۴۲ عنوان از برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس در سمنان اجرا می شود


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سردار منصور شوقانی جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد (ص) استان سمنان ظهر امروز در نشست خبری با جمعی از اصحاب رسانه که در محل ریاست علمی پژوهشی برگزار شد، اظهار داشت: بسیج استان سمنان به مناسبت هفته دفاع مقدس. : ویژه برنامه های متعدد و متنوعی به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه امسال این ویژه برنامه ها از روز چهارشنبه ۹ شهریورماه برگزار می شود، گفت: آغاز این برنامه ها مراسم تجلیل از یک میلیون شهید و رزمنده و خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس است. در سطح ملی و ملی با بیانات رهبر معظم انقلاب. به صورت ویدئویی برگزار می شود.

جانشین سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بیان کرد: امسال ۴۲ عنوان برنامه شاخص استانی در قالب سه هزار فعالیت بسیج و سپاه سمنان به مناسبت هفته دفاع مقدس اجرا می شود.

شوقانی مهمترین برنامه های استان سمنان در هفته دفاع مقدس را برگزاری همایش «مجاهدین خارج از کشور» عنوان کرد و افزود: این همایش با حضور ۳۰ ​​کشور به میزبانی شهرستان دامغان برگزار می شود.

وی برپایی یادواره های شهدا در سطح شهر، برپایی طرح «عزت محله» با همت پایگاه های مقاومت بسیج و بخش های مختلف بسیج را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس برشمرد. قبور مطهر شهدا، برپایی زنگ مهر و مراسم مقاومت، افتتاح چند واحد مسکونی ویژه نیازمندان. به همت گروه های بسیجی ایجاد شد و افتتاحیه نمایشگاه «از فقر تا عظمت» در دامغان.

جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بیان کرد: برگزاری پیاده روی خانوادگی، برگزاری نشست های بصیرتی و معرفتی، برگزاری رزمایش با گروه های جهادی و رونمایی از تمثال شهدا در برخی شهرستان ها از دیگر برنامه های ویژه استان در ایام الله مجید است. هفته دفاع

شوقانی راه اندازی میز خدمت، برپایی قرارگاه علمی و فرهنگی، برپایی کنگره استانی شعر با بسیج هنرمندان، اعزام پزشکان به مناطق آسیب پذیر و کم برخوردار، ویزیت رایگان بیماران و رصد و رفع مشکلات را در نظر گرفت. واحدهای تولیدی و صنعتی از دیگر موضوعات مهمی است که در هفته دفاع مقدس اجرا می شود.

وی برگزاری همایش «خاکریز جهاد فرزندآوری»، اجرای سرود و برپایی موکب های خدمت رسانی در مسیر زائران امام هشتم حضرت رضا (ع) را از دیگر ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس در سمنان عنوان کرد. استان.

جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان تاکید کرد: امروز و در مرحله دوم انقلاب باید تجربیات موفق و ارزشمند مرحله اول انقلاب به ویژه در دوران هشت سال دفاع مقدس را به دست آورد. . عادت کن

وی خاطرنشان کرد: خودسازی، معنویت و بندگی، جامعه پذیری و تمدن نوین اسلامی باید به ویژه در مرحله دوم انقلاب مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید