۲ پاس گل تارمیس لیگ قهرمانان اروپا مقابل یاران آزمون/ برد اینتر مقابل بارسلونا و تحقیر آژاکس


به گزارش وانانیوز،

مرحله گروهی رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان اروپا عصر سه شنبه با دیدارهای گروه های A تا D پیگیری شد.

در گروه A، لیورپول در آنفیلد به مصاف گلاسکو رنجرز رفت و ۲-۰ پیروز شد. ترنت الکساندر آرنولد در دقیقه ۷ و محمد صلاح در دقیقه ۵۳ (از روی نقطه پنالتی) گل های قهرمان فصل ۱۹-۲۰۱۸ لیگ قهرمانان را به ثمر رساندند. آژاکس در خانه مقابل ناپولی با نتیجه تحقیرآمیز ۶-۱ شکست خورد. ناپولی با ۹ امتیاز و لیورپول با ۶ امتیاز مقام های اول و دوم جدول گروه را کسب کردند.

تیم های پورتو و بایر لورکوزن نیز در چارچوب دیدارهای گروه B به مصاف یکدیگر رفتند که پورتو با نتیجه دو بر صفر به برتری رسید. زیدو در دقیقه ۶۹ و گالنو در دقیقه ۸۷ گلزنی کردند و مهدی طارمی هر دو گل را به ثمر رساند. طارمی ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشت و سردار آزمون این بازی را از روی نیمکت لورکوزن تماشا کرد. یاران آزمون با اخراج فریمپونگ در دقیقه ۸۸ این بازی ۱۰ نفره را به پایان رساند.

کالوم هادسون اودوی در دقیقه ۱۶ دروازه تیم میزبان را باز کرد که به دلیل خطا توسط VAR مردود اعلام شد. طارمی در دقیقه ۴۱ این دیدار موفق به گلزنی شد اما پس از بررسی صحنه توسط VAR داور این گل را مردود اعلام کرد و صحنه مشکوک چند ثانیه قبل از بایرلورکوزن پنالتی گرفت که دیگو کاستا آن را هدر داد.

در همین دیدار در گروه B، اتلتیکو مادرید میهمان کلوب بروژ بود و ۲ بر صفر شکست خورد. کمال سواح در دقیقه ۳۶ و فران یوتگلا در دقیقه ۶۲ دروازه روژیبلانکوها را باز کردند و آنتوان گریزمان در دقیقه ۷۶ پنالتی اتلتیکو مادرید را از دست داد. بروژ با ۹ امتیاز ممکن صدرنشین شد و بایر لورکوزن، پورتو و اتلتیکو مادرید با سه امتیاز و تفاضل گل دوم تا چهارم گروه B هستند.

در مهم ترین دیدار شامگاه سه شنبه تیم های اینتر و بارسلونا به مصاف هم رفتند که اینتر با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. اولین صحنه مهم بازی زمانی بود که توپ در محوطه جریمه بارسا به اریک گارسیا برخورد کرد و داور پس از بررسی صحنه با استفاده از VAR صحنه قبلی را آفساید اعلام کرد. اینتر سپس توسط هاکان چالهان اوغلو در دقیقه ۲+۴۵ به گل رسید.

پدری در دقیقه ۶۷ دروازه نراتزوری را باز کرد اما کمک داور ویدیویی باز هم عامل موثری در این صحنه بود و خطا روی آنسو فاتی را اعلام کرد. اینتر با شش امتیاز در رده دوم گروه C و بارسلونا با سه امتیاز در رده سوم قرار دارند. بایرن مونیخ با ۹ امتیاز صدرنشین این گروه است.

تیم تاتنهام نیز در آلمان به مصاف آینتراخت فرانکفورت رفت و با تساوی بدون گل به پایان رسید. مارسی نیز در خانه به برد ارزشمند ۴-۱ مقابل اسپورتینگ لیسبون دست یافت. اسپورتینگ با شش امتیاز همچنان صدرنشین گروه D است و تاتنهام و فرانکفورت با چهار امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند. مارسی با سه امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

نتایج کامل دیدارهای امشب لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:

گروه الف
لیورپول ۲ – گلاسکو رنجرز صفر
آژاکس ۱ – ناپولی ۶

گروه B
پورتو ۲ – بایر لورکوزن صفر
کلوب بروژ ۲ – اتلتیکو مادرید صفر

گروه C
اینتر ۱ – بارسلونا صفر
بایرن مونیخ ۵ – ویکتوریا پلزن صفر

گروه D
اینتراخت فرانکفورت صفر – تاتنهام صفر
مارسی ۴ – اسپورتینگ لیسبون ۱

انتهای پیام/