۴ مزیت کشش صبحگاهی


فواید صبح گسترش می یابد

وقتی مردم به حرکات کششی فکر می کنند، پس از فعالیت بدنی ذهن ما به سمت گرم کردن یا خنک شدن می رود.

در حالی که انجام حرکات کششی قبل و بعد از فعالیت بدنی ایده خوبی است، حرکات کششی به تنهایی بخش مهمی از تناسب اندام و تناسب اندام است.

فواید تمرینات کششی

حرکات کششی بخش مهمی از سلامت جسمانی و تناسب اندام است زیرا به قوی، سالم و انعطاف پذیر نگه داشتن ماهیچه های ما کمک می کند. انعطاف پذیری چیزی است که برای انجام کارهای اساسی روزانه به آن نیاز داریم. هرچه انعطاف پذیری کمتری داشته باشیم، احتمال سفتی و درد عضلانی بیشتر می شود که ما را مستعد آسیب دیدگی می کند.

اما مزایای بیشتری نسبت به کاهش خطر عفونت دارد.

در واقع، یکی از بهترین راه‌ها برای شروع روز، کشش است. حرکات کششی در صبح فواید زیادی دارد. در اینجا فقط برخی از آنها وجود دارد.

۴ مزیت کشش صبحگاهی

  1. حرکات کششی باعث افزایش انعطاف پذیری می شود. انعطاف پذیری به ماهیچه های شما کمک می کند تا به طور موثرتری کار کنند. این باعث بهبود عملکرد در فعالیت های بدنی می شود، اعم از تا کردن لباس، راه رفتن با سگ یا پیاده روی. به طور کلی، انعطاف پذیری به مفاصل شما کمک می کند دامنه حرکتی خود را افزایش داده و خطر آسیب را کاهش دهد.
  2. حرکات کششی می تواند درد را کاهش دهد. با صرف زمان بیشتر برای کار در خانه یا انجام کارهایی که مستلزم نشستن ساعت‌های طولانی پشت میز است، مردم به همان اندازه که باید رفت و آمد می‌کنند. نشستن طولانی مدت در یک وضعیت می تواند ماهیچه ها را کوتاه و سفت کند که می تواند باعث درد و درد در باسن، پاها، کمر، شانه ها و گردن شود. کشش این عضلات به حفظ و افزایش انعطاف پذیری آنها کمک می کند.
  3. ورزش های کششی در صبح به کاهش کمردرد کمک می کند. با سفت کردن منظم ماهیچه‌ها، تاندون‌ها و رباط‌هایی که پشت و گردن شما را پشتیبانی می‌کنند، می‌توانید دامنه حرکتی و دامنه حرکتی خود را بهبود بخشید. این همچنین پتانسیل کاهش تنش در عضلات پشتیبان ستون فقرات شما را دارد و ممکن است خطر ناتوانی ناشی از درد کمر یا گردن را کاهش دهد.
  4. تمرینات کششی استرس را کاهش می دهد. هنگامی که ما احساس استرس می کنیم، ماهیچه های ما منقبض می شوند و این استرس به نوبه خود می تواند باعث آسیب بیشتر شود. حرکات کششی استرس را از بین می برد و به آرامش عضلات کمک می کند، که به بدن ما کمک می کند استرس را کاهش دهد.

همراه با حرکات کششی صبحگاهی، راه دیگری برای حمایت از راحتی، سلامت و انعطاف پذیری عضلات و مفاصل، مکمل های غذایی است، مانند مکمل های موجود در Pure Encapsules، NutriDyn و Herb Pharm.

فلاپی دیسک – کپسولاسیون خالص

Disc-Flex توسط Pure Encapsules یک مکمل غذایی بدون گلوتن و غیر GMO است که از دیسک بین مهره ای برای بهبود سلامت دیسک بین مهره ای پشتیبانی می کند. این مکمل حاوی ویتامین D3، ویتامین K2، مجتمع کلاژن هیدرولیز شده BioCell، گلوکزامین HCl، ال کارنوزین، آلفا لیپوئیک اسید، عصاره پنجه شیطان، کندر و عصاره هسته انگور می باشد. این فرمول تخصصی شکل گیری سالم، قدرت، انعطاف پذیری و راحتی ستون فقرات شما را تقویت می کند.

مراقبت های ویژه غضروف Relief – NutriDyn

NutriDyn Cartilage Relief Intensive Care یک مکمل طبیعی و جامع برای حمایت از بافت نرم است که حاوی موادی مانند پودر صدف لب سبز، کندرویتین سولفات، منگنز، ویتامین C، اسید هیالورونیک، MSM و گلوکزامین برای حمایت و کمک به حفظ یکپارچگی غضروف است. استحکام و انعطاف پذیری طبیعی مفصل. متیل سولفونیل متان (MSM) بخشی از این فرمول “مراقبت های ویژه” است که به تسکین درد، تورم و تحریک گاه به گاه مفاصل کمک می کند.

انعطاف پذیری مفصل – هرب فارم

Joint Flexibility Herb Pharm یک مکمل گیاهی است که از عملکرد سالم مفاصل پشتیبانی می کند. ترکیب عصاره اختصاصی آن شامل پنجه شیطان، ریشه سارسابلا، دانه گزنه، دانه بیدمشک، ریشه گلپر و پوست خاکستر خاردار است. تمام گیاهان موجود در این فرمول به صورت جداگانه استخراج می شوند تا از طیف وسیعی از ترکیبات گیاهی درمانی اطمینان حاصل شود تا حداکثر پشتیبانی را برای عملکرد سالم مفاصل فراهم کنند.

چه چیزی برای شروع روز خود با تمرینات کششی در صبح مفیدتر است؟رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر