7 باور نکردنی میوه های سیب در مورد تغذیه و مزایای سلامتی


انتخاب و ذخیره سازی

سیب های تازه ممکن است در طول فصل در فروشگاه ها موجود باشد. ساختار تازه ، سبک و محکم با طعم دلپذیر را انتخاب کنید. از مواردی که فرورفتگی روی سطح دارند خودداری کنید زیرا ممکن است نشان دهنده توده رنگی زیرین باشد.

سیب های تازه را چند روز در دمای اتاق و حداکثر تا دو تا سه هفته در یخچال نگهداری کنید. قبل از استفاده آنها را در آب تمیز و سرد سرد بشویید.

نکاتی در مورد تهیه و سرو

سیب ها را به طور کامل در آب جاری بشویید تا گرد و غبار سطحی ، اسپری حشره کش / قارچ کش حذف شود. ساقه را با چاقو برش دهید و میوه را از وسط برش دهید. دانه های کوچک و تلخ که در مرکز قرار دارند را حذف کنید. میوه ها را به مکعب ها یا برش های دلخواه برش دهید.

table style = “width: 290px؛ margin-left: auto؛ margin-right: auto؛” id = “tabl”>

پای سیب پای سیب.
عکس از: kanko

در اینجا چند نکته برای خدمت ارائه شده است:

  • برای حداکثر فواید سلامتی ، میوه سیب را “همانطور که هست” با پوست بخورید.

  • سیب برش خورده در معرض هوا به دلیل تبدیل آهن از قهوه ای (تغییر رنگ قهوه ای آنزیمی) تبدیل می شود اکسید آهن به اکسید آهنبه اگر باید برش خورده را سرو کنید ، برش ها را در آب اضافه شده با چند قطره لیمو تازه بشویید.

  • آب سیب ابری و شفاف یک نوشیدنی جایگزین سالم برای شام است.

  • از میوه سیب در تهیه مربا ، پای و سالاد میوه نیز استفاده می شود.

مشخصات امنیتی

میوه های خوب سیب نیاز به توجه دقیق و نظارت بر محصولات دارند. طبق گزارش کارگروه محیط زیست ، میوه سیب یکی از محصولات بسیار آلوده به آفت کش است. رایج ترین آفت کش هایی که در سیب یافت می شوند آفت کش های ارگانوفسفر و ارگانوکلراید مانند پرمترین و DDT هستند. بنابراین ، توصیه می شود میوه را قبل از استفاده کاملاً بشویید. در صورت امکان ، سیب های دارای گواهی ارگانیک بخرید. (سلب مسئولیت پزشکی).

≺≺- بازگشت به میوه از جانب میوه سیببه برای مشاهده لیستی چشمگیر از همه میوه های مختلف با تصاویری کامل از حقایق تغذیه ای و مزایای سلامتی آنها به اینجا مراجعه کنید.

≺≺- بازگشت به سایت اینترنتیبه

منابع اضافی:

  1. پایگاه ملی تغذیه USDA.

  2. صفحه اطلاعات دانشکده پزشکی استنفورد- تغذیه برای کاهش خطر سرطان.

  3. درباره Apple-Malus domestica.دیدگاهتان را بنویسید