۳۰۰ مورد بهسازی راه های بین شهری در استان سمنان انجام شد – خبرگزاری مهر خبر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، وحید صداقت صبح چهارشنبه در نشست مجازی با خبرنگاران به همت اداره کل راهداری سمنان از ثبت ۵۷۷ درخواست از مردم و کاربران جاده ای و بررسی بیش از ۵۲ درصد درخواست ها در طرح Hurtigresponspan خبر داد و اظهار داشت: این طرح مصادف با آغاز دهه‌ها آغاز شده و موضوع آن درخواست مردم و کاربران جاده‌ای برای رفع اشکالات جاده‌ها است.

وی با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ مورد با تلاش راهداران تعمیر شده است، تصریح کرد: از مجموع درخواست های ثبت شده توسط کاربران برای رفع خطاهای جاده ای ۴۴۸ مورد مربوط به رفع چاله های جاده و ۶۷ مورد مربوط به رفع ایرادات جاده ای است. تمیز کردن اشیاء اضافی از سطح جاده بود.

رئیس اداره نگهداری و تعمیرات راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان، ۲۷ مورد از درخواست های کاربران برای ترمیم آسیب های سطح راه را ۳۵ مورد مربوط به رفع عیوب آسیب دیده عنوان کرد. نگهبانان در جاده و شخصیت ها وی گفت: در بازدیدهای انجام شده از راه های ارتباطی حریم، نقاط با اولویت اجرایی شناسایی و اداره راه های عمومی اقدامات لازم را برای بهینه سازی راه ها انجام داد.

صداقت در پایان تاکید کرد: از تمامی کاربران جاده ای به ویژه رانندگان حرفه ای که در جاده های استان تردد می کنند دعوت می شود در این کمپین همگانی شرکت کرده و در صورت بروز خطاهای جاده ای که نیاز به اقدام سریع دارد، ایرادات را با ۱۴۱ گزارش سامانه ارتباطی گزارش کنند تا می توان اقدامات لازم را برای رفع نواقص در اسرع وقت انجام داد.