آتلانتیک و مزایای آن برای سلامتیبه

خواندن بیشتر (پیوندها در پنجره جدید باز می شوند):

  1. برگه هنر -Gadus morhua.

  2. میزان جیوه در غذاهای دریایی تجاری

  3. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  4. اسیدهای چرب امگا 3: سهم مهمیدیدگاهتان را بنویسید